Ankara'daki Falcılar

@MissCherryBlossom,
topiğin incelenmesi için talepte bulundum dün, yöneticilerimiz yoğunluklarından fırsat bulunca inceleyeceklerdir.

Üyelerimizde rica ediyorum bu veya başka topiklerde reklam yapan olursa bildirsinler, falcılarda üye oluyor bu aralar, insanlar bildirmek yerine fal baksın diye ses etmiyor, bildirmiyorlar bize ama mağdur olunca Kadınlar Kulübü'nden buldum diyorlar, bunun sorumlusu biz değiliz.

Birde rica ediyorum bu kişisel bir ricadır, yönetim adına değildir, hemen inanıp güvenmeyin herkese, sizler binbir ümitle bel bağlayıp derdinize çare olur zannederek üstelikte Karşılığında Ücret ödeyerek baktırıyorsunuz bu insanlara, bugün para almaz ayağınız Alışsın diye yarın küçük bir meblağ alır, başka zaman biraz daha fazlasını ister ve her seferinde siz ona Bağımlı olun diye açık kapı bırakırlar.
Ödediğim ufak bir miktar demeyin, 20 lira olsa burda hergün 20 liradan 10 kişiye baksa günlüğü 200 liraya gelir, az para mı?
Biraz kendinizi düşünün rica ediyorum...

Malesef ki öyle ehli keyf de çalışan bir falcının aylık 6000 lira kazandığını cafe sahibinden duydum sonra 6500 istemiş, cafe sahibi yüzdeyi arttırmayınca ayrılmış falan. Bizden daha çok kazanıyorlar. Hatta şahit olduğum bir şey daha var da neyse o da bende kalsın ama sizin bahsettiğiniz önce 20 sonra 200 sonra 2000 olarak artma olayı malesef ki var, 20 lik fal göremiyorum tarot açalım a döner tarot da yıldız düşük çıkar kurşun dökülür 1 kurşun yetmez 2. Si dökülür 2. Si olmaz 3 e tamamlanır, kurşun işe yaramaz muska yazdırır a aaaa 1000 liranız uçmuş. Bi de hafta da bir gel gidişata bakalım denir 500 de fala verilir.

Fal değil ama başka bir olaydan örnek vereyim, adam bendeki paranın kokusunu alınca projeyi uzattı, bitirtmedi projeyi, 2,5 sene hazırlıkla ve elbette ücret ödemekle geçti. 2,5 sene sonunda 7.000 liraya yakın para ödemiştim( büyüyle alakalı değil, hizmet ve danışmanlık işi) ve 2,5 sene sonunda adamın beni nasıl yolduğunu gördüm. Ha şu an kazancım daha fazla ama fal ve büyü muhabbeti de böyle işliyor. O büyüler bi bitmiyor fallar çıkmıyor falan filan.

@falllarhepyalan, fal Dediğiniz eğlenceliktir ama sizde şu var, bu var vs gibi şeylere inanmayın, sizler karşınızdakini de kendiniz gibi bildiğinizden biri size gelip isim vs sorduğunda, biraz dertleşiyormuş gibi yaptığında ister istemez içinizi döküyorsunuz, bilemezsiniz ki o kişi belki sizle ilgili bilgileri x bir falcıya veriyor önceden.
Ben çok biliyorum burda hemen adını, yaşadıklarını paylaşan insanları, sizde sanıyorsunuz ki x falcı sizi görür Görmez şıp diye biliyor herşeyinizi, ama süpermiş diyorsunuz.

Misal vereyim hemen sizin adınızın içinde s var değil mi? Size Bağlama Büyüsü yapmışlar, her elinizi attığınız iş ters gidiyor, zor günler geçiriyorsunuz hadi inanın şimdi bana.

@falllarhepyalan, fal Dediğiniz eğlenceliktir ama sizde şu var, bu var vs gibi şeylere inanmayın, sizler karşınızdakini de kendiniz gibi bildiğinizden biri size gelip isim vs sorduğunda, biraz dertleşiyormuş gibi yaptığında ister istemez içinizi döküyorsunuz, bilemezsiniz ki o kişi belki sizle ilgili bilgileri x bir falcıya veriyor önceden.
Ben çok biliyorum burda hemen adını, yaşadıklarını paylaşan insanları, sizde sanıyorsunuz ki x falcı sizi görür Görmez şıp diye biliyor herşeyinizi, ama süpermiş diyorsunuz.

