Ankara'daki Falcılar

BAKIN ARKADAŞLAR. SEVGİLİ ZEHRA MERAKLILARI:
BEN GEÇEN SENE ZEHRAYA GİTTİĞİMDE YALNIŞLIKLA BAKTIĞI SUYUN İÇİNE YÜZÜĞÜMÜ BIRAKTIM. VE YEMİN EDERİM. GÜNLERCE EVİMDE BENİ KORKUTTULAR. EVET O SENEKİ FALI ÇITI. AMA BU SENE BENİ SALLADI. VE BİR BOKU ÇIKMADI. O KADINDA CİNLER VAR. BU ARADA BEN ŞİZOFREN DEĞİLİM. GERÇEKTEN EVİMDE BİRŞEYLER DOLAŞIYORDU. GÖNDERENE KADAR GÜNLERCE DUALAR OKUDUM. İNANIN O KADIN ÇOK TEHLİKELİ. İNANMAYAN GİDİP GÖRSÜN. VALLA DADANIRLARSA NE OLUR BİLEMEM.
Ben de tehlikeli olabileceğini düşünüyorum. Tekrar gitmeye cesaret edemedim. Ki çıkan önemli şeyler oldu bana. Esya yeri bilme vs konusunda da tarifleri bire birdi. Iyice tedirgin oldum.

canım çok özel değilse sen zehrayla neler yaşadın. ve sende falları çıktı mı?

ö
Ben de tehlikeli olabileceğini düşünüyorum. Tekrar gitmeye cesaret edemedim. Ki çıkan önemli şeyler oldu bana. Esya yeri bilme vs konusunda da tarifleri bire birdi. Iyice tedirgin oldum.

canım onları cinler olmasa bilemez imkansız tarifler de öyle benim kaşbim temiz de ben buradan senin evini neden tarif edemiyorum imkansız 3 harfliler biliyorsun hızlı hareket edip her bilgiye ulaşıyorlar geçmişe dair elbet mesela bi adam evdeki muskaları buldu biz bulamadık o buldu nasıl buldu yani getirticem dedi zaten nitekim de getirtti

neyse arkadaşlar o uğursuzdan daha fazla bahsetmeye gerek yok. işin özeti. anlayan anlamıştır diye düşünüyorum. o kadının evine gitmemek gerek bence.

neyse arkadaşlar o uğursuzdan daha fazla bahsetmeye gerek yok. işin özeti. anlayan anlamıştır diye düşünüyorum. o kadının evine gitmemek gerek bence.

aynen yatsıdan sonra baktığım fallar çıkar dedi bi halt bilemedi ha şu var onunkiler bana bulaşamadıysa bilememiştir ben hissediyordum çünkü onunkileri aman bilmesin hiçbi şeyimi eksik kalsın öleceğim günü söyleyeceğini bilsem gitmiycem ona tövbe büyük sözüme

yok yok aman lazım değil. ne hali varsa görsün. zaten Allah onun gibilere fırsat vermez.

Şu topikte 50 kez zehra bir rezil burda bir hatunu ifşa etti yazdım. Zehracılar bana ateş püskürdüler. Daha Zehranın nesini tartışıyorsunuz kardeşim falı kötü kendi rezil gitmeyin şöyle tiplere para kaptırmayın.

Şu topikte 50 kez zehra bir rezil burda bir hatunu ifşa etti yazdım. Zehracılar bana ateş püskürdüler. Daha Zehranın nesini tartışıyorsunuz kardeşim falı kötü kendi rezil gitmeyin şöyle tiplere para kaptırmayın.

valla söylüyoruz işte ısrarla ama herkes kendi bilir zehra Allah bir dese inanmam

Kızlar zehra hakkında cok laf dolanıyo yok şöyle yok böyle diye. Bunları bir kenara bırakıp sadece falıyla ilgili yorum yapabilir misiniz acaba ben gitmeyi düşünüyorum o yüzden soruyorum. Bi de sılaya göre iyi midir en son ona baktırmıstımda.

canım ben gerçek fikrimi söylüyorum.
sonuçta hepimiz para veriyoruz ve zamanımızı ayırıyoruz.
ben burdaki yorumları okuyup tereddütle aradım zehra hanımı.
bu arada ben istanbulda yaşıyoru..
P pikapika7557 arkadaşı ben hatırladım öncedende yazmıştı buralara.
sonra atılmıştı.
yaşadıkları olabilir.
çoğu kişide gördüğüm kadarıyla memnun kalmamış.
ama ben fazla öyle cinle periyle ilgilenmem.
çünkü sen onları düşündükçe onlar seni bulur.
ben falına bakarım kardeşim.
bana iyi baktı mı?
baktı.
gayet güleryüzlüydü.
bana büyü var demedi.
benden para almaya da çalışmadı.
hatta telefonda baktırdım baktırdıktan 3 gün sonra parasını yatırdım.
memnun kalmazsan almıyorum canım dedi.
yani burda kızlarını yada kızlarının sevgililerini ortaya sürmek çok ayıp.
herkesin bir aile yaşantısı var.
ankaraya gidip ailesini gördüm pırıl pırıl iki kız çocuğu..
onları burda maskara etmek gerçekten çok vicdansızca.
arkadaşım senin canını yakmış olabilir zehra ama sende neden bu kadar müsamma gösterdin?
bir falcının evinde yatmak?????
yani ne biliyim fal bakıyorum kart aldım falan yazmışsın o zaman sana baktıralım ben burdan bunu çıkaralım.
falcıysan bilelim yani :)

