Ankara'daki Falcılar

Kızlar bende geçen gün ankara kızılay da evim cafe de özlem e fal baktirdim.. Sok oldum resmen ya bebek planladigim Tarihe kadar bildi .. Eşimi birebir anlattı eşimin babasi nin rahatsızlığı ni vs ya bu kadar olmaz.. belkide enerjimız tuttu bilemiyorum
Bi kaç tarih te verdi bakalım. .
Ben beğendim tavsiye ederim..

Kızlar bende geçen gün ankara kızılay da evim cafe de özlem e fal baktirdim.. Sok oldum resmen ya bebek planladigim Tarihe kadar bildi .. Eşimi birebir anlattı eşimin babasi nin rahatsızlığı ni vs ya bu kadar olmaz.. belkide enerjimız tuttu bilemiyorum
Tamamen uydurmasyon o kız . Hep yuvarlayıp ağzından laf alır , millet balkonda yotum yaparken duydum hiçbir dediği çıkmadı diye . Ha bana çıktı mı ??? Tek söylediği bile çıkmadı .. Moralinizi bozmak gibi olmasın ama gelecek ile dediklerinden çok umutlanmayın ....

Tamamen uydurmasyon o kız . Hep yuvarlayıp ağzından laf alır , millet balkonda yotum yaparken duydum hiçbir dediği çıkmadı diye . Ha bana çıktı mı ??? Tek söylediği bile çıkmadı .. Moralinizi bozmak gibi olmasın ama gelecek ile dediklerinden çok umutlanmayın ....
ya ben ona baktırmıştım ama demek ki etkilenmemişim ki hiç hatırlamıyorum falını bile. faldan anlayıp beğenende var ama?

ya ben ona baktırmıştım ama demek ki etkilenmemişim ki hiç hatırlamıyorum falını bile. faldan anlayıp beğenende var ama?

o ben oluyorum galiba :)))))) temem temem bana da dedikleri çıkmadı ama geçmişi biliyor geleceğe dair de işte iki yolun var yola gideceksin para gelecek falan bunları bildi son yazan hanımefendi yi hatırlıyorum aynı gün gitmiş olmamız muhtemel bak o memnun kalmış bana da son balı sıkmasyondu. olumsuz bir şey demedi ama yani çok özenmedi sanki özlem e 6 ayda 1 gitmek lazım o zaman çıkıyor zaten dediği tarih patlarsa onun da dilimden çekeceği var kusura bakmasın çünkü o da aşırı iddialılardan öyle ya da böyle kesinlikle cilerden şey kötü mesela önce tesadüf olacak derken sonra yok tesadüf değil yazılı iletişim var demişti mesela öyle mi böyle mi yani sabit değil ya da falının arkasında durmuyor mevcut durumu bilmesi çok önemli diil zaten ha bana bu çocukla olmaz dediği çocukla olmadı cidden şimdi hakkını yemiyim ama evim e çok sık gidilmesini tabsiye etmem enerjinizi emer sönürür şimdilik kim ne derse desin esin ve özlem iyiler listem de ama mutlaka gidin diyebileceğim kişiler değil ha çıkan fal haberi size evim özlem arkadaşıma eylül ekim borçların bitecek dedi cidden kız borçlarını toparladı bu tarz şeyler çıkıyor ama tabi ki forumdakilerin beklentisi dha fazla üzgünüm henüz o kişi bulunamadı bulunca bana da haber verin :)))))

yalnız bişi diyeceğim bakın bildiği şeyler gelecek değil mevcut olan durumlar

yalnız bişi diyeceğim bakın bildiği şeyler gelecek değil mevcut olan durumlar
Evet mevcut durumlar i bildi ama aynı zamanda okulumun biteceği tarihi , eşimin onumuzdeki hafta dizinden olacağı ameliyatı , filan da bildi
Yani benim planladigim ilerde şeyleri de söyledi bana bilemiyorum

Evet mevcut durumlar i bildi ama aynı zamanda okulumun biteceği tarihi , eşimin onumuzdeki hafta dizinden olacağı ameliyatı , filan da bildi
Yani benim planladigim ilerde şeyleri de söyledi bana bilemiyorum
bana kalsa ben de memnunum özlem den yani dediklerinden esas olay hariç her şey çıktı mesela işe başlayacağım tarihi bildi çok net hatırlıyorum 17 mayısta haziran iyibariyle maddiyatın düzelecek iş var dedi işe girdim borçlarımı ödedim falan işten ayrıldığımı söylemedim ayrılmışsın dedi eğitimime devam edeceğimi bildi zamanları kısmen çıkar ben memnunum şahsen ama memnun olmayanı fazla mesela projemle alakalı olacak durumu bildi falan ama tabi ben çok sık gidince ııh ayda 1 en sık öyle gitmek lazım

