Ankara'daki Falcılar

ne tarz şeyler bildi sana geçmiş an gelecek?
işi bildi. malum kişi ile ilgili çok iddalı ısrarla evlilik. ama şunu bildi bu adam seni çok ağlatacak. doğru zamanda gelecek filan dedi. ama çıkmadı. birde gittiğim falcıları bildi. yani yüzde kırk gibi.

hıııımmmm çok da etkileyici değil gerçi işi bilmesi harbi enteresan bi yerden okumadıysa iyi bilmiş eylül başta bana da iyiydi ama sonra dedikleri çıkmamaya başladı hep aynı şeyleri duymak için neden ğara vereyim ki aysu cidden takır takır sayıyor hatta aramaya mantıcı aysı ya da aysu diye gir yorumları oku sen karar ver

deneyince yazacağım zaten. bu arada daha iyi bakan biride var tabi. anladın sen onu

Allah hepimize önce sağlık, huzur versin. hepimizi kötülerden korusun. hepimize öyle mutlu günler versin ki falcılara gitmeyelim artık. bunu tüm kalbimle yürekten hepimiz adına diliyorum. Allah hiçbirinizi benim gibi şimdiki aklım olsa dedirtmesin. önünüze bakın kızlar bir yudum sevgi için düştüğüm hallere bak. yemişim sevgisini umarım sözümü tutup bir daha asla fal baktırmam bana dua edin kurtulayım bu illetten artık :.((((

kızlar taksim cafedeki mustafayı öven var mı?bende geçmişi ve anı çok iyi biliyo zaten sadece ona gidiyoorum da geleceği bildiği oldu mu?önemli konu ona göre dönüşü olmayan karar vermem lazım geleceğimle ilgili fala bakarak karar vermem tabiki aklıma yatanı yaparım da aklıma yatan şeyle aynı şeyi söylüyor mutlu olacaksın bu kararı verirsen diyor?söözün özü mustafa gelecek konusunda iyi mi?

bana saçmalamıştı :////

MUSTAFA HİÇBİRŞEY BİLMİYOR. YALNIZ GEÇMİŞİ BİLİYOR. O DA ZATEN KİMSENİN İŞİNE YARAMAZ Kİ. SAKIN GİTMEYİN.

Sevim diye birinden bahsedilmişti gidenler yorumlarını yazabilir mi? Bide çıkan falı olan arkadaslar hangi falcıları önerirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…