onun dışında dediğim gibi gittim evine tertemiz kuzenimle gittim zaten.
kahvem geldi önüme kızı yapmıştı.
sonra mutfakta özel falıma baktı.
ilk telefonda baktırmıştım.
hep yazdım soranada hep yazacağım...
sevgilimle feci şekilde ayrıldım bir daha yüzüme bakmaz diyordum.
her falcı bu bitmiş artık bekleme dedi.
zehra hanım ve sevim hanım ısrarla bekle dönecek hemde köpek gibi pişman olarak dedi.
1 hafta içinde gece 2 sularında özledim mesajıyla uyanndım.
bu tesaduf olamaz yani.
2 kere baktırdım ikisindede çok memnun kaldım hakkını yiyemem.

haa eğer bir falcıya güvenip gidiyorsanız güvenip evinde kalmayın.
yatak odanıza kadar anlatmayın.
karşınızdaki falcı eğer size bir başka birinin hayatını anlatıyorsa oturup dinlemeyin beni ilgilendirmez diyip kesip atın.
cinle periyle uğraşmayın.
evinizde öyle saçma sapan şeyler bulundurmayın kızlar.
bakın bunlar çok tehlikeli şeyler yani...
bir falcıya kahinmiş gibi bağlanmayın.
geleceği allahtan başka kimse bilemez.

diyeceklerim bu kadar vesselam.
zehrayı savunmuyorum ama yalan konuşamam burda.
memnun kaldığım bir falıda kötüleyemem.
dedikleri çıkıyor.
benim babamın köydeki evini tarif eden falcıya nasıl inanmam?
hele ki falcılığından çok öte aile hayatı burda rezil ediliyorsa burdan site yöneticisinede seslenirim.

eğer canını yaktıysa git dayan kapısına sen ne yaptın kardeşim bana de.

yada ne biliyim işte.
cin peri olaylarınada inanmayın.
evde boş yere mum yakmak bile cinlerin gelmesine vesiledir arkadaşlar unutmayın.
çok tehlikeli gerçekten.
neyse herkese iyi akşamlar :)
umarım kalp kıran bir şey yazmamışımdır bi hatam varsa da uyarabilirsiniz :)

Son düzenleme:
Zehraya gittiniz mi acaba siz bi yorumunuz var mı onunla ilgili. Ben sılaya gittim üç hafta önce felan siz bahsetmiştiniz sanırım ondan. Memnun kaldım gecmiş konusunda iyiydi yani gelecek için zaman var henüz. Şimdi de zehraya gidiyim diyorum sizce nasıl??
Merhaba ,
Sıladan ben bahsetmiştim evet,memnun kalmanıza sevindim . Sıla ile ilgili hep dedim hala derim , geçmişi tam anlamıyla anlatıyor size , isim olayı da başarılı . Bana 2 dediği şey de , dediği şekilde oldu . Kasım ayını bekliyorum , dediği şey olursa burada tavsiye edeceğim , ben hep belirttiğim gibi geçmişi baz almıyorum benim için önemli olan gelecek ve gerçekleşecek zamanları 3 aşağı 5 yukarı da olsa bilmesi . Sıla'yı anlattım ama kesin gidin demedim hiç sadece denenebilir dedim çünkü henüz deyipte gerçekleşmeyen şeyleri de oldu .
Not : sık gidilmesine gerek yok , ben yaptım o hatayı yine aynı şeyleri söyledi , kendi de söyledi zaten sık gelme bekle olayların gerçekleşmesini diye .. O bakımdan bana dürüst bi bayan geliyor
Zehra meselesine gelince daha önce yazdım onu da ama siz kaçırdınız galiba ..
Ben Zehra hanımı beğenmedim , bana hep geçmişi anlattı onlarda şaşırıp Nasıl biliyor dediğim şeyler değildi . Gelecekle ilgili dediği 2 şey de , çok kısa zamanda olacak dediği halde aradan 6-7 ay geçmesine rağmen olmadı . Arkadaşıma da hiçbir dediği çıkmadı . 1 kere gittim bir daha asla gitmem ... Sevgiler

