Ankara'daki Falcılar

Buna ben karar veremem, 1792 sayfalık bir topikte gerçekten yardımı olan insanların emeğini yok saymak gibi olur Kapatılırsa da, reklamcıları herzamanki gibi bildirin, yalnız hakikaten birkaç gündür bu sayfaya reklamcılar doldu, anladım az çok kim için geldiklerini de neyse...

Haklisiniz tabi, ama topk gercekten okunmaz hale geldi artik, Son 20 sayfa mesela cop, reklam, polemik vs.

Ilgisiz postlari silip topigi temizlemeniz mumkun mu mesela?

4 tane üyelik nedir bir de bunu açıklasanız !

Ben kişinin kim olduğunu tahmin ediyorum zaten bunu yazabilecek ve hukukçuyum diyebilecek 3 kişi var biri zaten malum diğeri de umarım o değildir, zira cidden sonu kötü olacak. Belasını şizofren teşhisi koyduğu birinden bulacak.

Alakaniz yoksa bu topikte ne isiniz var, emin misiniz alakaniz olmadigina?? Neden diger topiklerdeki sizofrenleri de yakalamadiniz madem sizofren avcisisiniz?

Tamam bu kiz, deli manyak dediginiz gibi, geriye kalan eski uyelere ne diyorsunuz, ben , 2ileri1geri 2ileri1geri , darkblue_y darkblue_y , @Urminaa hepimizin postlarini aratip okuyun. En son postlarimizda kafe falcilarina gitmedigimizi, hepsinin umut tacirligi yaptigini yazdik. Gitmeyin dedik.

Benim vicdanim rahat, ekmekle oynamiyorum, insanlarin maddi manevi somurulmesinin onune geciyorum. Nisan'a 100 tl vermisligim vardir, hala acirim o paraya.

Profilinizde guzellik uzmani yaziyor bu arada. Bir de madem Izmir'de yasiyorsunuz neden uzun zamandir Ankara topigini okuyorsunuz?

Bu kız deli manyak :))))) değilim ama öyle görmek isteyen görebilir tabi. Umarım sevgili kazen beni de atar forumdan çok sevinirim.

K Kazen siz benim üyeliğimi de kapatırsanız iyi olacak sanırım. Ne birilerine kendimi ispat etmek zorundayım ne de bu hakaretleri kaldırmak, eminim ki o kişi bu forumu inceleyecek ne yazdığımı; ricam bu mesajımı silmeyin görsün; o kadar yürekliysen telefonunu bekliyorum, buraya yazdığını bri de bana söyle hoşçakalın... Foruödan çıkıyorum bir daha gireceğimi de sanmıyorum. Sevgiler...

Ya arkadaslar bosuna birbirinize giriyorsunuz su ankarada ddoğru düzgün bir falcı yok burayada zaten falcilarin kendisi girip yorum yapıyor ama ben herseye ragmen hala zehradan umutluyum çünki kim ne derse desin olaylar onun söylediği gibi oluyor ama bakalım su mihriyeninkindende cikan oldu haberiniz olsun

Alakaniz yoksa bu topikte ne isiniz var, emin misiniz alakaniz olmadigina?? Neden diger topiklerdeki sizofrenleri de yakalamadiniz madem sizofren avcisisiniz?

Tamam bu kiz, deli manyak dediginiz gibi, geriye kalan eski uyelere ne diyorsunuz, ben , 2ileri1geri 2ileri1geri , darkblue_y darkblue_y , @Urminaa hepimizin postlarini aratip okuyun. En son postlarimizda kafe falcilarina gitmedigimizi, hepsinin umut tacirligi yaptigini yazdik. Gitmeyin dedik.

Benim vicdanim rahat, ekmekle oynamiyorum, insanlarin maddi manevi somurulmesinin onune geciyorum. Nisan'a 100 tl vermisligim vardir, hala acirim o paraya.

Profilinizde guzellik uzmani yaziyor bu arada. Bir de madem Izmir'de yasiyorsunuz neden uzun zamandir Ankara topigini okuyorsunuz?
Kesinlikle katiliyorum cherycigimm sana. Bura forum cikmayan fallari tabiki soyluyecegizz buranin amaci bu zatenn. Onune gelen fal bakiyor fiyatlarida ucuyor en azindan bura sayesinde kime gidilir gidilmeyicegine karar veriyoruzz. Son gunlerde her sayfa falci reklam panisuna donduu. Herzaman sunu soyluyorum arkadaslar falciya gitmeden once topigi tarayin ona gore gitme karari alin. Chery takmaa biz biluyoruz kimin fakci kimin falci olmadigini

Kesinlikle katiliyorum cherycigimm sana. Bura forum cikmayan fallari tabiki soyluyecegizz buranin amaci bu zatenn. Onune gelen fal bakiyor fiyatlarida ucuyor en azindan bura sayesinde kime gidilir gidilmeyicegine karar veriyoruzz. Son gunlerde her sayfa falci reklam panisuna donduu. Herzaman sunu soyluyorum arkadaslar falciya gitmeden once topigi tarayin ona gore gitme karari alin. Chery takmaa biz biluyoruz kimin fakci kimin falci olmadigini
Soyle dusundumde nisana senin yorumunu okuyunca gitmekten vaz gecmistim iyikide gitmemisimm 200 tl yi sokaga atacaktim