Misal vereyim hemen sizin adınızın içinde s var değil mi? Size Bağlama Büyüsü yapmışlar, her elinizi attığınız iş ters gidiyor, zor günler geçiriyorsunuz hadi inanın şimdi bana.

Iıh bilemedimiz s yok offff ne kadar kötü gerçi ben bunu yazdım zehra da yaşamıştım özel numaradan telf alacaksın dedi bi gün bi özel numara aradı cevapsız çağrı tahmin etmek zor değil kimin aradığını. Çok haklısınız, yoksa nasıl sayacak onca şeyi takır takır.

Iıh bilemedimiz s yok offff ne kadar kötü gerçi ben bunu yazdım zehra da yaşamıştım özel numaradan telf alacaksın dedi bi gün bi özel numara aradı cevapsız çağrı tahmin etmek zor değil kimin aradığını. Çok haklısınız, yoksa nasıl sayacak onca şeyi takır takır.
:-)
Bilirim aslında ama sizin ailenin yıldıznamesi biraz Karışık, bunun için işlem yapmam lazım, bana anne adı baba adı doğum tarihi verin:-)

Bakın benim tanıdığım 2 kişi var, ünvanlarına falcı diyorlar, biri çok hasta oldu o kadar muhteşem olsaydı düşeceğini ayağını kıracağını bilirdi, sonrasında bir Sürü de hastalık sahibi oldu, kendi geleceğini bile göremeyene falcı mı derim ben, diğeri de sözüm ona falcı, kızlarla takılmak Uğruna ki o dönem evli ve çocuklu bir adamdı, böyle fal kafelere falan gitmeye başladı, baktı bu fal işinde iyi para var, birden falcı oluverdi:KK70:
Adamın kendine hayrı yok ama fal baksın diye gidenler bilmiyor, birde lakap mı takmış kendine ne:KK70:fal bakmaya Başladığından beri göremiyorum, görsem rezil edeceğim, hele fal bakarken görsem yandı:KK70:

Zaten bir de şey var değil mi, falcı da falcıya söylüyordur illa ki maşallah bizim bilgiler falcılar camiasında dolanıyordur. Bir keresinde denk geldim aynı cafedeki 2 falcı aynı şeyi söyledi, hala şüpheleniyorum, o falcı diğerine bilgi vermez diye düşünüyorum ama neden olmasın, iki falcının aynı cümleleri kurması; evet ben cidden salağım :)))))))

:-)
Bilirim aslında ama sizin ailenin yıldıznamesi biraz Karışık, bunun için işlem yapmam lazım, bana anne adı baba adı doğum tarihi verin:-)

Bakın benim tanıdığım 2 kişi var, ünvanlarına falcı diyorlar, biri çok hasta oldu o kadar muhteşem olsaydı düşeceğini ayağını kıracağını bilirdi, sonrasında bir Sürü de hastalık sahibi oldu, kendi geleceğini bile göremeyene falcı mı derim ben, diğeri de sözüm ona falcı, kızlarla takılmak Uğruna ki o dönem evli ve çocuklu bir adamdı, böyle fal kafelere falan gitmeye başladı, baktı bu fal işinde iyi para var, birden falcı oluverdi:KK70:
Adamın kendine hayrı yok ama fal baksın diye gidenler bilmiyor, birde lakap mı takmış kendine ne:KK70:fal bakmaya Başladığından beri göremiyorum, görsem rezil edeceğim, hele fal bakarken görsem yandı:KK70:

Murtaza hüsniye 32.13.1894

Ahaahahaaha lütfen kadınlar kulübü olarak gidelim düşünsenize 30 kişi fal için bekliyor herifi en son size bakıyor sonra 30 kişi toplu halde rezil ederiz, ibreti alem olur