canım ben gerçek fikrimi söylüyorum.
sonuçta hepimiz para veriyoruz ve zamanımızı ayırıyoruz.
ben burdaki yorumları okuyup tereddütle aradım zehra hanımı.
bu arada ben istanbulda yaşıyoru..
P pikapika7557 arkadaşı ben hatırladım öncedende yazmıştı buralara.
sonra atılmıştı.
yaşadıkları olabilir.
çoğu kişide gördüğüm kadarıyla memnun kalmamış.
ama ben fazla öyle cinle periyle ilgilenmem.
çünkü sen onları düşündükçe onlar seni bulur.
ben falına bakarım kardeşim.
bana iyi baktı mı?
baktı.
gayet güleryüzlüydü.
bana büyü var demedi.
benden para almaya da çalışmadı.
hatta telefonda baktırdım baktırdıktan 3 gün sonra parasını yatırdım.
memnun kalmazsan almıyorum canım dedi.
yani burda kızlarını yada kızlarının sevgililerini ortaya sürmek çok ayıp.
herkesin bir aile yaşantısı var.
ankaraya gidip ailesini gördüm pırıl pırıl iki kız çocuğu..
onları burda maskara etmek gerçekten çok vicdansızca.
arkadaşım senin canını yakmış olabilir zehra ama sende neden bu kadar müsamma gösterdin?
bir falcının evinde yatmak?????
yani ne biliyim fal bakıyorum kart aldım falan yazmışsın o zaman sana baktıralım ben burdan bunu çıkaralım.
falcıysan bilelim yani :)

onun dışında dediğim gibi gittim evine tertemiz kuzenimle gittim zaten.
kahvem geldi önüme kızı yapmıştı.
sonra mutfakta özel falıma baktı.
ilk telefonda baktırmıştım.
hep yazdım soranada hep yazacağım...
sevgilimle feci şekilde ayrıldım bir daha yüzüme bakmaz diyordum.
her falcı bu bitmiş artık bekleme dedi.
zehra hanım ve sevim hanım ısrarla bekle dönecek hemde köpek gibi pişman olarak dedi.
1 hafta içinde gece 2 sularında özledim mesajıyla uyanndım.
bu tesaduf olamaz yani.
2 kere baktırdım ikisindede çok memnun kaldım hakkını yiyemem.

haa eğer bir falcıya güvenip gidiyorsanız güvenip evinde kalmayın.
yatak odanıza kadar anlatmayın.
karşınızdaki falcı eğer size bir başka birinin hayatını anlatıyorsa oturup dinlemeyin beni ilgilendirmez diyip kesip atın.
cinle periyle uğraşmayın.
evinizde öyle saçma sapan şeyler bulundurmayın kızlar.
bakın bunlar çok tehlikeli şeyler yani...
bir falcıya kahinmiş gibi bağlanmayın.
geleceği allahtan başka kimse bilemez.

diyeceklerim bu kadar vesselam.
zehrayı savunmuyorum ama yalan konuşamam burda.
memnun kaldığım bir falıda kötüleyemem.
dedikleri çıkıyor.
benim babamın köydeki evini tarif eden falcıya nasıl inanmam?
hele ki falcılığından çok öte aile hayatı burda rezil ediliyorsa burdan site yöneticisinede seslenirim.

eğer canını yaktıysa git dayan kapısına sen ne yaptın kardeşim bana de.

yada ne biliyim işte.
cin peri olaylarınada inanmayın.
evde boş yere mum yakmak bile cinlerin gelmesine vesiledir arkadaşlar unutmayın.
çok tehlikeli gerçekten.
neyse herkese iyi akşamlar :)
umarım kalp kıran bir şey yazmamışımdır bi hatam varsa da uyarabilirsiniz :)

kalp kırdın ve ben sana hakkımı helal etmiyorum aslaaa!!! atılmadım ben çıktım umarım Allah sana öyle bir şey göstersin ki benden helallik istemek için kapıma dayan ama hakkım helal değil beni kımadın ya Allah sana kınadığını yaşatmadan almasın canını!!!