Şu an hem çok Üzgünüm hem cok saskinim gerçek adını bilmediğim arkadaslarim oldu benim bu forumda ozelde konuşup dertlestigim farklı ama güzel bir bağ olusturdugum şimdi onlarinda hesaplari dondurulmuş Üzgünüm inşallah geri gelirler. Ne yazık ki empati yapamiyoruz karşı tarafin ne yasadiklarini anliyabiliyoruz nede saygı duyuyoruz yazık. Oysa yeni tutkum olmustu forum çok zevkli geciyordu burda ki sohbetler ta kiii kötü niyetli kisiler gelip ortaligi karistirip bizleri birbirine düşürene kadar :KK43: Neyse ki ben hep pozitif bir insanim şükür ki yine eski güzel günler gelecek inanıyorum.:KK66: :KK66: :KK66: Evet kızlar bu bizim elimizde topigimizi kötü kisilerin yok etmesine izin vermeyelim. Yeni paylasimlara ve sohbetlere ne dersiniz

Ne olmus bu topice boyle arkadaslar? Baktigi fal cikmayan ve etik davranislarda bulunmayan bir falcinin(ki benim yanimda da birini anlatti ertesi gun bu topucte o anlatilan kizcagizin butun ozel hayati rezilce ortaya dokuldu bazi uyeler tarafindan ) reklamiyla karismis ortalik...ya allah askina su falcilar gitsin de biz fal baktiranlar deneyimlerini yazsin su hale bakin ya...

Ne olmus bu topice boyle arkadaslar? Baktigi fal cikmayan ve etik davranislarda bulunmayan bir falcinin(ki benim yanimda da birini anlatti ertesi gun bu topucte o anlatilan kizcagizin butun ozel hayati rezilce ortaya dokuldu bazi uyeler tarafindan ) reklamiyla karismis ortalik...ya allah askina su falcilar gitsin de biz fal baktiranlar deneyimlerini yazsin su hale bakin ya...

Ozlem uzun zamandir goremedik seni topikte ne var ne yok :)

Ekmegiyle oynamak mi dedi birileri.:KK20: Pardon da iki yalan atip en az 20-30 cebe indirip arkamizdan dalga gecen firsatcilarin mi ekmegiyle oynuyoruz. Anlamadim ben onu. Nisana bile gittim ha yasadim mi dedigini kismen yasadim ama zaten net konusmamisti. 100 vermeye degmez tabi hele simdi 200 yapmis bu kadin deli mi ne diyordum bence gayet zeki o zaman. Zehra lafindan da biktim kahin mi ne yani bu kadin ne ozelligi var fali iyi olsa kac yazar milletin arkasindan demedigi kalmamis. Kendi adima konusayim artik zevkine baktirmayi gecip zamanimi parami bosa harcadigim bir tur kumar olmustu fal. Kumar diyorum cunku kaybetsen kazanmak.icin baktiriyorsun, kazansan bir daha kazanmak icin. Bilmis bilmis baktirmayin da diyemem ama ekmegiyle oynanan onlar degil bizleriz bunu bi idrak edelim artik:KK51:

Kızlar ; Avraya su falı baktiranlar bişey sorayım size hani bardağın içine duâ okutup baktiriyor yaa siz ne gördünüz bardağın içinde size sordu mu bana sordu ben iki tane misket gördüm misketlerin içinde de beyaz renkli bişeyler vardı ne görüyorsun ne renk goruyorsun kırmızı ve siyah bişey goruyormusun diye sordu. Ama arkadasima böyle bir şey sormamis. Sizlerden baktiran oldumu size de sordu mu böyle bir şey vee birseyler goren oldu mu. Bide ses kaydi yapacagiz dedik olmaz perilerim izin vermiyor dedi :KK66: :KK66:

:) Ben bütün bunları okuduktan sonra gitmezdim ama. :)
SEN bilirsin elbette ki. Mesajla yolluyorum telefonunu. yorum yazarsın artık baktırdıktan sonra :KK66:

Haklı çıktın. Ama gitmesem göremezdim =) Ben dolandırıcılık vs gibi bir şeyle karşılaşmadım. Ama falını da beğenmedim. Bi gidip denemekten ne çıkar diyebilceğiniz kadar bile değildi. Zaten evi çok uzak ne bilim zaman kaybı, çok konuşuyor, fal dışı sohbette baya kaç saat kitledi bizi. Hangi falcıya gidersek gidelim kendimizi kaptırmamak ümidiyle güzel kadınlar... =)

Haklı çıktın. Ama gitmesem göremezdim =) Ben dolandırıcılık vs gibi bir şeyle karşılaşmadım. Ama falını da beğenmedim. Bi gidip denemekten ne çıkar diyebilceğiniz kadar bile değildi. Zaten evi çok uzak ne bilim zaman kaybı, çok konuşuyor, fal dışı sohbette baya kaç saat kitledi bizi. Hangi falcıya gidersek gidelim kendimizi kaptırmamak ümidiyle güzel kadınlar... =)
Oooo Fal dışı sohbetten bende hoşlanmam. Zaten ne diyecek diye stres olmuşsun, uzattıkça uzatırlar. Mecburen gülümsemek aa evet evet haklısınız demek zorunda kalıyoruz :)

X