Ankara'daki Falcılar

Zehra ile ilgili söylenenler apaçık ortada, hala telefonu mu isteniyor?

Ben istedim evet. Ama bu yorumunuzdan sonra tedirgin oldum şimdi. Ama olumsuz yorum yapanlar bile kadının falını beğenmiş. Bana söyledikleri çıkmadı diyen yoktu. Ben mi gözden kaçırdım =( Bu aralar bi falcıya gidicem bari merak ettiğim biri olsun istedim hepsi bu başka bi niyetim yok. Tedirgin olduğunuz şey dolandırıcılık kısmıysa ona dikkat edicem merak etmeyin. Zaten dolandırılcak kadar param yok

:) Ben bütün bunları okuduktan sonra gitmezdim ama. :)
SEN bilirsin elbette ki. Mesajla yolluyorum telefonunu. yorum yazarsın artık baktırdıktan sonra

Kızlar,

Ankara'da olup bu sitede adı geçen nerdeyse tüm falcılara fal baktırdım.
Yorumlarımı olumlu olumsuz kimseyi etkilememek adına yazmıyorum.
Hadi bana farklı falcılar önerin, güvenilir olsun, falı çıksın.. Faldan sonra yorumlarımı yazarım.
Evde yada Cafede bakması önemli değil, yeteki dedikleri çıksın. Var mı önerebileceğiniz birileri?

birkaç önceki mesajda vardı sanırım olayın aslı bu. bizi falcı falcı gezdirecek adamlardan uzak durmak.
son bi senem falcılarda geçiyor. kimsenin baktırmadığı kişilere bile, dolandıranlara bile tuzağa düşmüşümdür.

sonra bir yerden sonra sizde büyü var diyorlar o yalana da kanıyorsun, ister istemez etkiliyor. hele bir de onu bozayım, yok sana getireyim muhabbetine girersen hiç bitmez bir sarmal oluyor. adam 15 günde gelecek diye bekliyorsun, verdiği sürede gelmiyor, sanki tekrar ayrılmış gibi umutsuzluğu başa sarıyorsun.

ben potadan döndüm, tam fal baktırmayı düşünüyordum yine vazgeçtim bugün. gerek yok. umut ölsün. gelecek adam da delikanlı gibi davranıp gelsin bir an önce. süründüren adamdan çok hayır gelir mi bilemedim.

Herkesin istediği bir şey ya da bekledigi birisi var. Olacak olan her şekilde olur. Nasip kısmete inanıyorum ben. Ama öyle bi konusuyorlar ki ister istemez etkileniyo insan. Sen de nazar var kismet kapaliligi var. Böyle böyle bi kac kere kanıp kurşun döktürdüğum bile oldu. Sonuc kismetimde degisen bi sey olmadi tabi. Fak baktirmayim diyorum. Zaten hiçbiri çıkmıyor diyorum ama benim icin bazen evde zaman geçmiyor bile. Bi gideyim baktirayim diyorum. Biraz iyi bi sey söyler belki. Biraz sohbet ederim. Zaman geçer. Ama ne zmaan geçiyor ne de doğru düzgün çıkan bi fal oldu.

Arkadaşım gerçekten ben seni de Gabriella tayfasindan zannettim yanlış zamanda üye olmuşsun sanki onlarla danisikli dövüş yapiyorsun gibi gelmisti kusura bakma yazdiklarini okuyunca sana inandim. Tabi kii falci paylasimi da yaparim sana ; Zehranın

Yarım kaldi mesajim zehranin namini duydun istersen nosunu veririm Avra var benim gidip begendigim. Geçen gün trsadufen buldugum Ezel hanim var. Ilk defa telde denedigim Didem var memnun kaldim . Sıla var ama onunla ilgili çok kalabalık artık eski enerjisi olmadigini düşünüyorum. Istedigin varsa paylasirim

Canim ezel ya da avra nerde. Hangisini onerirsin

Çok tatlısın canım bu mesajdan sonra yine gitmek istiyorsun demiii bende böyleyim buson olsun diyorum ama yokk kii bu işin sonu ozelden yaxarim sana

Çok tatlısın canım bu mesajdan sonra yine gitmek istiyorsun demiii bende böyleyim buson olsun diyorum ama yokk kii bu işin sonu ozelden yaxarim sana

özel mesajlarımızı copy paste yapıp yollayım mı rahatlıcakmısınız?

Gonderirseniz bi bakarim belki rahatlarim diyerek senin seviyene inememm hâlâ reklam olmadığını savunuyorsun Gabriella nın da çok iyi olduğundan bahsediyorsun. Bende diyorum ki Gabriella o kadar iyiyse başına gelecekleri bilemedi mi "Terzi kendi söküğünü dikemedi mi".

