Ankara'daki Falcılar

Yakında seni de görürüz canım nasıl olsa

Yakında seni de görürüz canım nasıl olsa

Biz neler gördük dimi birine dönecek der aslında dönmicektir para kazanmak için dönmicek adama dönecek der müşteriyi kaybetmemek için, sonra milletin tüm yatak odası hikayeleri maşallah anlatılır en ince ayrıntısına kadar, reklamcısınınkini her türlü getirir reklamcısından çıkarı vardır o yüzden reklamcısı kızına küfür de etse evine alır çünkü para daha önemlidir falan. Bırakalım herkes kendi kazığını kendi yesin :)))))

canım yatakoda bilgilerimi anlatmadım.
zaten herkese anlatılmaz :)

canım yatakoda bilgilerimi anlatmadım.
zaten herkese anlatılmaz :)

yawrum biz de anlatmadık anlatılanlardan biri 50 yaşındaki bi teyze beni anlatamaz anlatsa anlatsa iftiraya girer bi anlatsa da bal noluyor ya sen dönen mevzuyu bilmiyorsun bilsen inan gitmezsin bilme zaten ama anlatıyor isim vererek

Kızlar zehra hakkında cok laf dolanıyo yok şöyle yok böyle diye. Bunları bir kenara bırakıp sadece falıyla ilgili yorum yapabilir misiniz acaba ben gitmeyi düşünüyorum o yüzden soruyorum. Bi de sılaya göre iyi midir en son ona baktırmıstımda.

M
müşterilerinin bilgilerini gelen herkese anlatıyo mu demek istiyosunuz yani

Zehraya gittiniz mi acaba siz bi yorumunuz var mı onunla ilgili. Ben sılaya gittim üç hafta önce felan siz bahsetmiştiniz sanırım ondan. Memnun kaldım gecmiş konusunda iyiydi yani gelecek için zaman var henüz. Şimdi de zehraya gidiyim diyorum sizce nasıl??

M
müşterilerinin bilgilerini gelen herkese anlatıyo mu demek istiyosunuz yani

evet tatlım malesef bende zehra nın bi ses kaydı var ki ses kayıtlarını kendi aldırdı çıkıp çıkmadığına bakarsın diye orada fal baktığı birinin hayatını aynen anlatıyor. beni de rezil etmişti ama onu burada söylemeyeyim falı da bana çıkmadı be canım hiçbiri hem de sadece sen mesleğinden ayrı bir iş daha yapacaksın demişti ama bu onunbilemeyeceği bir şey değildi nitekim şu an öyle bir durum da yok. yani 50 lira ona verene kadar git sılaya ver bence. hatta 1,5 yıl öncesinde bir arkadaşın özel hayatı burada dökülmüştü yine onun mimarı da zehradır. yani ben falını da insaniyetini de sevmem. bana söyledikleri zamanları olayları hiçbir şekilde çıkmadı hatta tam tersi oldu. ayrıca bişi dicem kendi kızının bi ilişkisi varmış onu reklamcısı ortaya çıkarmış madem iyi falcı kızını nasıl bilemedi acaba zaten kendisi de diyor biz falcılar gelecekten haber veren şarlatanlarız hadi inkar etsin ben demedim desin. ayrıca beni senin mesleğini elinden alacağım şeklinde üstü kapalı tehdit de etmiştir ama bu ses kayıtlarında yok sanırım. yani seçim sizin ister gidin ister gitmeyin ama ben bunları yaşadım ben gitmem ama elbette size iyi gelirse gidin. benim götürdüğüm kişiler hiç memnun kalmadı. birinden sende büyü var 1000 lira vermezsen düzelmez dedi madem Zehra ablamız hayrına iş yapsın ya bilmiyorum benim kendisi ile iyi anılarım yok siz bilirsiniz sonra bana saldırmayın lütfen ne diyorsun sen diye ben yaşadıklarımı anlattım ve kanıtım da var. dediğim gibi falı size iyi geliyorsa gidin.

tatlım dediğim gibi falı bana çıkmadı söylediği isimlerdeki kişiler ona göre bana para kazandıracaktı ben para kaybettim güyya bana babamdan miras kalacaktı herif malvarlığını başkalarının üzerine geçirmiş babanla aran düzelecek demişti görüşmüyoruz bu sene evlenecektim hayatımda kimse yok kimle evleneceğim acaba bi de araba alıyordum hıııı aldım anahtarlığını çekmecede duruyor arabayı alınca anahtarı takıcam anahtarlığa ailem için rahatsızlık falan demişti şükür hepsi iyiler yani bilmiyorum falı muhteşem diyemem falı da kötü yani ama dene içinde kalmasın yalnız en az bi 5 kere baktırman lazım ki ilk 3 te çıkar 4 5 de çıkmamaya başlar ilk 3 seni yanıltmasın yani

Bana dediği bazi şeyler cikti. Onun disinda bakarken telefonla vs cok konuştu. Saatlerce bekledim iki kelime etsin diye. Ama kötü değildi fali. Falina kötü dersem yalan olur. Başkasının hayatini da anlatmadi. Benden de oyle ozel bi bilgi falan almadi. Zaten sadece zehra degil kimseyle o kadar samimi olmaya gerek yok. Ama kendisini ďe cok sevemedim. Tekrar gitmedim.

