Ankara'daki Falcılar

Tabiki çok güzel keşke herkes paylaşsa , çok gidip buraya hiçbir yorum yapmayan insanlar var, aslında yapsalar hepimiz birbirimize yardımcı olmuş olup , gereksiz yere para vermemiş olacağız . Ben o yüzden yorumlarımı hep paylaşıyorum bencillik yapmaya gerek yok diye düşünüyorum . Sadece paylaştığımız isimlerden emin olunca gidin demeliyiz . Belki siz bir zaman geçtikten sonra yani gittiğiniz kişinin 1 dediği değilde 5 dediği Çıktığı zaman ismini ve telefonunu vermeliydiniz . Belki adamın diğer dedikleri hiç çıkmayacak , ondan dedim ne zaman gittiniz diye . Sevgiler

Bir de şu var kızlar mesela ben Sude tarot a çok giderdim her dediklerini de yaşardım ama son 6 aydır hiçbir dedikleri çıkmadı kum saati Fatoş bende efsanedir 12 den vurdu gününü bildi ama o da ortadan kayboldu sonra o da bozdu özlem mesela her falı iyi ama her gidişimde olaylar Zaman'lar değişiyor falan yani harika falcı diyebileceğimiz kişi çok az yöre İbrahim i denedim mal yaaaa tarot tan anladığı yok 9 dk ya 40 lira alıyor sakın gitmeyin berbat para mara verilmez ona yani bıgün iyi olan yarın performansını düşürebiliyor...

Hatunlar az sabredin kehanet/müneccim kartları aldım biraz çalışayım hepinize bakarım :KK70: :KK70: :KK70:

Bir de şu var kızlar mesela ben Sude tarot a çok giderdim her dediklerini de yaşardım ama son 6 aydır hiçbir dedikleri çıkmadı kum saati Fatoş bende efsanedir 12 den vurdu gününü bildi ama o da ortadan kayboldu sonra o da bozdu özlem mesela her falı iyi ama her gidişimde olaylar Zaman'lar değişiyor falan yani harika falcı diyebileceğimiz kişi çok az yöre İbrahim i denedim mal yaaaa tarot tan anladığı yok 9 dk ya 40 lira alıyor sakın gitmeyin berbat para mara verilmez ona yani bıgün iyi olan yarın performansını düşürebiliyor...
kalıcı olarak istikrar sağlayan sıla yı begeniyorum ben.son gittiğim yere sırf yıldızname için gitmiştim ama kıyaslayınca sıladan aşağı kalır yanı yok bence.

Valla bayram tatlisi gibi olur :))

Valla yaaa biri de çıksa dese ki bugün tüm fallar 10 TL kampanya yaptık bunlar bayram nedeniyle 100 lira der indirimi bıraktım.

Bana Bi şeyler oldu içimden artık fal baktırmak gelmiyor adama gitsem bana dese bugün trilyonların olacak aşık olup evleneceksin 2 çocuğun olacak Bahçeli Kocaman evin olacak falan o Zaman da hayatın tadı kalmaz beeee yawrular biz psikopat gibiyiz Bünyemiz acıyla çalışıyor sevgililerimiz terketmese kocalarımız aldatmasa ne bileyim işimiz rast gitse rahat edemeyiz ki biz :KK70: pıııfffff hayat çok sıkıcı fal öğrenip birbirimize bakalım bence hatta her pazar önce brunch a gidelim sonra herkes kahvesini içsin birbirimize fal bakalım cafeleri boykot edelim geçen sene bu zamanlar manyak gibi para harcıyordum Allah belamı verse haklı bak şiödi de Bi Ada'm çıktı yok yok benim kendimi tutup gitmemem lazım biri beni durdursun :KK70:

arkadaşlar keçiörende falcı sevim diye biri varmış bilen var mı?
Canim sevim hanimda cok iyi bakiyor kesinlikle tavsiye edebilecegim biridir.
Zaten fal ciktiginda yazmistim buraya zehra hanimin dedigi cikti diye.
Ayni seyi sevim hanimda soylemisti bana.
Ikisininde fali cikti.
Geri kalani fos atip tutuyorlar

Valla yaaa biri de çıksa dese ki bugün tüm fallar 10 TL kampanya yaptık bunlar bayram nedeniyle 100 lira der indirimi bıraktım.

Bana Bi şeyler oldu içimden artık fal baktırmak gelmiyor adama gitsem bana dese bugün trilyonların olacak aşık olup evleneceksin 2 çocuğun olacak Bahçeli Kocaman evin olacak falan o Zaman da hayatın tadı kalmaz beeee yawrular biz psikopat gibiyiz Bünyemiz acıyla çalışıyor sevgililerimiz terketmese kocalarımız aldatmasa ne bileyim işimiz rast gitse rahat edemeyiz ki biz :KK70: pıııfffff hayat çok sıkıcı fal öğrenip birbirimize bakalım bence hatta her pazar önce brunch a gidelim sonra herkes kahvesini içsin birbirimize fal bakalım cafeleri boykot edelim geçen sene bu zamanlar manyak gibi para harcıyordum Allah belamı verse haklı bak şiödi de Bi Ada'm çıktı yok yok benim kendimi tutup gitmemem lazım biri beni durdursun :KK70:

Valla reklama girmesin ama benim yakin arkadaşım çok iyi bakıyor birde 10Tl bakiyor dediğin gibi :KK70: ama ankarada değil... :KK70:

Canim sevim hanimda cok iyi bakiyor kesinlikle tavsiye edebilecegim biridir.
Zaten fal ciktiginda yazmistim buraya zehra hanimin dedigi cikti diye.
Ayni seyi sevim hanimda soylemisti bana.
Ikisininde fali cikti.
Geri kalani fos atip tutuyorlar

Eskiden olsa varya ben şu an devrim hanımdaydım hey gibi hey :)))))

X