Zaten bir de şey var değil mi, falcı da falcıya söylüyordur illa ki maşallah bizim bilgiler falcılar camiasında dolanıyordur. Bir keresinde denk geldim aynı cafedeki 2 falcı aynı şeyi söyledi, hala şüpheleniyorum, o falcı diğerine bilgi vermez diye düşünüyorum ama neden olmasın, iki falcının aynı cümleleri kurması; evet ben cidden salağım :)))))))
Rica ederim öyle demeyin kendinize ama insan zor, müşkül durumdayken medet umunca bazı şeyleri anlamıyor, halbuki gözünüzün önünde neler dönüyordur, bilgileri verirler neden vermesinler, sende kazan bende kazanayım Hesabı, biri der ben bunu çözemem, sizde çözeceğini düşündüğünüz diğer kişiye yönelirsiniz, birbirleri Arasında müşteri paslarlar, sonuçta 1 müşteri demek 10 müşteri daha kazanmak demek, bakın örnek burda yazanlar, şimdi ben desem ki x süper fal bakıyor, bir işlem yaptı ağzım açık kaldı, Eee sizinde işinin ehli birine ihtiyacınız var, denemekten ne çıkar deyip gitmez misiniz? Burda 10 Kişi benim söylediğim falcıya gitse tamamdır, he bu da yanlış anlaşılmasın, ben reklam yapmak maksadında biri Değilimdir, gittim çok memnun kaldım tavsiye ediyorum, falcı bunu öngörür, ilk falda olabildiğine memnun etmeye Çalışır, sonra ayak alıştı diye sallar.

Bak şimdi ben burda yazdım, ne kızar o falcılar bana, isim vermiyorum ki:KK70: hem Bazısı evde bakıyor, elden para alıyor, vergi ödüyor mu onlar hııı:KK8:

Neyse ben Kaçar:KK66:
Sözün kısası fal baktırmak istiyorsanız baktırın ama yaşamınızı fala göre dizayn etmeyin, fallardan medet ummayın ve günahtır alınterinizi kaptırıp durmayın, ciddi meblağlardan bahsediyorsunuz burada, o Paraları kazanacağım diye ne emekler harcıyorsunuz, kendinize acımıyorsunuz, emeklerinize de mi acımıyorsunuz, biri geliyor 10 dakikada götürüyor emeğinizi, birde onca şeyin geri dönüşü olsa, o da yok:KK43:

Rica ederim öyle demeyin kendinize ama insan zor, müşkül durumdayken medet umunca bazı şeyleri anlamıyor, halbuki gözünüzün önünde neler dönüyordur, bilgileri verirler neden vermesinler, sende kazan bende kazanayım Hesabı, biri der ben bunu çözemem, sizde çözeceğini düşündüğünüz diğer kişiye yönelirsiniz, birbirleri Arasında müşteri paslarlar, sonuçta 1 müşteri demek 10 müşteri daha kazanmak demek, bakın örnek burda yazanlar, şimdi ben desem ki x süper fal bakıyor, bir işlem yaptı ağzım açık kaldı, Eee sizinde işinin ehli birine ihtiyacınız var, denemekten ne çıkar deyip gitmez misiniz? Burda 10 Kişi benim söylediğim falcıya gitse tamamdır, he bu da yanlış anlaşılmasın, ben reklam yapmak maksadında biri Değilimdir, gittim çok memnun kaldım tavsiye ediyorum, falcı bunu öngörür, ilk falda olabildiğine memnun etmeye Çalışır, sonra ayak alıştı diye sallar.

Bak şimdi ben burda yazdım, ne kızar o falcılar bana, isim vermiyorum ki:KK70: hem Bazısı evde bakıyor, elden para alıyor, vergi ödüyor mu onlar hııı:KK8:

Haklısınız ne diyim, zira burada bi dönem hacı hoca falcı muhabbetleri çok döndü. Ama hepsi de fos çıktı. Zaten bu işi başaracak olsa bana büyü yapan hoca başarırdı, herif bizi evlendiremediği gibi çok şükür herif de hala bekar geziyor.
Ben en iyisi şikayet edeyim bunları vergi vermiyorlar diye bizde vergiye çalışıyoruz :)))))

En iyisi bize en iyi gelen isimde sabit kalmak. Zira ben bundan sonra öyle yapacağım. Dün mesela falcıya gitmedim ama işim gereği görüşmem gereken insanlar vardı, negatif enerjiyi almış gelmişim başımın ağrısı daha yeni geçti. Fal kafeler malesef negatif enerji dolu, arınmak da korunmak da zor herkese sevgiler...

