Ankara'daki Falcılar

Canım merhaba,

Zehranınkiler derken anlayamadım? Cin, peri gibi varlıkları mı kastediyorsun? Wallahi ben öyle şeylere inanmıyorum canım. 3 harflilerle bakanların yüzlerinde farklı bir ürkütücülük var. Ben kalpgözüyle baktığını düşünüyorum.
Yinede bilemem tabiki, ben gördüğümü söylüyorum.

Peki senin bana tavsiye edebileceğin başka falcılar var mı? Ben, bende büyü olduğunu düşündüğüm halde, Zehraya sorduğumda bana büyü olmadığını söyledi ama ben hala bende birşeylerin olduğuna inanıyorum. Çok zordayım çünkü. Gerçekten yardıma ihtiyacım var.

Tatlım bilmiyorum ki bana da var dedi yok yok zehra da var, ben şahidim yani. Kalp gözüyle diil 3. Gözlerle bakıyor ki kendisi de söylüyor zaten.

Tatlım bilmiyorum ki bana da var dedi yok yok zehra da var, ben şahidim yani. Kalp gözüyle diil 3. Gözlerle bakıyor ki kendisi de söylüyor zaten.

Bilmiyorum canım, ben kendisini sevdiğimden öyle geldi galiba.
Açıkçası sormak, işine karışmak istemedim.
Ama çok iyi bildiği kesin.
Sen Avra ve Ezeli denedin mi peki?

Allah'ım hala Zehra diyorlar nasıl kandırdıysa artık sizi. Umarım o kazığı yersiniz yoksa akıllanmayacaksınız. O kadar çaresizsinizki sırf bişiler biliyor sizi rahatlatıyor diye gitmeye devam ediyorsunuz bigün onunda o mumu yanacak nasıl olsa

Ne kadar çirkin sözler sarfediyorsunuz?
Kandırılacak birisi değilim ben, gözüm yeterince açık.
Kazık falan ne kadar ayıp.. Lütfen terbiyesizleşmeyelim..
Enerji meselesidir bu, siz onu sevmezsiniz, o sizi sevmez, yıldızınız barışmaz ve anlaşamazsınız.
Her falcının falının herkese çıkacak hali yok ya.. Zehranın çok müşteri seçen birisi olduğunu biliyorum ben, bu yüzden herkesi kabul etmiyormuş, ısınması lazımmış, tarz meselesi sonuçta evde fal bakıyor, cafedeki gibi herkesi kabul etmeye mecbur değil.. Yıldızınız barışmamış, olmamış.
Bu Zehranın kötü bir falcı olduğu anlamına gelmezki. Terbiyesizce şeyler yazmayın, burası özgür bir forum. Kazık yemek, akıllanmak falan.. Bu nedir !!

Bilmiyorum canım, ben kendisini sevdiğimden öyle geldi galiba.
Açıkçası sormak, işine karışmak istemedim.
Ama çok iyi bildiği kesin.
Sen Avra ve Ezeli denedin mi peki?

Yani kalp gözüyle bakan tek 1 kişi tanıyprum başka da yok. Hayır denemedim. Kadın götürdüğüm birinin evindeki nevresim takımını tarif etti, bunun için kalp gözünden fazlası lazım. O yüzden çpk iyi biliyor. Canım sana biliyorsa sorun yok. Devam. O İSTEDİKLERİNE ÇOK İYİ BAKIYOR yolunacakları da yolup gönderiyor benim gibi. İsterse memnun eder danışanını. Fazla dağılma bence, zehra iyiyse onda kal. Derim ben ama sen bilirsin

Enerji meselesidir bu, siz onu sevmezsiniz, o sizi sevmez, yıldızınız barışmaz ve anlaşamazsınız.
Her falcının falının herkese çıkacak hali yok ya.. Zehranın çok müşteri seçen birisi olduğunu biliyorum ben, bu yüzden herkesi kabul etmiyormuş, ısınması lazımmış, tarz meselesi sonuçta evde fal bakıyor, cafedeki gibi herkesi kabul etmeye mecbur değil.. Yıldızınız barışmamış, olmamış.
Bu Zehranın kötü bir falcı olduğu anlamına gelmezki. Terbiyesizce şeyler yazmayın, burası özgür bir forum. Kazık yemek, akıllanmak falan.. Bu nedir !!