Madem bu kadar kötüydü en az 5 kere neden gittiniz. Hayir zehrayi savunmak için sormuyorum. Cidden merak ettim. Ben sevmedim. Cikan seyler olamsina ragmen bi ikinci kez gitmedim. Hic cikmamis da 5 kez baktirmak neden?

kafkanın karşısında kırtasiyenin yanından giriyorsunuz 3. kat.ben randevu alıp gittim üniversiteden hocam tavsiye etmişti.numarasıda 03124183921 ben bu konularla ilgiliyim baya.tılsım vs. de yapıyor.
canım mesajını yeni gördüm. çok teşekkür. gidince yorumumu yazarım.

arkadaşlar zehraya vede sılaya gitmiş biri olarak ikisinide tavsiye etmem ama sıla iyi bir insan .zehrada o da yok. boşuna onlara para vermeyin. sıla herşeyi biliyor gibi görünüyor. ama hiçbirşey yok. inanın bu böyle son güne kadar bana adamla olacak dedi. sonrada ben adamla görüşünce. sen tekrar aramazsan olmaz dedi .o derece. boşuna gitmeyin. zehra birde o adamdan bana çocuk bile gördü. adam beni aramıyor bile.artık nasıl falcılarsa.

Madem bu kadar kötüydü en az 5 kere neden gittiniz. Hayir zehrayi savunmak için sormuyorum. Cidden merak ettim. Ben sevmedim. Cikan seyler olamsina ragmen bi ikinci kez gitmedim. Hic cikmamis da 5 kez baktirmak neden?

tabi bu tarz msj lardan skıldım artık hiç çıkmadı demiyim de osuruktan şeyler çıktı işte evin camı kırılacak işinden ayrılacaksın falan tarzı ben gittiğimde reklamcısı da yanımdaydı ve ona her şeyi çıktı onu görünce bana da çıkar diye düşünmüştüm ben ne bileyim reklamcısından çıkarı olduğu için 3 harflileri yle ona muhteşem fal bakıyordu ve reklamcısınınkini getirdi nasıl getirdi bilemem ama

sevim hanımı denemedim. ama zehraya gitme bence. sallıyor. vede cinlerle bakıyor. tehlikeli.

aynen öyle yoksa benim götürdüğm adamların evindeki lila rengi duvarlarla bilmem ne renk nevresimi nereden bilecek Allah aşkına bak o kadın oğlu hasta olmasına rağmen gitmedi zehraya

BAKIN ARKADAŞLAR. SEVGİLİ ZEHRA MERAKLILARI:
BEN GEÇEN SENE ZEHRAYA GİTTİĞİMDE YALNIŞLIKLA BAKTIĞI SUYUN İÇİNE YÜZÜĞÜMÜ BIRAKTIM. VE YEMİN EDERİM. GÜNLERCE EVİMDE BENİ KORKUTTULAR. EVET O SENEKİ FALI ÇITI. AMA BU SENE BENİ SALLADI. VE BİR BOKU ÇIKMADI. O KADINDA CİNLER VAR. BU ARADA BEN ŞİZOFREN DEĞİLİM. GERÇEKTEN EVİMDE BİRŞEYLER DOLAŞIYORDU. GÖNDERENE KADAR GÜNLERCE DUALAR OKUDUM. İNANIN O KADIN ÇOK TEHLİKELİ. İNANMAYAN GİDİP GÖRSÜN. VALLA DADANIRLARSA NE OLUR BİLEMEM.

aynen öyle yoksa benim götürdüğm adamların evindeki lila rengi duvarlarla bilmem ne renk nevresimi nereden bilecek Allah aşkına bak o kadın oğlu hasta olmasına rağmen gitmedi zehraya
canım çok özel değilse sen zehrayla neler yaşadın. ve sende falları çıktı mı?

bi gün zehra nın evindeyiz reklamcısı da orada o gece rejlamcısı orada kaldı ben de gecenin 2,5 unda eve gönmek istemedim kaldım neyse saat 12 ye doğru oturuyoruz, (bu arada bnm kalbim de temizdir, fal bakarım çıkar ama artık bakmıyorum ve harflileri hissederim) zehra abla bu evde bir şey var geldiler dimi dedim baktı kaldı şöyle saçmalama dedi abla geldiler şeytanilerin burada hissediyorum dedim baktı .iktir git buradan dedi sonra ben rahatsız oldum korkma sana bir şey yapmazlar falan dedi. sonra aylar sonra da bu zehra nın birine döncek derken başkasına aslında onunki dönmicek de bana gelsin diye döncek diyorum oyalıyorum dediği olaydan sonra halk dilinde karabasan yaşadım zehra ya sordum hani sen okuma yaptırmıştın bana musallat olmazlardı falan bir şey diyemedi sonra ben birine danıştım Allah razı olsun zehranınkileri aldı üzerimden şu an borçlarım ödendi falan işim gücüm rast gidiyor zehra maddi manevi kosmetimi kapatmıştı aman diyim hatta sırf falı çıksın diye kimsenin bilmediği numaramı özel bumaradan aradı yine kimsenin bilmediği numaramı kiralık ev diye arattı falan bulaşmayın siz de onun dolabını yiyecekle doldurun gece mercedesinizle waffle yemeye götürün bakın size baktığı falları nasıl çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…