Bilemiyorum belkide öyledir ama oladabilir hani masaya oturdum bekarsin dimi dedi ne iş yapıyorsun dedi bende güldüm yani hayatımı anlatayım mi dedim yok dedi ben senin soylediklerinle seni yönlendirerek konusmicam ne görürsem onu söylerim filan neyse konuştu konuştu vs. Ama ister inan ister inanma hayatımı okudu bana resmen ya..
Ileri ki şeylerden de tarih verdiği oldu yani yazarım çıkarsa. . Hiç mi tutturdu gu kimse yok acaba .. Şimdi peki benim artık gitme imkanım yok telefonda kime baktirabilirim sizin tavsiye edebileceginiz? Zehra dqn korktum ya burayı okuduktan sonra

Bilemiyorum belkide öyledir ama oladabilir hani masaya oturdum bekarsin dimi dedi ne iş yapıyorsun dedi bende güldüm yani hayatımı anlatayım mi dedim yok dedi ben senin soylediklerinle seni yönlendirerek konusmicam ne görürsem onu söylerim filan neyse konuştu konuştu vs. Ama ister inan ister inanma hayatımı okudu bana resmen ya..
Ileri ki şeylerden de tarih verdiği oldu yani yazarım çıkarsa. . Hiç mi tutturdu gu kimse yok acaba .. Şimdi peki benim artık gitme imkanım yok telefonda kime baktirabilirim sizin tavsiye edebileceginiz? Zehra dqn korktum ya burayı okuduktan sonra

özlem yaaaa işte bak maharet evli olduğunu işini bilmekte bakın kızıyorsunuz ama esin bana özel bir giysi giyiyorsun ya da bir alet senin mesleğinin olmazsa olmazı dedi bildi bana bunlarla gelsinler :)))))) özlem iyidir ya ben arada giderim çok sıkılınca

aman aman diyim zehra ya bulaşma boşver bak üzerindekileri ona buna gönderiyor ben de öyle bi olay yaşadım bence uzak dur ama sen bilirsin tabi

Ya ben beğendim mesela .
Başka kim beğenmiş bizden başka

buradan bi arkadaş a da bilmiş geleceği muhtemelen o siz değilsiniz biri daha özlem ne dediysen çıktı diyordu geçenlerde gittiğimde benim arkadaşım memnun kaldı dediği çıktı ona da normal seviyede başarısı

Şimdi son olarak ben nereye gideyim yani son bir tavsiye

:)))))) her kafadan bir ses çıkıyor kendi adıma şöyle diyim son baktırdığım fallardan yola çıkarak evim cafe özlem asrobloom esin derim eylül aşırı ızun vadede iyi ama bana dedikleri bir süredir çıkmıyor bir de ücreti fazla kendisinin sen bilirsin bi de kum saati fatoş vardı yerini numarasını bilen Allah rızası içün bildirsin o kadın bir arkadaşıma sen yurtdışına gideceksin demişti fal bakmadan imkansızdı gitmesi önümüzdeki ay gidiyor bulursan fatoş ablaya git o kadın efsane efsane

Nereden
:)))))) her kafadan bir ses çıkıyor kendi adıma şöyle diyim son baktırdığım fallardan yola çıkarak evim cafe özlem asrobloom esin derim eylül aşırı ızun vadede iyi ama bana dedikleri bir süredir çıkmıyor bir de ücreti fazla kendisinin sen bilirsin bi de kum saati fatoş vardı yerini numarasını bilen Allah rızası içün bildirsin o kadın bir arkadaşıma sen yurtdışına gideceksin demişti fal bakmadan imkansızdı gitmesi önümüzdeki ay gidiyor bulursan fatoş ablaya git o kadın efsane efsane[/QUO
Nereden bulayım Fatoş U :) özlem ne kadara bakıyor

bana kalsa ben de memnunum özlem den yani dediklerinden esas olay hariç her şey çıktı mesela işe başlayacağım tarihi bildi çok net hatırlıyorum 17 mayısta haziran iyibariyle maddiyatın düzelecek iş var dedi işe girdim borçlarımı ödedim falan işten ayrıldığımı söylemedim ayrılmışsın dedi eğitimime devam edeceğimi bildi zamanları kısmen çıkar ben memnunum şahsen ama memnun olmayanı fazla mesela projemle alakalı olacak durumu bildi falan ama tabi ben çok sık gidince ııh ayda 1 en sık öyle gitmek lazım
Yok ben ilk defa gitmiştim zaten canim da
Hani şaşırdım dedim ya hayatımı okudu resmen ..
Ilerisi içinde işimle ilgili bikaç şey söyledi
Sen şimdi hıc mi çıkmaz diyorsun canim ya

X