Ankara'daki Falcılar

zehranın banada tutturdukları oldu ama benim için kayda değer şeyler değildi yani diğer seylerede banko zzaman ya vermıyo ya da cok uzun tutuyo benımde aslında begendıgım bı falcıydı ama nıyeyse genel olarak memnun kalmama ragmen hadı fal baktırayım dedıgımde seceneklerim arasında olmuyo artık demekki yeteri kadar tatmin etmemiş diyorum

Kusura bakma canim ama Gülcan tamamen para israfi. Tek bir dedigi bile olmadi.

Bi enerjisini sevemedim. Yoksa fali kötü degildi. Ciddi konularda yuvarlak konuşuyo ama biraz. Zaman konusunda da yuvarliyo. O yüzden de gitmeyi dusunmedim tekrar.

Kızlar esin hanım a gittim astro Boloom a beni tatmin eden hoş bir faldı, diğerlerinin dedikleriyle birebir aynı şeyleri söyledi. Hatta olumlu konuştu ama artık Ümit etmiyorum. Bilmesi imkansız bir şeyi bildi mesela. Diğerlerinden bilgi almış olamaz değil mi psikopata bağladım artık :))))) ha bilemedikleri ya da acaba mı dediklerim de var ama genel i Cidden iyiydi çıkarsa yazacağım çıkmazsa da yazarım

Ben iki kere baktırdım ve genelde çıktı diğer dedikleri için biraz beklemem gerekiyor.diğer falcılara göre daha iyi bence
Aayyyy eylem dediğin gibiyse ne ısmarlıyım sana katina iskambil kahve tarot :))))))) en azından ben falcıyım demiyor bilimsel yaklaşıyor yani bu Bi terapi şeklinde bana çok pozitif geldi çıkmasa bile karalanacak biri değil arsız değil en önemlisi fiyat normal mesela bana 40 küsür dakika baktı ve negatif enerjiyle ayrılmadım teşekkür ederim Canım Cidden şu an kendimi iyi hissettim

Asmalı konaktaki ebruya giden var mı ? Ve güneş abla nasıl?

Güneş hanıma çok pahalı Bi fal baktırmıştım şimdinin 150 lirası ve çok kısa sürdü ama çok zor bu Adam olmaz demişti nitekim olmamıştı ve ben başkasıyla ilişkiye başladım ama ne dediğini net hatırlamıyorum mesela diğer ark ma da olmayacak dedi şimdi eşi ile Mutlu diğer Adamla olmadı ama bu 4 sene önceki mevzu dediğim gibi ayrıntılar silinmiş malesef

Kızlar biraz geç kalmış olabilirim ama bense bugun ankaraya yolculuk yaptim ve bi hafta önceden interneten falci ararken burda sizin yorumlariniza rastladim. Yorumlardan umutsuz vaka dedim boşver dedim ama tesedufen arkadaşım beni götürdügü cafede amaan be baktiralim ne olcak dedim. Çankayada Masal cafe. Daha önc3 yazildi mi bilmiyorum ama çok falciya gittim ve burda ki falci gercekten işini biliyor. Ayrica sıcakkanlı espirili sohbeti muhabbetide çok iyi. Adı helin çok tatliş bir bayan ve bana kartini verdi artik telefondan baktircam bende. Forma uye degildim sirf bunu yazmak için üye oldum bu arada Neyse düşünenler bi baksin derim

Evim cafe özlem e gittim saçmaladı bu sefer, enerjisi düşüktü sanki. Söylediklerinin tam tersini söyledi falan offfff offffff

Selam bu masal Cafe dediğin Kızılay'da ki masal Cafe mi ???helin hanım Kumral , Zayıf orta yaşlı bi bayan mı ??

Bu arada Güneş Ablaya ciddi para vermiştim. Tek dediği olmadi. Yaninda çalışan Bergüzar vardi. O bile iskambil falinda daha cok sey bilmisti.

kızlar şu astra bloom cafe nerede yerini tarif edebilir misiniz? internette bulamadım da.

bir de esin hanıma baktıranlardan yorum alabilirmiyim? değer mi? ne kadara ve ne falına bakıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…