Kardeşim bak öncelikle o arkadaşa öyle konuşamazsın lütfen. Hadiiiordan ile çok ciddi bir olaya şahit olduk. Yarın fallarını birinden duyabilirsin. Zehra neden kötü başkasının falını herkese anlatıp millete olcek olcek diyip olmayacak ama olacak diyorum gelsin dediği için kötü. En az 10 kişiye 50 yaşındaki bir kadının cinsel hayatını ben bildim diye anlattığı için kötü. Falı iyi olsa kaç yazar insan olamadıktan sonra benden 5300 lira aldı ertesi hafta parayı verdin ama işin olmayacak keşke vermeseydin neyse verdin artık napalım diyip arkamdan dedikodumu yaptığı için kötü. Konuşturmayın arkadaş, illa ses kayıtlarıyla mı ispat edelim. Gidin ama çıkıp şurada da savunmayın lütfen. Benim 7 yıllık arkadaşıma bile ahlaksız o diyip onun yüzüne gülen biri o.

Allah'ım hala Zehra diyorlar nasıl kandırdıysa artık sizi. Umarım o kazığı yersiniz yoksa akıllanmayacaksınız. O kadar çaresizsinizki sırf bişiler biliyor sizi rahatlatıyor diye gitmeye devam ediyorsunuz bigün onunda o mumu yanacak nasıl olsa

Canım evet senin canını çok kötü yakmış zehra " falllarhepyalan" arkadasiminda biliyorum ki bizim de canımız yanmadin onun tuzagina dusmeyelim istiyorsun farkindayim ama tarzin biraz sert değil mi ? Ben daha önce d yazdım bir defa gittim memnun kaldım ha bi daha gidermiyim Hayır soranlara da gidin demem.. Allah'a havale et canım

Kardeşim bak öncelikle o arkadaşa öyle konuşamazsın lütfen. Hadiiiordan ile çok ciddi bir olaya şahit olduk. Yarın fallarını birinden duyabilirsin. Zehra neden kötü başkasının falını herkese anlatıp millete olcek olcek diyip olmayacak ama olacak diyorum gelsin dediği için kötü. En az 10 kişiye 50 yaşındaki bir kadının cinsel hayatını ben bildim diye anlattığı için kötü. Falı iyi olsa kaç yazar insan olamadıktan sonra benden 5300 lira aldı ertesi hafta parayı verdin ama işin olmayacak keşke vermeseydin neyse verdin artık napalım diyip arkamdan dedikodumu yaptığı için kötü. Konuşturmayın arkadaş, illa ses kayıtlarıyla mı ispat edelim.
Canım evet senin canını çok kötü yakmış zehra " falllarhepyalan" arkadasiminda biliyorum ki bizim de canımız yanmadin onun tuzagina dusmeyelim istiyorsun farkindayim ama tarzin biraz sert değil mi ? Ben daha önce d yazdım bir defa gittim memnun kaldım ha bi daha gidermiyim Hayır soranlara da gidin demem.. Allah'a havale et canım

Valla kızlar ben hazmedemiyorum, tavrımız sert çünkü yapılan çok ama çok ayıp. Bence artık iyi ya da kötü kimse zehra demesin. Seven gitsin. Ama kusura bakmayın aldığı ah da çok büyük. Parasını geçtim kandırılmak aptal yerine konmak çok kötü. Ha ben zehra ya 5300 kaptırdım o para bana 7300 olarak geri döndü başka yerden ben çirkef kötü kalpli olsam o para bana gelirmiydi. Ben kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem. Ama rica ediyorum. Ben burada ağlayıp acı çekerken bana zehra süpper demeyin. 1000 rekat bamaz kılsan bir kalp kırdıysan ne fayda.

