Ankara'daki Falcılar

anladım canım bi falcıya cok üst üste gidince kendini tekrarlıyo zaten. Senin zehrayla kötü anıların var sanırım hatırlattım sana kusra bakma. Sonunda falcı yani oda cok takılmamak gerekiyo

ya bi de şöyle bir şey var; ben 5 kere dedim de daha önce izah ettiğim gibi ben o dönem çok kötüydüm arkadaşlarımı götürdüğümde kahve falı baktırıyordum çok sıkılıyordum gidip su baktırıyordum. ama zaten ilk 3 ten sonra 1 ay gitmedim sonra ankaraya döndüm 1 kere baktırdım, bir kere de kötü bi haber almıştım o zaman baktırdım o falı çıkar gibi oldu çok imkansız dediğim biri beni ekledi bi yerden falan ama sonra devamı gelmedi falı patladı en son bi arkadaşım aşırı ısrar etti ve dediğim gibi zehra bana bir takım işlemler yaptırdığı için onu sormak için baktırdım o falı tam bi fiyaskoydu zaten o falla birlikte bir skandalı çıktı ortaya bir daha da gitmedim yani bir kez daha niye 5 demeyin ben aşırı sabırlıyım çok şans veririm ama silersem de Allah ına kadar silerim ben fazla şans verdim kendisine madem zehra ya gideceksiniz bari yılda 1 gidin kendisine falı çıkan da bırakmasın zaten

Merhaba ,
Sıladan ben bahsetmiştim evet,memnun kalmanıza sevindim . Sıla ile ilgili hep dedim hala derim , geçmişi tam anlamıyla anlatıyor size , isim olayı da başarılı . Bana 2 dediği şey de , dediği şekilde oldu . Kasım ayını bekliyorum , dediği şey olursa burada tavsiye edeceğim , ben hep belirttiğim gibi geçmişi baz almıyorum benim için önemli olan gelecek ve gerçekleşecek zamanları 3 aşağı 5 yukarı da olsa bilmesi . Sıla'yı anlattım ama kesin gidin demedim hiç sadece denenebilir dedim çünkü henüz deyipte gerçekleşmeyen şeyleri de oldu .
Not : sık gidilmesine gerek yok , ben yaptım o hatayı yine aynı şeyleri söyledi , kendi de söyledi zaten sık gelme bekle olayların gerçekleşmesini diye .. O bakımdan bana dürüst bi bayan geliyor
Zehra meselesine gelince daha önce yazdım onu da ama siz kaçırdınız galiba ..
Ben Zehra hanımı beğenmedim , bana hep geçmişi anlattı onlarda şaşırıp Nasıl biliyor dediğim şeyler değildi . Gelecekle ilgili dediği 2 şey de , çok kısa zamanda olacak dediği halde aradan 6-7 ay geçmesine rağmen olmadı . Arkadaşıma da hiçbir dediği çıkmadı . 1 kere gittim bir daha asla gitmem ... Sevgiler

Silaya bnde gittim.hicbir dediği çıkmadı . geçmişten soyluyor ki banane ben gecmisi biliyorum zaten.ayrica hep soruyor yani onay alıyor bir nevi.ayrica negatif bisiy soyledi belkide o soylediginden dolayi o is olmadi.artik oyle dusunuyorum

Silaya bnde gittim.hicbir dediği çıkmadı . geçmişten soyluyor ki banane ben gecmisi biliyorum zaten.ayrica hep soruyor yani onay alıyor bir nevi.ayrica negatif bisiy soyledi belkide o soylediginden dolayi o is olmadi.artik oyle dusunuyorum

yok yok yok doğru düzgün falcı yok. doğru düzgün dediğimiz de kendini bozuyor hemen şımarıyor demek ki insanlar iyi falcıları bundan paylaşmıyorlar millet yüklenip enerjisini bozmasın diye.