Merhaba canım,

Yok,rica ederim. Ben Gabriela yı tanımıyorum, reklam kokusu alınca uyarı yaptım, hepsi bu.. Zaten siteden göndermişler.
Önerilerin için çoooook teşekkür ederim. Önerdiğin isimlere gelince ;

Zehra'ya 1 senedir gidiyorum ve çok memnunum. Dört dörtlük fal bakar, dediklerinde yanılmadı hiç. Enerji meselesi tabiki bunlar, belki bir başkası beğenmez ama ben 1 yıldır çok memnunum falından ve dostluğundan. İsim veriyor, inanılmaz bir şey !!! Ve zamanları tutuyor.

Sıla'ya 1 kere gittim şimdiye kadar, onda da fal süresince sürekli telefonu çaldı ve fala konsantre olamadı. Pek bir şey bilmedi bu yüzden, ben de bir daha gitmedim. Belki telefonu çalmasaydı sürekli daha memnun kalabilirdim.

Avranın ve Ezelin numarasını özelden gönderir misin, rica etsem? Evde mi cafe de mi bakıyor, yazarsan sevinirim. Birde sende neler bildi, çok özel olmamak kaydıyla ufak bilgiler vermeni rica edeceğim. (özel mesaj ile)
Duacın olurum

Öncelikle tekrar kusura bakma yanlış anladigim için. Ayyy bu arada Zehra ile ilgili soylediklerin çok mutlu etti ben de falindan memnun kalmistim sadece diğer arkadaşlar problem yasayinca uzulmustum. Sıla yi ararken buldum ben Zehrayı aynı şeyleri soylediler olacak dedikleri şeyler var ama zamanı daha gelmedi. Avrada iyi fakat pahalı canım oda aynı şeyleri söyledi. Ezelde öylesine bilmeden etmeden gittiğim bir kadın ama ne tesadüf ki hepsiyle aynı seyi soyledi. Zehra ve Avraya verdigim para fazlaymis diye düşünmekten geri kalmadim yaniii. Ozelden atayım adreslerini nolari yokk

Zehra dan memnun kalındığına inanmak güç, şimdi kendimi daha da salak gibi hissediyorum. Abi bana dediklerinin tam tersi çıktı ya hep. Hayır ben ona bir araba parası kaptırmaktan başka ne yaptım da beni boşa ümitlendirip kandırdı acaba... Ay neyse canı cehenneme...

Wallahi gönder numaralarını canım, çok mutlu olurum.
Cafe de mi bakıyorlar?
Evet Zehra kesinlikle fal konusunda kesinlikle çok iyi, bence burada hakkı yeniyor, ben ''bende büyü var mı'' dediğimde ''yoo hayır yok'' demişti. ''Görseydim söylerdim'' dedi, dürüstlüğüne hayran kaldım.
Ama Sılaya birisinin fal bakarken telefonla konuşmaması gerektiğini söylemeli

Diğerlerini denemeyi çok isterim, parası önemli değil, yeterki bilsin, yeterki genel bir fal olmasın. Detay verebilsin.
Baktırınca yorumlarımı mutlaka paylaşırım.

Zahranınkıler iyi çalışıyor demek ki iyi sevindim senin adına, hiç değilse aramızdan 1 ine bi faydası dokunsun da öte tarafta işine yarar. Sevgiler...

Zahranınkıler iyi çalışıyor demek ki iyi sevindim senin adına, hiç değilse aramızdan 1 ine bi faydası dokunsun da öte tarafta işine yarar. Sevgiler...

Canım merhaba,

Zehranınkiler derken anlayamadım? Cin, peri gibi varlıkları mı kastediyorsun? Wallahi ben öyle şeylere inanmıyorum canım. 3 harflilerle bakanların yüzlerinde farklı bir ürkütücülük var. Ben kalpgözüyle baktığını düşünüyorum.
Yinede bilemem tabiki, ben gördüğümü söylüyorum.

Peki senin bana tavsiye edebileceğin başka falcılar var mı? Ben, bende büyü olduğunu düşündüğüm halde, Zehraya sorduğumda bana büyü olmadığını söyledi ama ben hala bende birşeylerin olduğuna inanıyorum. Çok zordayım çünkü. Gerçekten yardıma ihtiyacım var.

Allah'ım hala Zehra diyorlar nasıl kandırdıysa artık sizi. Umarım o kazığı yersiniz yoksa akıllanmayacaksınız. O kadar çaresizsinizki sırf bişiler biliyor sizi rahatlatıyor diye gitmeye devam ediyorsunuz bigün onunda o mumu yanacak nasıl olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…