Kardeşim bak öncelikle o arkadaşa öyle konuşamazsın lütfen. Hadiiiordan ile çok ciddi bir olaya şahit olduk. Yarın fallarını birinden duyabilirsin. Zehra neden kötü başkasının falını herkese anlatıp millete olcek olcek diyip olmayacak ama olacak diyorum gelsin dediği için kötü. En az 10 kişiye 50 yaşındaki bir kadının cinsel hayatını ben bildim diye anlattığı için kötü. Falı iyi olsa kaç yazar insan olamadıktan sonra benden 5300 lira aldı ertesi hafta parayı verdin ama işin olmayacak keşke vermeseydin neyse verdin artık napalım diyip arkamdan dedikodumu yaptığı için kötü. Konuşturmayın arkadaş, illa ses kayıtlarıyla mı ispat edelim.

Valla kızlar ben hazmedemiyorum, tavrımız sert çünkü yapılan çok ama çok ayıp. Bence artık iyi ya da kötü kimse zehra demesin. Seven gitsin. Ama kusura bakmayın aldığı ah da çok büyük. Parasını geçtim kandırılmak aptal yerine konmak çok kötü. Ha ben zehra ya 5300 kaptırdım o para bana 7300 olarak geri döndü başka yerden ben çirkef kötü kalpli olsam o para bana gelirmiydi. Ben kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem. Ama rica ediyorum. Ben burada ağlayıp acı çekerken bana zehra süpper demeyin. 1000 rekat bamaz kılsan bir kalp kırdıysan ne fayda.

Yokkk kuzummm süper falan demiyorum hatta soranlara gitmeyin bile diyorum evett sizin yasadiklariniz çok acı hani ne diyeyim Rabbim sevdiği kuluna dert sıkıntı verirmis ki onu ansin unutmasin diye. Firavunun birgün bile başı agrimamis ki Rabbim onu huzuruna kabul etmemek için. Beseriyiz tahammülü zor gerçekten zor kuzum ne diyeyim kii

Yokkk kuzummm süper falan demiyorum hatta soranlara gitmeyin bile diyorum evett sizin yasadiklariniz çok acı hani ne diyeyim Rabbim sevdiği kuluna dert sıkıntı verirmis ki onu ansin unutmasin diye. Firavunun birgün bile başı agrimamis ki Rabbim onu huzuruna kabul etmemek için. Beseriyiz tahammülü zor gerçekten zor kuzum ne diyeyim kii

Yok canım senin için demedim. Sen süpper demiyprsun biliyorum. Yine sinirlerim bozuldu. Neyse zehra yı kendi vicdanıyla başbaşa bırakıyorum. Dilerim rabbim ona hiç dert sıkıntı vermesin de huzuruna da kabul etmesin. Unutsun gitsin. Çok canımı yaktı o çok. Dilerim bir gün biriniz birinin ahı zehra dan çıkmış diye haber verirsiniz beddua etmiyorum ama içim yanıyor. Yapacak bir şey yok.

Hanımlar,
herkes reklamcı diyerek birbirini suçlamış, rica ediyorum topikte bu şekilde tartışıp polemikten banlanmak yerine (çünkü polemik vb yasaktır ve banlanma sebebidir) reklam yaptığından Şüphe duyduğunuz veya kesin reklam yaptığından emin olduğunuz kişileri K.İ.B butonuna basarak bildiriniz, yönetim gerekli incelemeleri yapıyor ve reklam yapan üyelere işlem yapıyor.

Ki zaten burda şüphe duyulanlar yöneticilerimize bildirildi, inceleme yaparlar.

Selam
Yazdıklarını şimdi okudum , verdiğin parayı görünce şok oldum . Ah be güzel kardeşim hangi duyguyla gittim ve nasıl bir şuurla verdin o parayı . Hadi onlar falcı yanlış anlamasınlar da çok da düzgün ethik bi iş yapmıyorlar umut tacirliği . Ben hiç birini çok ciddiye almam . Ama sen nasıl o kadar ciddiye alıp ta o kadar para verdin !!!! Lütfen kızlar biraz bilinçli , akıllı ve uyanık olun . Hiç verilir mi o kadar para ya . Hem kim için? Ne için ? ....