Bilemeyeceğim ... Bana hiç birşey sormadı , onay da beklemedi . Kaldı ki ben falcılar bişey anlatırken mimik bile yapmam . Kadın zaten soru sormadan seri şekilde anlattı .. Geçmişle birlikte bana geleceği de söyledi belirttiğim gibi 2 dediği şey de oldu ama olmayanlarda var . Sadece Kadın onay beklemedi hiç
Onay bekleyenleri ben söyleyim size; Avra , Astro bloom esin , Rukiye , satı , evim cafenin hepsi

Bilemeyeceğim ... Bana hiç birşey sormadı , onay da beklemedi . Kaldı ki ben falcılar bişey anlatırken mimik bile yapmam . Kadın zaten soru sormadan seri şekilde anlattı .. Geçmişle birlikte bana geleceği de söyledi belirttiğim gibi 2 dediği şey de oldu ama olmayanlarda var . Sadece Kadın onay beklemedi hiç
Onay bekleyenleri ben söyleyim size; Avra , Astro bloom esin , Rukiye , satı , evim cafenin hepsi

bişi diyim mi esin de ben de onay beklemeden anlattı her şeyi umutsuzluğa kapıldım şimdi :KK43:((((

Bilmiyorum ama olacagini soyledigi daha dogrusu geri gelecegini soyledigi bir kisi vardi hemde israrla soyledigi zaman ustunden 3-4 ay gecti nerdeyse.
keske negatif soyledigi seyde olmayaydi.aslinda dusunuyorumda o bilmemiste sanki kafamdan gecirdigim dusundugum seyi soylemis bana.

Bilmiyorum ama olacagini soyledigi daha dogrusu geri gelecegini soyledigi bir kisi vardi hemde israrla soyledigi zaman ustunden 3-4 ay gecti nerdeyse.
keske negatif soyledigi seyde olmayaydi.aslinda dusunuyorumda o bilmemiste sanki kafamdan gecirdigim dusundugum seyi soylemis bana.
Dediğiniz şeye katılıyorum , bir beyin okuma olayları var hepsinin ...

Dediğiniz şeye katılıyorum , bir beyin okuma olayları var hepsinin ...

ya bu arada ne diyeceğim size ankara da forumda adı geçen ünlü biri bana bir şeyi bildi ben de seviniyorum bildi diye sonra eve gelince bi farkettim bnm whatsapp da yazıyor oradn okumuş bana diyor ki böyle böyle sonra bu olayın akabinde Allah ım bu kişi beni kandırıyorsa bana bi ışık göster dedim hatun un hayatı allak bullak oldu falan daha da gitmem ona zaten peki bişi dicem zihin okuyorsa bu mal malakların hayatının çok iyi olması lazım değil mi hepsi 3. sınıf insan modunda geziyor

SILAYI BEĞENEN ARKADAŞLAR :ONA DA GİTTİM. HEMDE DEFALARCA . GERÇEKTEN BEYİN OKUYOR. BİR BOKTAN ANLADIĞI YOK. ANLASA İDİ.OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
NELER ÇIKMIŞTİ BANA. ONUN YANINDA SEMRİN VARDI ODA BİRŞEY ANLAMIYOR.
SILANIN HATLAR KARIŞIK ZATEN.
BEN ONUN KARDEŞİ VAR ASU ONA DA GİTTİM.
ODA FOS. TAM BİR FİYASKO KADINA TAM 150 TL BAYILDIM. HA DİYECEKSİNİZ Kİ GİTMESEYDİN. AMA ÇOK İYİ OLDUĞUNU DUYUP , EVİNE TAAAAAA KAÇİÖRENLERE GİTTİM. HATTA OKADAR İDDALIYDI Kİ . SILAYA FALI BEN ÖĞRETTİM. DİYECEK KADAR.
SILADA ÇEVİR KAZI YANMASIN OLAYIDA VAR. VALLA BUNU ZEHRA BİLE YAPMAZ. EN AZINDAN KADININ EYVALLAHI YOK.
ADAMLA SON KARŞILAŞMAMA KADAR DELİ GİBİ ARAYACAK SENİ ÇOK SEVİYOR FALAN FİLAN DEDİ.
HA BİRŞEY ÇIKTI. O DA KARŞILAŞTIĞIMIZDA BOYNUMDAN KOKLAYIP, ÖPMESİ.
AMA YOK YOK YOK ARAMIYOR İŞTE.
AYNI GÜN ONA GİTTİM. BU SEFERDE SENİN ONU ARAMANI BEKLİYOR DEMEYE BAŞLADI. YANİ ONA UYSAM
KENDİMİ REZİL EDECEĞİM. O DERECE.
KARARI SİZ VERİN. İYİMİ ? KÖTÜ MÜ?
BENİ BİLEN BİLİR.
KISACASI SILA TAM BİR FİYASKO
ÇIKTI DİYEN ARKADAŞLAR SAKIN SİZİN BEYNİNİZİ OKUYOR OLMASIN BİR DÜŞÜNÜN BAKALIM.:KK62:

SILAYI BEĞENEN ARKADAŞLAR :ONA DA GİTTİM. HEMDE DEFALARCA . GERÇEKTEN BEYİN OKUYOR. BİR BOKTAN ANLADIĞI YOK. ANLASA İDİ.OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
NELER ÇIKMIŞTİ BANA. ONUN YANINDA SEMRİN VARDI ODA BİRŞEY ANLAMIYOR.
SILANIN HATLAR KARIŞIK ZATEN.
BEN ONUN KARDEŞİ VAR ASU ONA DA GİTTİM.
ODA FOS. TAM BİR FİYASKO KADINA TAM 150 TL BAYILDIM. HA DİYECEKSİNİZ Kİ GİTMESEYDİN. AMA ÇOK İYİ OLDUĞUNU DUYUP , EVİNE TAAAAAA KAÇİÖRENLERE GİTTİM. HATTA OKADAR İDDALIYDI Kİ . SILAYA FALI BEN ÖĞRETTİM. DİYECEK KADAR.
SILADA ÇEVİR KAZI YANMASIN OLAYIDA VAR. VALLA BUNU ZEHRA BİLE YAPMAZ. EN AZINDAN KADININ EYVALLAHI YOK.
ADAMLA SON KARŞILAŞMAMA KADAR DELİ GİBİ ARAYACAK SENİ ÇOK SEVİYOR FALAN FİLAN DEDİ.
HA BİRŞEY ÇIKTI. O DA KARŞILAŞTIĞIMIZDA BOYNUMDAN KOKLAYIP, ÖPMESİ.
AMA YOK YOK YOK ARAMIYOR İŞTE.
AYNI GÜN ONA GİTTİM. BU SEFERDE SENİN ONU ARAMANI BEKLİYOR DEMEYE BAŞLADI. YANİ ONA UYSAM
KENDİMİ REZİL EDECEĞİM. O DERECE.
KARARI SİZ VERİN. İYİMİ ? KÖTÜ MÜ?
BENİ BİLEN BİLİR.
KISACASI SILA TAM BİR FİYASKO
ÇIKTI DİYEN ARKADAŞLAR SAKIN SİZİN BEYNİNİZİ OKUYOR OLMASIN BİR DÜŞÜNÜN BAKALIM.:KK62:
zehra da yapıyor canım. biz kime güvenicez yaaaaa :.(((( bu arada fal öğretilmez ki

VALLA CANIM ONA BİLİYORSUN Kİ İKİ KERE GİTTİĞİM İÇİN RASTLAMADIM. AMA DOĞRUDUR. ZEHRADA MALUM YANİ.

yok tatlım kendim için dedim önce kaderinde yok dedi sonra yok ben inanıyorum olacak alnımızda osmalı motifli enayi mi yazıyor ki valla kızlar ben de fal bakıyorum ama zihin okuyamıyorum okusam da zihin okuyarak para kazanmak vicdanen beni rahatsız eder. yatacak yerleri yok. sırf bunlara inat hepinize bedava fal bakasım var çıkmazsa içiniz yanmaz

yok tatlım kendim için dedim önce kaderinde yok dedi sonra yok ben inanıyorum olacak alnımızda osmalı motifli enayi mi yazıyor ki valla kızlar ben de fal bakıyorum ama zihin okuyamıyorum okusam da zihin okuyarak para kazanmak vicdanen beni rahatsız eder. yatacak yerleri yok. sırf bunlara inat hepinize bedava fal bakasım var çıkmazsa içiniz yanmaz
aaaaa bak şimdi hatırladım. benimkinin fotosunu ilk gördüğünde bu sapıklara benziyor dedi. sonra da normal fal baktı.

aaaaa bak şimdi hatırladım. benimkinin fotosunu ilk gördüğünde bu sapıklara benziyor dedi. sonra da normal fal baktı.

