Ankara'daki Falcılar

aaa evet şimdi mesajlara baktım ... rumuz değiştirmişsiniz fairytale idi sanırım rumuzunuz. ben hala daha önceden tanıştığımızı düşünüyorum. bana yazdığınız isim .....? neyse olsun eylülü boş verin derim ben naçizane. umutlanıp umutlarınızı çökertmeyin
evet rumuzu değiştirdim rastgele almıştım :) yani o fiyatı veremem ben ona zaten öğrenciyim :)

gizzz sakın ona da 2011 de gitmiştim sıfırın da altında... sakın. ben de maşallah gitmediğim kalmamış ... Ortaköy yıldız hariç o da eksik de kalabilir...
dedikleri çıkan varmış arkadaşım ve annesine dedikleri çıkmış ayy bilemedim zaten kadına sinir oldum, kestirip atıyo hemen, süreci söylemiyor...

gitmediysen taksincafede mustafa abi var, ona gittim yeni ve dediğibişey dün çıktı hemen :)
yakın zamanda çok başarılı o

anlamadım söylediğinizi... 2011 de baktırdıklarımın tutmaması mı. yooo tutturan olmuştu bir iki kişi o dönem

dedikleri çıkan varmış arkadaşım ve annesine dedikleri çıkmış ayy bilemedim zaten kadına sinir oldum, kestirip atıyo hemen, süreci söylemiyor...

gitmediysen taksincafede mustafa abi var, ona gittim yeni ve dediğibişey dün çıktı hemen :)
mustafa için de tutmuyor diyenler var. gerçi eskiden eylül kafedeki ise onun kısmi olarak çıkmıştı

bana hadi söyleyin mustafanın yerini birine gideyim ben de. en azından kahvemi içmiş olayım :KK70:

mustafa için de tutmuyor diyenler var. gerçi eskiden eylül kafedeki ise onun kısmi olarak çıkmıştı

bana hadi söyleyin mustafanın yerini birine gideyim ben de. en azından kahvemi içmiş olayım :KK70:

evet Mustafa abi eskiden sakaryadaki eylül kafedeydi, sonra küre oldu adı
şimdi taksim de kendi cafesinde bakıyor saat 3-4 ten sonra gidin, yakın zaman içersinde dedikleri hep bende çıkıyor ben nerdeyse 2,5 yıldır falan giderim ona; kahve tarot 30tl ye bakıyor bildiğim kadarıyla

taksim cafe de selanik-2 de

evet Mustafa abi eskiden sakaryadaki eylül kafedeydi, sonra küre oldu adı
şimdi taksim de kendi cafesinde bakıyor saat 3-4 ten sonra gidin, yakın zaman içersinde dedikleri hep bende çıkıyor ben nerdeyse 2,5 yıldır falan giderim ona; kahve tarot 30tl ye bakıyor bildiğim kadarıyla

taksim cafe de selanik-2 de
30 tl ye kahve + tarot iyiymiş işte gideyim ben mustafa abiye :)

en azından daha insaflıymış :KK70: ama çıkmıyor diyenler çokmuş baksana

Ben sanırım yaklaşık 4-5 kere baktırdım.
İlk falı hiç sekmeden çıkmıştı.
En son baktığında da çıkan şeyler oldu ama asıl tarih verdiği şey hala çıkmadı. Zamanı geçti ama zamana takılmamak gerekse,bekliyorum.

Bu arada Mustafa abiye en eskiden beri gidenlerdenim. 4-5 yıl olmuştur rahat.
Anı güzel yakalar,yakın gelecekte dedikleri de çıkar hemen hemen.

Ama ben şunun kanısındayım;bir falcının maksimum 2 fal hakkı var yaaa. Sonrasında eski enerjileri olmuyo,eskisi gibi bilemiyolar.

Mustafa abinin bana en ilk falı tek tek çıkmıştı mesela. Ama şimdi bakıyorum bi kaç şey çıkıyo. Ya da bazen çıkmıyo. Öyle işte.

Çok konuştum:KK51:

Kızlar dün Kızılay'da Eylül var ya ona baktırdım. Ana yönelik isbetli söyledikleri oldu. Gelecek tutuyor mu?? yoksa akıl okuyanlardan mı??
Anlik iyi eylul ama cok kaptirma. Ileriye donuk cok seyi tutmuyor. Arkadasima sevgilin donecek dedi cocugun kiz arkadasi var ve aileler gorusuyor ciddi adim atilacak. Ben taniyorum kisiyi.. Kiza umut verdi biz unutmasi yonunde desteklerken. Allah tan umit kesilmez ama baskasinin mutluluguna mani olmakta bize yakismaz. Eylulu tavsiye etmem.

Ben sanırım yaklaşık 4-5 kere baktırdım.
İlk falı hiç sekmeden çıkmıştı.
En son baktığında da çıkan şeyler oldu ama asıl tarih verdiği şey hala çıkmadı. Zamanı geçti ama zamana takılmamak gerekse,bekliyorum.

Bu arada Mustafa abiye en eskiden beri gidenlerdenim. 4-5 yıl olmuştur rahat.
Anı güzel yakalar,yakın gelecekte dedikleri de çıkar hemen hemen.

Ama ben şunun kanısındayım;bir falcının maksimum 2 fal hakkı var yaaa. Sonrasında eski enerjileri olmuyo,eskisi gibi bilemiyolar.

Mustafa abinin bana en ilk falı tek tek çıkmıştı mesela. Ama şimdi bakıyorum bi kaç şey çıkıyo. Ya da bazen çıkmıyo. Öyle işte.

Çok konuştum:KK51:
forum üyesinin çok konuşanı makbul derler :KK70: mustafayı da bir kerelik denicem bakalım.

mehtap ablayı bir bulsak da, cafeyi istila etsek neredeyse :KK70:
Geçmiş sayfalarda mehtap ablayla ilgili yazılarımı görebilirsiniz öyle çok tatmin etmiyo kutlama var müzikli bi ortama gireceksin özel bi davet var eve yatili bi misafir gelecek bunları da tek tek yazdiriyor cikiyomu çıkıyor evet amma velakin şu yazdığım olaylar herkeste oluyodur sıradan esas mesele için soruyosun söylüyo ama malesef 3 kez baktirmama rağmen o çıkmadı. Kağıdı eline alıyosun hersey çıkmış ama sıradan şeyler çünkü esas olayla ilgili hiç bişey yok. Yani çok fal baktiran biri olarak diyebilirimki boşa üzülmeyin bişey kaybetmediniz hatta arkadaşım bna gülmuştü bunlarami 30 tl verdin 2 saat bunlarimi bekledin die :KK43:

Arkadaslar dün dayanamayıp mesur mustafaya gittim valla ağzım açıkta kaldı. Ama tek korkum beyin mi okuyor yoksa gercekten biliyor mu bu kinuda bilgi verenler olursa memnun olurum. Eğer beyin okumuyorsa o zaman super demektir. Umarım dedikleri çıkar . Kisilik olarakta son derece beyefendi asil bir arkadas

X