Ankara'daki Falcılar

Dideme telefonda baktıran varsa yorum yapabilir mi? Nasıldı?

Ben tabiii kii ben Birtanem kim olacakkk maşallah bana son bir ayda şurda kimin adı gectiyse kostum gittim Didem malum istanbulda oluncs ona da telle yetistimm. Aslında iyiydi sen biliyon yazmistim anda özellikle çok iyiydi anda iyi olunca olacak dediklerine de insan bi seviniyor umutlaniyor ama ben bugün çok mutsuzum umutsuzum içimde bir sıkıntı var yorgunum yoruldumm. Bide taaaa ilk sayfaları biraz okudum da hep olacak diyenler fos çıkmış offff bilmiyomm

Ya canim bana da 8 9 gün dedi. Hatta imkansiz dedim ama yok oyle çıkıyo dedi. 8 gun oldu ama olmadi ya. cikar diye düşünmüştüm anda iyi olunca ama olmadi. Ben de yoruldum yine biraz uzak durucam fallardan.

[
Ya canim bana da 8 9 gün dedi. Hatta imkansiz dedim ama yok oyle çıkıyo dedi. 8 gun oldu ama olmadi ya. cikar diye düşünmüştüm anda iyi olunca ama olmadi. Ben de yoruldum yine biraz uzak durucam fallardan.

Amannnn beee sadece o değil ki diğerleri de aynı şeyi soyledi aslında zamanina daha var ama şu anda olan birseyler var ne benim lehime değil gibi gözüküyor. Bak sana da çıkmamış oldumu sen baktirali 8 gün bana temmuz dedi ama arada olacak kopuk kopuk bişeyler dedi. Acaba 8 hafta olmasın yaaa bilemedim yinede umut hep çığlık atıyor yuregimde vazgeçme diyeee

Yok canim ya 8 9 gun dedi israrla. Bi de onemli bi sey hakkinda. O da olmadi. Zaten benim fal baktirma derdim o konu. Bi de temmuz eylül diyen olmuştu bakalim belki onlarinki cikar diyorum. Ama biraz bekliycem iyiyse avraya falan gidebilirim ya da cikan olursa ona giderim.

Kuzu ben Avraya gittim kahve tarot baktirmistim o zaman bi olayı hemen cikmisti gecen ay suya da baktırdım tarat kahvede spylediklerini söyledi

Kuzu ben Avraya gittim kahve tarot baktirmistim o zaman bi olayı hemen cikmisti gecen ay suya da baktırdım tarat kahvede spylediklerini söyledi
valla canim is icin söylediği cikan bi kisi olmadi daha. Az biraz ilişkim hakkinda soyledikleri çıkanlar oldu o kadar. Didemden umutluydum. Baya sey bilmisti ama olmadi. Avrayi denyebilirim bi de.

valla canim is icin söylediği cikan bi kisi olmadi daha. Az biraz ilişkim hakkinda soyledikleri çıkanlar oldu o kadar. Didemden umutluydum. Baya sey bilmisti ama olmadi. Avrayi denyebilirim bi de.

Avranin şöyle bir güzelliği var bence soru sorarak kağıt cekiyorsun her soruda birsürü şey anlatiyor falan hatta ben artık sadece bir konuyla alakali oldugu icin tikandim ne soracagimi sasirdim durup durup ayni seyi sordum güldü bana farklı sorarak devam ettik.
OOFFFF yaaa böyle diyorum da daha onun dedikleride cikmadizaman soylemedi gerçi bilmiyorum

O salaklardan biri benim Özelden soru sordum gabriellaya

Yok ya akıllanmam ben :)))

candygir acaba leyla ablaya nasıl ulasabilirim? özelden telefonunu yazabilir misin? ben kendisine yıllar önce baktırmıştım ve çok memnun kalmıştım ancak daha sonra izini kaybettim. eger adresini veya telefonunu verebilirsen cok memnun olurum. :)

yeni birilerine baktiran kimse yok mu? aynı isimlerden gina geldi. karanfilden sakaryaya kadar gittikleriniz hakkinda yorum yapsaniz da olur. foruma yeni bi şeyler gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…