Ankara'daki Falcılar

Ben turuncu dakini bilmiyorum. Ama madonun üstünde fal evimde bir Yasemin var ki baktirmistim gayet de iyi idi. Enterasan orda Ahsen diye de biri var. Kafeler karıştı sanki
Ya ben ona baktirdim da enerjimiz tutmadı ama herkes ondan için çok iyi diyor valla bende anlamadım anı ve gecmisimi bildi gelecek dediği gelmedi ama pozitif biri o da

Kızlar sılanın numarasını verir misiniz ? Bir de ben bir kere gideyim dedim garajın yanındaki binada bulamadım sılanın cafesini

Canım Mesrutiyet Madonun yanindan sağa gir garaj cafe var o binanin 4. Kati Pandora kafeee. Çok özledim sılaya baktırmayı doya doya baktirrrr

Ya ben ona baktirdim da enerjimiz tutmadı ama herkes ondan için çok iyi diyor valla bende anlamadım anı ve gecmisimi bildi gelecek dediği gelmedi ama pozitif biri o da

Yasemin kart yorumluyoo ve gayet de iyii aslında yardımcıları var mı bilmiyorum neyse ben ondan gayet güzel enerji aldım.

Aaaa şu senin arayıp da zor buldugun falcı mı bu tutmadı mi bu sefer kötü olmuş kuzuu
Nasılsın bu arada iyimisin canım

Arkadaslar bir zamanlar cadıkazanında calısan esin abla vardı,adresini yazmıstı buraya gerci bi arkadas..
Gidip baktıran,fikri olan varmı?

QUOTE="11temmuz2011, post: 41861441, member: 217890"]Aaaa şu senin arayıp da zor buldugun falcı mı bu tutmadı mi bu sefer kötü olmuş kuzuu
Nasılsın bu arada iyimisin canım[/QUOTE]
Evet canim sorma yana done aradik oda fos cikti. Kafamda bir suru soru isareti ile kaldim. Zaten kafam karisikti iyice karisti valla. Bende pes ettim denemedigim kalmadi sanirim yaa benim tek tek not almistim okuyorum cikan yok :)) durum bundan ibaret canim benim sen nasilsin?

QUOTE="11temmuz2011, post: 41861441, member: 217890"]Aaaa şu senin arayıp da zor buldugun falcı mı bu tutmadı mi bu sefer kötü olmuş kuzuu
Nasılsın bu arada iyimisin canım
Evet canim sorma yana done aradik oda fos cikti. Kafamda bir suru soru isareti ile kaldim. Zaten kafam karisikti iyice karisti valla. Bende pes ettim denemedigim kalmadi sanirim yaa benim tek tek not almistim okuyorum cikan yok :)) durum bundan ibaret canim benim sen nasilsin?[/QUOTE]

Ben de ayniyim kuzuuu bir ara online fal attım aynı sonuç hepsi aynı şeyi söylüyor bende bıraktım beklemedeyim şimdi galiba en iyi yoll bu sabredip beklemek ne kadar dayanirsam tabiii

Söylediklerinin çıkıp çıkmadığını söylemek için sonbaharı beklemem gerekiyor ben yeni baktırdım.önceden baktıran arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.bende anı ve geçmişi çok iyi bildi
Peki ne kadara baktırdınız? Sadece tarot mu bide?

Peki ne kadara baktırdınız? Sadece tarot mu bide?
30 tlye kısa fal baktı çok ayrıntılı değildi.zaten tek sorum olduğu için bana yetti.normalde çok daha uzun ve pahalıya bakıyormuş.sadece tarottu zaten tarot uzmanıymış.bir de evim nilgünü sormuşsunuz onun da dedikleri için sonbaharı beklemem gerekiyor o da fena değildi

Çok teşekkür ederimmm

Ben de ayniyim kuzuuu bir ara online fal attım aynı sonuç hepsi aynı şeyi söylüyor bende bıraktım beklemedeyim şimdi galiba en iyi yoll bu sabredip beklemek ne kadar dayanirsam tabiii[/QUOTE]
Aynen canim benim dayanmaliyiz cunku baya abarttik fal konusunu :)) bekleyelim.

Canim doğru söylüyorsun fallar hep yalan çoğu şey cikiyor ama esas konu tam çıkacak sanıyorsun cikmiyor bi Allahın kulu bişeyi bilemedi sonuç yine 0 ve artık pessssss. Cikmiyor kabul etmek lazim
ya aynen ya al bendende o kadar . şu ankarada ya adamgibi bir erkek yok yada adam gibi bir medyum yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…