Bu topic kapansa yeridir ya bu ne böyle. Evet bilen falcılar var ama asıl mevzuda çoğu patlıyo, umut taciri bir çoğu. Buradaki çoğu kişi öğrenci, işsiz, ya da geliri belli insanlar. Falcılar ise sayemizde köşe oldular. Ben ki zamanında binlerce liramı gömdüm. Şimdi ayda en fazla 30-50 veririm ki o bile çok.

Ne kadar çirkin sözler sarfediyorsunuz?
Kandırılacak birisi değilim ben, gözüm yeterince açık.
Kazık falan ne kadar ayıp.. Lütfen terbiyesizleşmeyelim..
Enerji meselesidir bu, siz onu sevmezsiniz, o sizi sevmez, yıldızınız barışmaz ve anlaşamazsınız.
Her falcının falının herkese çıkacak hali yok ya.. Zehranın çok müşteri seçen birisi olduğunu biliyorum ben, bu yüzden herkesi kabul etmiyormuş, ısınması lazımmış, tarz meselesi sonuçta evde fal bakıyor, cafedeki gibi herkesi kabul etmeye mecbur değil.. Yıldızınız barışmamış, olmamış.
Bu Zehranın kötü bir falcı olduğu anlamına gelmezki. Terbiyesizce şeyler yazmayın, burası özgür bir forum. Kazık yemek, akıllanmak falan.. Bu nedir !!

Benim üslubum falan yerinde sen kimsin seni alakadar etmez memnunsan kes sesini otur yerine daha hala Yıldız barışmamış da yok enerji uymamışta bıdı bıdısı yapma bana yok kandıramazmışta kimse o Yüzden gidiyorsun dimi en iyi sussss !biz burda ne anlatıyoruz kaç sayfalar dolusu hatuna bak hala Yıldız barışmamış Hesabı yapıyor

Herkes istedigini begenir istedigine gider. Siz begenmediniz basinizdan is geçti anladikta gidenlere hakaret etmek ne demek. İyice saygisizlastiniz. Ayip yahu.

"Geçici olarak hesap pasiftir" uyeyinin kendi yaptığı birşey mi yonetimin bir uygulamasi mi ? Ben bilemedim de bilenler aydinlatabilir mi :KK66: :KK66:

"Geçici olarak hesap pasiftir" uyeyinin kendi yaptığı birşey mi yonetimin bir uygulamasi mi ? Ben bilemedim de bilenler aydinlatabilir mi :KK66: :KK66:
Yonetimin kural ihlalinde yaptigi bi sey. Mesela biriyle polemige girersen belirli süre engelleniyosun.

Kimseyle ugrasmak istemiyorum. Kimseyi tanimam etmem. Zehranin adini da burda ona sovenlerin zamaninda övmesiyle duyup gitmistim. Tekrar gitmm de. Ama fali da kötü degildi. Hem birinin zehraya gitmesine vesile olup hem de gidene sovmek cok ahlaksizca. Kusura bakmayinda kendiniz edip kendiniz bulmussunuz. O zman o kadar insani ben de dahil yonlebditmeseydiniz

Bence senin kuyruguna saglam basmislar.

Sen havlamaya devam et onca Yazılan şeyi başka taraflarından anla biz de zamanında ona inandık Güvendik evet bende çok övdüm o kadını ama foyası ortaya çıkınca geldik anlattık hayır noldu da şimdi sana koyan ne ben onu anlayamadım niye bu kadar umursuyorsun yazdıklarımı defol git görmemezlikten gel hoşuna gitmiyorsa beğeniyorsan da zehrayı kesersin o sesini gitmeye devam edersin tınlamazsın burda yazılanları olur biter benim yazıma ne diye laf atıyorsun cevap verme Gereği duyuyorsun kimsin ki sen

X