Selam
Yazdıklarını şimdi okudum , verdiğin parayı görünce şok oldum . Ah be güzel kardeşim hangi duyguyla gittim ve nasıl bir şuurla verdin o parayı . Hadi onlar falcı yanlış anlamasınlar da çok da düzgün ethik bi iş yapmıyorlar umut tacirliği . Ben hiç birini çok ciddiye almam . Ama sen nasıl o kadar ciddiye alıp ta o kadar para verdin !!!! Lütfen kızlar biraz bilinçli , akıllı ve uyanık olun . Hiç verilir mi o kadar para ya . Hem kim için? Ne için ? ....

İntihar etmeye karar vermiş bir insanın son çırpınışları diyelim. Zehra nın benim bildiklerimi bana söylemesi sonucu onun bildiğini sanmam ve birçokları gibi ohhaaa kadın bildi demem, reklamcısının ben yaptırdım 4 ayda sonuç aldım demesi, çaresizlik, umutsuzluk. Ben o parayı zehra ya vermedim, kaybettiğim umutlarımı yeniden buldum sandım ve satın aldım. İnan tek kuruşuna pişman değilim en azından hala hayattayım. Şimdi yönetici çıksa la salak vermeseydin inanmasaydın dese haklı. Allah kimseyi çaresiz kimsesiz bırakmasın. O parayı veren ben salak, alanın adını da siz koyun. Ben o parayı kat kat kazandım sonra Allah çok büyük yardım etti ama o zaman bir umuda bağlanmam lazımdı yoksa ya intihar edecektim ya da kafayı yiyecektim. Hata ettim kabul ediyorum ama zehra da kızım sen çaresizsin ben seni kandıramam demedi insanlık bu noktada ortaya çıkmıyor mu düşene bi tekme de benden dedi geçti. Bu konuda ismini şu an vermek istemediğim bir yorumcunun hakkını ne yapsam ödeyemem. Ama kabul ediyorum, hayatımda yaptığım en büyük hata zehra ya ve reklamcısına güvenmekti. Birkaç bir şey bilince umutlanıyorsunuz, sonra dank ediyor. Neyse o günler çok geride kaldı. Hatırlamak bile istemiyorum. Benim götürdüğüm birine de büyü var dedi 1000 lira peşin kalanı 2 ya da 3 kerede dedi ama akıllıymış o kişi vermedi para. Ben salağım inandım, benden daha salağı çıkmaz, ama olur ya bir çaresiz gider inanmak ister ben bildiklerimi paylaştım.

Hanımlar,
herkes reklamcı diyerek birbirini suçlamış, rica ediyorum topikte bu şekilde tartışıp polemikten banlanmak yerine (çünkü polemik vb yasaktır ve banlanma sebebidir) reklam yaptığından Şüphe duyduğunuz veya kesin reklam yaptığından emin olduğunuz kişileri K.İ.B butonuna basarak bildiriniz, yönetim gerekli incelemeleri yapıyor ve reklam yapan üyelere işlem yapıyor.

Ki zaten burda şüphe duyulanlar yöneticilerimize bildirildi, inceleme yaparlar.

Mune bu topik sirk oldu iyice.

Bir Zehra lafı almış başını gidiyor insanlar aptal yerine konuluyor.

Zehra rezil hem de dolandırıcıymış, alttaki hatundan 5300tl almış!!!??

Tatlım ben her türlü ispatlarım, ben yalancı değilim. Hatta sayın yönetici beni derhal banlayıp siteden atabilir de sorun değil. Yalnız sirk derken beni hangi hayvan yaptın merak ettim; eşek? Beygir? Maymun?

Tatlım ben her türlü ispatlarım, ben yalancı değilim. Hatta sayın yönetici beni derhal banlayıp siteden atabilir de sorun değil. Yalnız sirk derken beni hangi hayvan yaptın merak ettim; eşek? Beygir? Maymun?