demekki dürüst olmamak lazım ben samimi bi şekilde yaşadığımı paylaştım ama bana ne dimi salacakrı birilerinin üzerine zehrini görecektiniz pırıl pırıl kız dimi bana burada zehra nın ipliğini ğazara çıkarttırmayın giden gider bana ne ya babamın kızı mı canı cehenneme ben hakkımı helal etmedim bitti gitmiyorum bitti uyardım geçti bana be giden gitsin umrumda çok ha ispatlarım vallahi utanırsınız size tek bir şey söyleyeceğim eğer ben haklıysam Allah benim haklılığımı tez zamanda ortaya çıkarsın ve diyin ki bu kız haklıymış ahı tuttu zehra ya da bu oldu daha da ağzımı açmam zehra her boku biliyorduysa hayatımda sayılı kişinin bildiği bir şey vardı onu bileydi yine yönetime diyorum geçen sefer atılmadım ben çıktım msj ım duruyor lütfen beni çıkartın diye şimdi de söylüyprum eğer ben haksızsam yönetim orada kardeşim attırın o zaman doğru söyleyen 9 köyden kovulur biz de zehra yı zamanın da savunduk aynı bunun gibi kazen uyardı dinlemedik al şimdi mal gibi hata ettik diyoruz ben yaptım sen yapma diyoruz ha beni kınayacak olan varsa önce kwndine baksın lütfen hani varya ilk taşı günahsız olan atsın var mı ben de ahlaksızım dün evinde yattım yemeğini yedim bugün böyle yapıyorum köpeğe bile yemek verip kafasına vursanız kendini savunur havlar ısırır kapıya dayanmaya gelince her şeyin sırası var intikam soğuk yenen bir yemektir ben Allah a havale ettim daha acı intikam olur mu sorarım size? kapısına dayanmak mesele değil katil olmamak mesele ben kör şeytanına havale ettim zaman haklılığımı ispat edecek daha da zorlarsan o ses kayıtlarını kazen e yollarım o sana anlatır

Merhaba ,
Sıladan ben bahsetmiştim evet,memnun kalmanıza sevindim . Sıla ile ilgili hep dedim hala derim , geçmişi tam anlamıyla anlatıyor size , isim olayı da başarılı . Bana 2 dediği şey de , dediği şekilde oldu . Kasım ayını bekliyorum , dediği şey olursa burada tavsiye edeceğim , ben hep belirttiğim gibi geçmişi baz almıyorum benim için önemli olan gelecek ve gerçekleşecek zamanları 3 aşağı 5 yukarı da olsa bilmesi . Sıla'yı anlattım ama kesin gidin demedim hiç sadece denenebilir dedim çünkü henüz deyipte gerçekleşmeyen şeyleri de oldu .
Not : sık gidilmesine gerek yok , ben yaptım o hatayı yine aynı şeyleri söyledi , kendi de söyledi zaten sık gelme bekle olayların gerçekleşmesini diye .. O bakımdan bana dürüst bi bayan geliyor
Zehra meselesine gelince daha önce yazdım onu da ama siz kaçırdınız galiba ..
Ben Zehra hanımı beğenmedim , bana hep geçmişi anlattı onlarda şaşırıp Nasıl biliyor dediğim şeyler değildi . Gelecekle ilgili dediği 2 şey de , çok kısa zamanda olacak dediği halde aradan 6-7 ay geçmesine rağmen olmadı . Arkadaşıma da hiçbir dediği çıkmadı . 1 kere gittim bir daha asla gitmem ... Sevgiler[/QUOTE.
teşekkür ederim yorumunuz için :)

tatlım dediğim gibi falı bana çıkmadı söylediği isimlerdeki kişiler ona göre bana para kazandıracaktı ben para kaybettim güyya bana babamdan miras kalacaktı herif malvarlığını başkalarının üzerine geçirmiş babanla aran düzelecek demişti görüşmüyoruz bu sene evlenecektim hayatımda kimse yok kimle evleneceğim acaba bi de araba alıyordum hıııı aldım anahtarlığını çekmecede duruyor arabayı alınca anahtarı takıcam anahtarlığa :KK70: ailem için rahatsızlık falan demişti şükür hepsi iyiler yani bilmiyorum falı muhteşem diyemem falı da kötü yani ama dene içinde kalmasın yalnız en az bi 5 kere baktırman lazım ki ilk 3 te çıkar 4 5 de çıkmamaya başlar ilk 3 seni yanıltmasın yani
anladım canım bi falcıya cok üst üste gidince kendini tekrarlıyo zaten. Senin zehrayla kötü anıların var sanırım hatırlattım sana kusra bakma. Sonunda falcı yani oda cok takılmamak gerekiyo

kızılayda cilveli kafe de Nur hanıma ya da tunalı da ki aynalı çarşıda ki Serapa giden yok mu hiç ?

anladım canım bi falcıya cok üst üste gidince kendini tekrarlıyo zaten. Senin zehrayla kötü anıların var sanırım hatırlattım sana kusra bakma. Sonunda falcı yani oda cok takılmamak gerekiyo

yok canım önemli değil, geçti gitti belki ben de zehra ya para kaptırmasam samimi olmasam belki daha iyi olurdu ama işte bazen kader dediğimiz olay bizi bir yerlere sürüklüyor ama ne olursa olsun falı çıkıyorsa bana da çıkardı. taze kan lazım bize

X