Ankara'daki Falcılar

Bir de Gulistan diye bir hatun var, yine pahali ama isabetli olanlardan...

http://www.kadinlarkulubu.com/burclar-tarot-astroloji/325089-izmirdeki-falcilar-671.html

Ben telefonda baktirmak niyetindeyim sekerim, medyum ayhan diyip google larsan numarasi var. 150 tl ye bakiyormus, 5 fal parasi yani .

Bir de Istanbulda Elmira diye bir hatun gordum, onun da medyum elmira diye bir facebook sayfasi var, ordan ulasabilirsin zannimca.

Bir de Istanbulda Mercan Sayhan diye bir hatun varmis, yine de telefonda bakanlardan, ama bundan emin degilim.

Geriye kalanlar fis bence :KK47: :KK47: , bu ucu pahali ama gayet guzel bakiyormus. Ivir zivira para vercegime , toplayip bir kerede baktiririm diye dusundum.
O gülistan izmirde o kadar meşhur du ki izini kaybettik bir bulsam :)
Kadın cidden harikaydı

Başka bir konuda bir arkadaş yazmış, bir kaç gün aksama olabilir diye, onda öyle olmuş.
Belki öyle olur dmek istiyorum ben de ama
O gülistan izmirde o kadar meşhur du ki izini kaybettik bir bulsam :)
Kadın cidden harikaydı
Ya ben de bi kere olsun iyi olsun diye düşünüyorum ama gercekten iyiyse baktirilir bunlara. Biraz fazla pahali degmesi lazim. Baktiran bilenler var mi bunları.

Belki öyle olur dmek istiyorum ben de ama

Ya ben de bi kere olsun iyi olsun diye düşünüyorum ama gercekten iyiyse baktirilir bunlara. Biraz fazla pahali degmesi lazim. Baktiran bilenler var mi bunları.

Bulsak baktırıcaz da yok ki kadın :)

Bilen duyan gören varsa pek memnun olurum :)(

ben yeniyim aranızda konunun son sayfalarını şöööyle bir okudum da hiç fal bakmayı bilen aramızda yok mu ki? :KK58: yani bence vardır en olmadı eş dost akraba:KK45:

Aynen öyle altı üstü fal . Kahretsinki geçmiyor bu merak
Frenleyemiyorum kendimi malesef

Benim beğendiklerim
1)Didem
2)yiğit
Kurtuluş fena değil

Burak Gülsüm Ankara Zehra , medyum belkıs başbudak vs gerek yokmuş baktırmama

Izmirde fırat diye biri var beğendiğim hoşuma giden

Online fallar izmirdeki cafeler boş yani boş
Ümitler vaatler hüsran fal bu altı üstü çok takılmamalı derim
Kızlar bu Didemin numarasını bana da gönderir misiniz?

kizlar bugun hali yikamadaki birsen ablaya gittim.. ben eskiden de baktrmstim.. yine odakli bildi bende ani olanlari suanki ruh halimi bekledigim bikac şeyi..

X