Yanlış anlamışsın şekerim , gösteri yapanın haddi hesabı yok manasında söyledim. Her gelen Zehranın reklamı zehra bilmem ne........yani biz de aptal değiliz, 50 kişi yazdı Zehra insanların özel hayatlarını ifşa ediyor diye. Senin dolandırılmanı hayretle okudum. Hatun gerçekten rezil, üçkağıtçı. Senin doğruyu söylediğin ortada zaten, benim tepkim hala bu hatuna falcı diyenlerde. Nostradamus olsa gitdilmez.

Bu topiğin zembereği çıktı bence,işe yarar bilgi yok, ama reklam yapan falcı cafe sahibi vs çok. Topik amacına hizmet etmiyor artık.

MissCherryBlossom MissCherryBlossom ,
topiğin incelenmesi için talepte bulundum dün, yöneticilerimiz yoğunluklarından fırsat bulunca inceleyeceklerdir.

Üyelerimizde rica ediyorum bu veya başka topiklerde reklam yapan olursa bildirsinler, falcılarda üye oluyor bu aralar, insanlar bildirmek yerine fal baksın diye ses etmiyor, bildirmiyorlar bize ama mağdur olunca Kadınlar Kulübü'nden buldum diyorlar, bunun sorumlusu biz değiliz.

Birde rica ediyorum bu kişisel bir ricadır, yönetim adına değildir, hemen inanıp güvenmeyin herkese, sizler binbir ümitle bel bağlayıp derdinize çare olur zannederek üstelikte Karşılığında Ücret ödeyerek baktırıyorsunuz bu insanlara, bugün para almaz ayağınız Alışsın diye yarın küçük bir meblağ alır, başka zaman biraz daha fazlasını ister ve her seferinde siz ona Bağımlı olun diye açık kapı bırakırlar.
Ödediğim ufak bir miktar demeyin, 20 lira olsa burda hergün 20 liradan 10 kişiye baksa günlüğü 200 liraya gelir, az para mı?
Biraz kendinizi düşünün rica ediyorum...

Yanlış anlamışsın şekerim , gösteri yapanın haddi hesabı yok. Her gelen Zehranın reklamı zehra bilmem ne........yani biz de aptal değiliz, 50 kişi yazdı Zehra insanların özel hayatlarını ifşa ediyor diye. Senin dolandırılmanı hayretle okudum. Hatun gerçekten rezil, üçkağıtçı. Senin doğruyu söylediğin ortada zaten, benim tepkim hala bu hatuna falcı diyenlerde. Nostradamus olsa gitdilmez.

Aaayyy çok özür dilerim çok utandım bugün sinirlerim bozuldu da sinirimden ağladım

Aaayyy çok özür dilerim çok utandım bugün sinirlerim bozuldu da sinirimden ağladım

Utanacak bir şey yok şekerim lakin insanlar ders çıkarsın. Bu büyücü falcı vs çaresiz olduğumuzu bildikleri için bunca parayı kopartabiliyorlar. Kimse 20-30 liradan fazla vermesin o da terapi, eğlence, konuşma amaçlı.

Yanlış anlamışsın şekerim , gösteri yapanın haddi hesabı yok manasında söyledim. Her gelen Zehranın reklamı zehra bilmem ne........yani biz de aptal değiliz, 50 kişi yazdı Zehra insanların özel hayatlarını ifşa ediyor diye. Senin dolandırılmanı hayretle okudum. Hatun gerçekten rezil, üçkağıtçı. Senin doğruyu söylediğin ortada zaten, benim tepkim hala bu hatuna falcı diyenlerde. Nostradamus olsa gitdilmez.

Bu topiğin zembereği çıktı bence,işe yarar bilgi yok, ama reklam yapan falcı cafe sahibi vs çok. Topik amacına hizmet etmiyor artık.