:))))))) Allah ona öyle damatlar verecek ki ben bu zehra ya bi fal baktım hadi üye olup inkar etsin ağzı açık kaldı mesela her şeye rağmen neslihan ı beğenirim cinşerle bakmıyor ben de öyle 3 harflim yok iyi elektrik alırsam asla para almadan bakarım bunu da baktırın diye demiyorum ha bakan biri olarak harflilere değil kalbi temizlere gidin tabi bunu anlamak da mesele de mesela 3 ihlas bi fatiha felak nas okuyun kendimi koruma altına aldım Allah ım beni koru diyin bakamaz falınıza bunu da ben uydurdum ben öyle yapıyorum yani musallat olmasınlar diye negatif enerji bana bulaşmasın diye neresiydi bi yere gittim yerlere yapıştım negatif enerjiden rengarenk olabilir emin değilim sonuç olarak sanırım kendimi tutabilirsem yaza kadar kimseye gitmeyeceğim yazın da tatile giderim bırakmam lazım uyuşturucu kullansam daha iyi

:))))))) Allah ona öyle damatlar verecek ki ben bu zehra ya bi fal baktım hadi üye olup inkar etsin ağzı açık kaldı mesela her şeye rağmen neslihan ı beğenirim cinşerle bakmıyor ben de öyle 3 harflim yok iyi elektrik alırsam asla para almadan bakarım bunu da baktırın diye demiyorum ha bakan biri olarak harflilere değil kalbi temizlere gidin tabi bunu anlamak da mesele de mesela 3 ihlas bi fatiha felak nas okuyun kendimi koruma altına aldım Allah ım beni koru diyin bakamaz falınıza bunu da ben uydurdum ben öyle yapıyorum yani musallat olmasınlar diye negatif enerji bana bulaşmasın diye neresiydi bi yere gittim yerlere yapıştım negatif enerjiden rengarenk olabilir emin değilim sonuç olarak sanırım kendimi tutabilirsem yaza kadar kimseye gitmeyeceğim yazın da tatile giderim bırakmam lazım uyuşturucu kullansam daha iyi
ya bende neslihandan çok etkilenmiştim. ama çıkmadı. nedense. o zaman bir işe müracaat etmiştim. olacak dedi. olmadı. bir de bu benim salak yurtdışındaydı ya seni oradan arayacak dedi. oda olmadı. hatta iki kişi arasında kalacaksın dedi. o da olmadı. ve finalde çok iyi bir kısmet var dedi. bilemiyorum. bende tutmadı yani.:KK49:

ya bende neslihandan çok etkilenmiştim. ama çıkmadı. nedense. o zaman bir işe müracaat etmiştim. olacak dedi. olmadı. bir de bu benim salak yurtdışındaydı ya seni oradan arayacak dedi. oda olmadı. hatta iki kişi arasında kalacaksın dedi. o da olmadı. ve finalde çok iyi bir kısmet var dedi. bilemiyorum. bende tutmadı yani.:KK49:
sağlam sallamış bana da tutturamadı gerçi yok annem yok illa ki bozuyorlar bir süre sonra benim bi ark ma sevgili olacaksınız dedi herif eskisiyle evlendi şaka gibi neslihan ı artık savunmuyorum hatta kimse gitmesin evim i de savunmuyorum artık bize mahalle arasındaki komşu teyzeler lazım para ile bakandan bize hayır gelmiyor hatta bence Allah benim işime karışmayın diyor belki de çıkmıyor fallar ne bileyim

neslihan ı da şundan dolayı dedim o ben temiz kalpliyim içten hissederek bakarım der de o açıdan ama evet falları çıkmayana çıkmıyor bana da tek harfi çıkmadı ://///

X