Ankara'daki Falcılar

Tabi tabi, Ne kadar detay verirseniz o kadar çok inandırıcılığınız olur zaten.
Şu site de reklam olayından kurtulamadı gitti..
Şimdi siz öyle yazınca hemen herkes gabriela ya gitcektir fala, tabi tabi, mutlaka öyle olacaktır

Susayim diyorum olmuyor polemige girmeyelim yardimim olduysa ne mutlu bazi cafe sahiplerini rahatsiz ettim heralde yeni hesaplar acip yapistirmislar hemen caniniz sagolsun siz para ben insan kazanmaya devam edeyim

ben fal baktırmadım...gabrielanın fal baktıgını dahi bilmıyorum .o sadece bana yardımcı oldu.kesinlikle ya ben nedn açıklama yapayım ki ? sen kimsin ki yada sen ve senin gibi kalbi kararmış olan insanlar için inan yorulmaya değmez. nezaman uye olduguma konularıma bakarsanız reklamlarrrr olmadıgını anlarsınız... yada anlamayın kapasiteniz tek yönlü sabit evet siz anlamayın en iyisi

Susayim diyorum olmuyor polemige girmeyelim yardimim olduysa ne mutlu bazi cafe sahiplerini rahatsiz ettim heralde yeni hesaplar acip yapistirmislar hemen caniniz sagolsun siz para ben insan kazanmaya devam edeyim
içini ferah tut bilen biliyor allah biliyor.... yaptıkları tek şey reklam yazıp karalamak çok moda oldu bu sitede son zamanlarda. hem reklam olsa bile neden bu alınganlık neden bu gocunmak ? ki işlerine engel oluyor herhalde ondan...bu sitede değil ama her an dua edeceğim ben allah seni karşıma çıkardı ve bana yardımcı oldun diye bakınız buda reklam :)

Cafe sahibi değilim hanımefendi, burda ne bir yorum yapıyorum ne falcı öneriyorum. Öyle bir niyetim de yok.
Önerilen falcıları okuyorum, bazen fal baktırmaya gidiyorum, hepsi bu.
Fakat, tahmin edersinizki buradaki falcıların ve cafe sahiplerinin yaptıkları reklamlar son derece göze batıyor.
Ben kimseyi önermem, önermeyeceğimde.

Cafe sahibi degilim olmaya da niyetim yok bosverin tamam reklam yapiyorum oyle bilin cok onemli degil polemik benim isim degil sizin de degil

Bu topikte veya diğer tüm fal topiklerinde reklam yapıldığına dair en ufak şüpheniz varsa lütfen K.İ.B (Kötü İçerik Bildirimi) yapınız, her yorumun altında mevcuttur bu buton.

Kızlar reklamcısına da falcısına da bu kadar takılmayın zira dedikleri hiçbir şey çıkmıyor.Senelerdir fal baktırırım falcılara verdiğim paraya holding açardım,bir tanesinin mi dediği çıkmaz.Yaklaşık bir senedir de parayla fal baktırmıyorum çünkü kafaları gibi ücretleri de uçuşta :))) Baktıracaklara da önerim taş çatlasın 20 tl olana gidin kafanızı dağıtın gelin yoksa hiçbirinin kendine hayrı yok ki bizim aşk hayatlarımıza olsun.Fal baktıracak kadar çaresiz bırakan adamları da çıkarın gitsin hayatınızdan.

Resmen buranin civisi cikti reklam reklam dur diyin artik lutfen. Falcilarin reklamindan gecilmiyorr. Forummu reklam sayfasimi belli degil

Aynen canım yaaa girmek bile istemedim Hayır yapmaya gelmiş arkadaş müşteri bulmaya degilmiss ha ha ha . Diğer iki yeni üye de onun degilse neyim sözüm ona ovmuyormus gibi yapiyo yazikyaaa bunlar. İnşallah ağına düşen olmamıştır

K

Çok Merak ettim sen yeni uyesin Gabriella yeni üye ne ara dertlestinizde derdine derman oldu. Çok komiksiniz yaaa bu dareklam da yeni yöntem herhal ki.

Merhabalar,

''Diğer iki yeni üye'' derken üyelerden birisi olarak beni kastettiyseniz eğer ;
Gabriela ile bir alakam yok, olsaydı reklam yaptığını söyleyerek yöneticiler tarafından atılmasına vesile olmazdım.
İyi günler dilerim.

reklam reklam dediğniz hiç suçsuz birinin hesabını pasif ettirdiniz...yetmedimi size hala neyin deşifresi bu nasıl insanlarsınız ya!....inanmayanlara copy past yapıp yollarım artık hiç birşey yazmayacağım size...

özel mesajlarımızı copy paste yapıp yollayım mı rahatlıcakmısınız?

11 temmuz 2011'in yazdıklarına katılıyorum.
Özel mesajlarınızın olması demek reklamcı olmamanız anlamına gelmiyor.
Yanyana 2 bilgisayar ve danışıklı dövüş ile bu sitede reklam yapmak çok kolay.. Sen bana bunu yaz, ben sana şunu yaziim tarzı bir danışıklı dövüşü kastediyorum..
Lütfen bu siteyi bu şekilde reklam yaparak kirletmeyelim. Burada gerçekten umut arayan insanları olumsuz etkilemeyelim.

bu site moderatorlerı iki bilgisayarın ip snı alıp hangi şehirden olduklarını dahi görebılır? siz içinizi rahat tutun . ben sayın mune ' ye bu konuda bir mesaj atıp durumu aklayıp hepinizi susturacağım...

Hepinizi susturacağım demek? Ne kadar çirkin bir ifade?
Reklamın illa aynı şehirde yaşayan 2 kişi tarafından yapılması mı gerekli? Tabiki hayır.
Telefon diye bir şey var, bırakın aynı şehri, Whatsapp sayesinde bile biriniz yurtdışında olsa diğeriniz Türkiye'de olsa bile reklam yapmanız işte bu kadar kolay.

Lütfen böyle kötü usluplarda yazmayalım. ''Hepinizi susturacağım '' da ne demek.. Ayıp oluyor..

tabi tabi herkes sizin kadar zekidir neler düşünmussunuz ne diyeceğimi bilemedım....herseye bir kılıf buluyorsunuz siz çok paranoyaksınız gerçekten... ben artık konusmayacağım sayın mune hanıma ilettim o gerekli analizleri yapıp yardımcı olacaktır...

Hanımefendi,

Hepinizi susturacağım ne demek?
Paranoyaksınız ne demek?
Bunlar ne kadar çirkin usluplar, gerçekten yaptığınız terbiyesizliğe giriyor artık, çok ayıp..

Zeki değil, mantıklıyım.
Bu site ne reklamcılar gördü..
Yaptığınız sadece danışıklı dövüş, dakkasında ''ah o çok iyi biri bana şöyle şöyle yardımcı oldu ''.... Bunları artık kimse yemiyor ya! Cidden ayıp..

Önereceğiniz bir falcı varsa tabiki önerin, seve seve gideriz, deneriz, bizler de size öneririz..
Ama böyle alenen reklam yapılmaz.. Şimdi hepimiz gabriela ya gitcez, size dicezki ''aaaa versene numarasınııııı ''..
Yapmayın lütfen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…