Ankara'daki Falcılar

kızlar ben falı bırakalı baya oldu, çok sağlam falcılar da denedim ama hepsi patladı. insan ister istemez umudu kesiyor faldan da.
deniz erin'den bahsedilmişken geleyim dedim.
bir arkadaşıma "bu ayrıldığın adam senin arkandan atıp tutuyor, senin için yollu vs diyor" diye yollamıştı. onlar evlendi.
bana da başka şehre taşınma, adamla beraberlik vs görmüştü.
biz de ayrıldık.

hoca hikayesine de yönlendirilmiştim. hangi hoca adını hatırlayamıyorum ama necatibey tarafındaydı sanırım ofisi vardı. (gittim tabi kek gibi, sende büyü var falan denince) :)

neyse çok umut bağlamayın derim yani.

deniz psikoloji mezunu olduğu için kısa süreli terapi yapıyor sizi allıyor pulluyor postalıyor
daha önce burada birçok arkadaş da paylaştı hatta hocaya yönlendiriyor bir de ordan komisyon ohhhh ...
ama akıllı kadın vesselam... deneyin tabii bir tek dediği çıksın hayret edeyim

kızlar ben falı bırakalı baya oldu, çok sağlam falcılar da denedim ama hepsi patladı. insan ister istemez umudu kesiyor faldan da.
deniz erin'den bahsedilmişken geleyim dedim.
bir arkadaşıma "bu ayrıldığın adam senin arkandan atıp tutuyor, senin için yollu vs diyor" diye yollamıştı. onlar evlendi.
bana da başka şehre taşınma, adamla beraberlik vs görmüştü.
biz de ayrıldık.

hoca hikayesine de yönlendirilmiştim. hangi hoca adını hatırlayamıyorum ama necatibey tarafındaydı sanırım ofisi vardı. (gittim tabi kek gibi, sende büyü var falan denince) :)

neyse çok umut bağlamayın derim yani.

Siz yazmasanız ben yazacaktım yaklaşık 7 8 sene öncesinden biliyorum hocalarla ortak çalışıyo arkadaşımı yollamıştı bana da büyü yok demişti :) yani kime yutturacağını iyi biliyor. Burda kötü yorum yapmayı sevmem kimse yüzde yüz bilmek zorunda değil ama insan rahatlamak iyi enerji almak için gidiyo yolunacak kaz gibi görmemeli kimseyi

:KK25:iyi akşamlar kızlar nasılsınız?
bi arkadaşım serpil die birini duymuş arkabahçede bakıyomuş, gideniniz var mı?
nasıl bakıyor? dedikleri size çıktı mı?

Bu forumda adı geçen zehra, yiğit ve didemi denedim. Zehra ve yiğit geçmişi ve de anı çok iyi bilemedi ama didem boyuma kadar söyledi. Gelecek için yakın tarih verdi. Bakalım çıkacak mı? Dideme baktırıp verdiği tarihte söylediğini yaşayan veya yaşamayan var mı?

Bu forumda adı geçen zehra, yiğit ve didemi dediğim. Zehra ve yiğit geçmişi ve de anı çok iyi bilemedi ama didem boyuma kadar söyledi. Gelecek için yakın tarih verdi. Bakalım çıkacak mı? Dideme baktırıp verdiği tarihte söylediğini yaşayan veya yaşamayan var mı?
Ben baktirmistim dideme. Sonra yorumumu da yazdim. Her seyi bilince umutla bekledim ama hicbir dediği olmadi. Verdiği tarihler geti hep.

Keçiören sanatoryum civarında Meliha yada Mediha isimli bir kadın varmış. 70tl ye bakıyormuş bilen duyan baktıran var mı

Dün zehra bi su falı baktı hiiçç umut görmediğim şeyler söyledi çıkmıycak bence dedim içimden çünkü umudum yok çok emin olduğu bi kaç şey hakkında resmen iddiaya girdik olur mu olmaz mı diye
söylediği şeylerden ilki tam verdiği günde bugün ya da yarın demişti az evvel oldu
inşaallah gerisi de iyi olur

Dün zehra bi su falı baktı hiiçç umut görmediğim şeyler söyledi çıkmıycak bence dedim içimden çünkü umudum yok çok emin olduğu bi kaç şey hakkında resmen iddiaya girdik olur mu olmaz mı diye
söylediği şeylerden ilki tam verdiği günde bugün ya da yarın demişti az evvel oldu
Canım sen daha önce baktırmış mıydın peki? Ben telefonda bişeye baktırdım ama su muydu neydi hatırlamıyorum.
Hangisinde daha iyi acaba?

merhaba bu dediğiniz falcı nerde acaba teşekkür ederim

E
Canım sen daha önce baktırmış mıydın peki? Ben telefonda bişeye baktırdım ama su muydu neydi hatırlamıyorum.
Hangisinde daha iyi acaba?
evet ara ara baktırıyorum su baktırıyorum bazen de kahve
dün ya bu gece ya yarın diye süre vermişti
az evvel oldu
beklemediğim bişiyin ufak bi adımıydı
devamı için olursa ya da olmazsa yazarım yine

yokkk bu forum bitmiş zehra didem üzerine dönüyor eskiler de kalmadı araştıran da ... benim için bitmiştir.

ben bugün öğleden sonra sılaya gitmeyi düşünüyorum çoğunluk olarak fena değil denmiş. bilmiyorum açıkcası ama gitmem lazım işte biraz kandırılmaya ihtiyacım var sanırım :KK43:

Hakkında çok olumsuz şey yazıldı ama bence kendiniz deneyin
Zehra ankaradaki en iyi falcı benim bugüne dek denk geldiğim
Resmen forum bitti tüm falcıları kuruttuk

Ya arkadaslar sıla bakarken cok etkiliyor ama ne yazikki çıkmıyor bana kesin o is olmaz dedi o ise kabu edildim bilgilerinize

X