Abla ayağıyla öyle bir yaklaşıyor ki, kaç kişiye büyü muhabbeti yapmış. Benim inanmamın tek sebebi dediğim gibi hem zor bir dönemde olmam hem de bu büyü olaylarına şahit olmam oldu. Ben bi salaklık yaptım, başkasını yakmasın. Mesela bir not; iki kişiyi uzaklaştırmak için kafirun suresini 40 kere okuyup göndertmişti nitekim de işe yaramıştı ben hiç yapmadım ama yapanda işe yaradı. Allah tan mesajları duruyor. Siz gidip falı iyi ama dedikçe o cesaretleniyor. Fal baktırın, ama adam gibi insanlara.

Utanacak bir şey yok şekerim lakin insanlar ders çıkarsın. Bu büyücü falcı vs çaresiz olduğumuzu bildikleri için bunca parayı kopartabiliyorlar. Kimse 20-30 liradan fazla vermesin o da terapi, eğlence, konuşma amaçlı.

Aynen canım, kendinize 1 kişi belirleyin, sadece ona gidin. Gidip negatif enerjiyle dolup gelmeyin. Şimdi ayrıntısına girmeyeceğim, büyüden şüphelenen hoca aramak yerine oturup namaz kılıp dua etsin sirkeyle yıkanaın evini sirkeyle silsin. Tamam tamam size bi iyilik daha, biri bana evlenelim diye bir şeyler yaptı, sonra ben yıllar sonra 5 yıl sonra yapan hocayı buldum. Herifin 2 torunu dilsiz, engelli. Beni görünce siz evlenin diye yaptık sen ne düştün o büyünün peşine bitti gitti onun etkisi dedi. O adamla evlenmedim yani büyü işe yaramadı yaramadığı gibi adam yıllardır kötü büyü ile uğraştığı için torunlarından çıkmış, bana bunu yaptıranın annesi vefat etti. Yani men dacca ducca iyiliğe kötülüğe büyü berbat bir şey. Cafe de kadın kurşun döküyor, o arada cenabet mi abdestli mi değil mi belli değil sizi oraya bi bağlıyor uğraş dur. Yapmayın arkadaşlar, ben hidayete erdim artık falcı falcı gezmiyorum, kurşun döktürmüyorum orada burada sende büyü var hala diyene yokkkk yaaaa eeeee diyip geçiyorum, varsa var anasını satayım. Madem bende büyü var da ben nasıl refaha çıktım? Allah bana nasıl nasip etti 5 vakit bamaz kılıp dua etmeyi? Diyeceksiniz fal ve namaz evet eskiden aynı gün 5 yere gider maaşımı fala yatırırdım. Artık aylık en fazla 100 lira veriyorum, o da aylık olmuyor 3 ayda bir çok bunalırsam. Ne zaman bunalsam namaz kılıp dua ediyorum camiye gidiyorum. Çünkü yok yok bunun sonu yok. Zehra madem çok iyi de saf salak ben o zaman anlamadım bana biri büyü yapıyor dedi, zehra falı iyi de kendine hayrı olsa büyü bile yapamazlar ona, işi gücü rast gider.

Ha zehra yerden yere vuruldu da sadece o mu

Deniz erin
Nisa
Taynat meryem
Gülça sultan
Dilça yeter
Serhat
Suriyeli serap
Ayşe melek (büyü bozmak için 2000 tl istemişti, vermedim tabiki)

Bunlar da mesela asla gitmeyin diyeceğim tipler yeter sultan büyücü kurşuncu deniz erin 500 tl nizi almadan göndermez dua kitabındaki büyü bozma yöntemini yapar gönderir.

Büyüler işe yarasa ben şimdi evli olurdum. Valla hiçbir çıkarım yok, ben bi hata yaptım pişmanım. Hem günah çıkartıyorum hem de illa ki birileri bir gün bizden sonraki jenerasyon buraya girip okusun da ibret olsun, hata yapmasın.

Böyle işte benim de canım sıkılmış herhalde maşallah yorumun dibine vurdum. Allah hepimizi iyi ve doğru insanlarla karşılaştırsın. Allah hepimize faydalı uğraşlar ve hayırlı eşler hayırlı çocuklar versin de fal baktırmaya ihtiyacımız bile olmasın.

X