Ankara'daki Falcılar

ya zehra sana "bu adam gelecek, bekle" diyor. sen kalkınca arkadaşına (ki farkında değil arkadaş olduğunuzun) "bununki de gelmeyecek, ben parama bakarım" muhabbeti yapıp senin hikayeni anlatıyor.

ses kaydı var o yüzden eminiz kızlar.

Ya resmen rezalet. Böyle bi şey görmedim ben. Geçmişten seyler falan bildi şimdiye bildi gelecekle ilgili de iyi seyler söyleyince umutlanmistim. Resmen guvenim sarsildi gittigime pisman oldum

Valla kendisi kaybeder bir yapar iki yapar sonra ne olacak soyledikleride cikiyor gibiydi ama cikmazsa kendisi zararli cikar birdaha kimse gitmez bu kadar basit.

kızlar belki söyledikleri çıkar onda sorun yok. ama yaptığı tavır bize etik gelmemişti. o yüzden sinirliyiz. fala olan güveninizde sorun olmasın yani belki tutturuyordur.

söylediklerinin çıkmadığına dair ben birebir kendimden şahidim bir yıl önce falan burada çok bahsedildiği dönemde bir kere gitmiştim ve fosssss

Taksim kafede mustafa var bakiyo bide taynat meryem de güzel bakiyo telde yalnız artık taynat ta değil astro bloom da
Taksim kafe 419 11 19
astro bloom 417 28 01

Taksim kafede mustafa var bakiyo bide taynat meryem de güzel bakiyo telde yalnız artık taynat ta değil astro bloom da
Taksim kafe 419 11 19
astro bloom 417 28 01

kızlar telefonda bakan tavsiye ettiğiniz biri varmı acill???

merhaba arkadaşlar. forumu anonim olarak takip ediyordum. forumda birkaç kişi falcı meryeme ulaşamadıklarını söylüyolardı . taynat cafeyi arayordum oranın sahibi olan ayten hanım meryemin izinli oldugunu söyledi gelecek diye beni çok oyaladı faket meryem taynat cafeden ayrılmış kendi ofisini açmış. tesadüfen öğrendim bende. sizi bilgilendirmek istedim. meryem selanik 2 caddesinde 49/7 de çalışıyomuş. bende pazar günü gitmeyi planlıyorum bir aksilik olmazsa. pazar günü görüşmek üzere

Dipnot: Amacım polemik yaratmak değil,bilgilendirmektir.

Arkadaşlar ben Zehra çok kötü fal BAKIYOR hiç bir şey bilmiyor demiyorum boş bi kadın değil bişiler biliyor ben bi çok dediğini de yaşadım ama ortada yanlış Şeyler vardı ki asıl önemli olan şeyi de çıkmadı zaten ki tahmin de edersiniz ne olduğunu. Benim yüzüme gülüp arkamdan iş Çeviren şahsiyetlerle işim olmaz o kadar sadece. Falı çıkan devam etsin gitsin bu kadar korkacak bişi yok zaten hep hayal kırıklığına uğramıyor musunuz yine uğrarsınız eğer dedikleri çıkmazsa olur biter

off çok korktum ne kadar çok üye zehradan şikayetçi olmuş . Biz özelimizi paylaşıyoruz falcılarla kimseye anlatmadığımız özelimizi eğer böyle bi durum varsa Hata yapar

Arkadaslar gecmis sayfalari tararsaniz cogu falci icin yazilan yorumlari bulursunuz ve ona gore gidersiniz falcilara. Lutfen sayfalari tarayip oyle gitmeye karar verin

Ya arkadaşlar hala taynat Meryem diyorsunuz !!! Insaf ya . Burada yüz kere yazıldı hiç bişeyi çıkmadı , dediklerinin tam tersi çıktı diye , hatta ben de yazmıştım 1 tane bildiği birşey olmadı diye !!! Hala ne mantıkla tavsiye ediliyor anlayamıyorum ?? Kadın bilmiyor işte bir daha söylemenin , tavsiye etmenin ne anlamı var .!!! Okuyan ya da tavsiye bekleyenlere ayıp . Bu dediklerim karamel Leyla , evim Kafenin tüm falcıları , Rukiye , Neslihan ,turunç Kafenin tüm falcıları için geçerlidir . Formu dikkatli takip edenler bunun yalnızca benim görüşüm olmadığını anlayacaktır . Yeter artık bu kişilere prim vermeyin, adlarını da zikir edip milleti yanlış yönlendirmeyin ....

Kesinlikle katılıyorum. Burdan ismini duyup gittim birçoğuna hepsi boş. Özellikle de Meryeme iki kere gittim yağladı balladı falı o an icin güzel gibi geldi ki tek dediği bile çıkmadı. Rukiye zaten 5 dk anca bakıyor. Isimleri biliyor bi o kadar. Evim ve turuncu kafe sahtekar resmen ticarethane olmuş. Kesinlikle bunlarin adi söylenip insanlar yanlis yonlendirilmesin. Hadi parayi gectim insani aylarca boşuna umutlandiriyolar

Evet aynen öyle ... Ben de aynı şeyi anlatmaya çalışıyorum . Daha önce de belirttiğim gibi insanlar şuursuzca yorum yapıyor . Önceden gidilmiş , denenmiş , söyledikleri şeyler Çıkmayan kişilere lütfen gitmeyin arkadaşlar . Inanın çoğu kişi kendi anlatıyor falcılara sıkıntılarını . Falcı da 2-3 güzel şey dediği zaman , mutlaka gidin deneyin diyorlar . Gitmeyin arkadaşlar hem zamanınıza hem paranıza yazlık . Ben ve benim gibi birkaç kişi buradan yazıyoruz zaten . Yorumları okuyup öyle gidin ...

Altina imzami atarim. Bi arkadasimin bi iki falini bilirim surekli bizimki konusur illaki bi iki tuyo verir sonra sacma sapan falcilara ayy baya bildi ya der :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…