Ankara'daki Falcılar

Sakarya da küre kafede ki ayşe balayı buldum yükselde telefonunu aldım 538 200 18 31

Musrafaya baktiran bilen var mi? Cikan şeyler oluyor mu
Şuan taksim cafede olansa,ben yıllardır giderim. Ama çok sık değil ara ara..
geçmiş ve anlık durum tespitleri çok iyidir. Arada söyledikleri çıkmayabiliyor. Ama hiç unutmam bana bi kere"annen hamile senin,bebek geliyo" demişti. Ben de " hayır yani imkansız bu,yok böyle bişey" vs vs. Demiştim. Ve cidden böyle bişey imkansızdı.
Meğer değilmiş:KK53: kardeşim ciddi geldi:KK53::KK53:

Şuan taksim cafede olansa,ben yıllardır giderim. Ama çok sık değil ara ara..
geçmiş ve anlık durum tespitleri çok iyidir. Arada söyledikleri çıkmayabiliyor. Ama hiç unutmam bana bi kere"annen hamile senin,bebek geliyo" demişti. Ben de " hayır yani imkansız bu,yok böyle bişey" vs vs. Demiştim. Ve cidden böyle bişey imkansızdı.
Meğer değilmiş:KK53: kardeşim ciddi geldi:KK53::KK53:
Evet o Mustafa. Fali iyiydi ama dedikleri cikar mi bakalim. Tarzi var adamin ama orasi kesin:KK70:

off çok korktum ne kadar çok üye zehradan şikayetçi olmuş . Biz özelimizi paylaşıyoruz falcılarla kimseye anlatmadığımız özelimizi eğer böyle bi durum varsa Hata yapar

Daha önce de Yener yapmıştı bu terbiyesizliği, biz özelimizi paylaşıyoruz bu insanlar ile ne hakla başkaları ile paylaşırlar açıkça suç işliyorlar. Aman dikkat edip uyaralım birbirimizi :KK12:

Hanımlar bu ara kibele cafe Bestekardaki orada serap var, baktıran oldu mu ??? memnun musunuz? Ben sanki hatırlıyorum uzun zaman önce baktırmıştım çok da aman aman değildi ama isim benzerliği de olabilir, gitmemi tavsiye eden var mı? :KK52:

Ya arkadaşlar hala taynat Meryem diyorsunuz !!! Insaf ya . Burada yüz kere yazıldı hiç bişeyi çıkmadı , dediklerinin tam tersi çıktı diye , hatta ben de yazmıştım 1 tane bildiği birşey olmadı diye !!! Hala ne mantıkla tavsiye ediliyor anlayamıyorum ?? Kadın bilmiyor işte bir daha söylemenin , tavsiye etmenin ne anlamı var .!!! Okuyan ya da tavsiye bekleyenlere ayıp . Bu dediklerim karamel Leyla , evim Kafenin tüm falcıları , Rukiye , Neslihan ,turunç Kafenin tüm falcıları için geçerlidir . Formu dikkatli takip edenler bunun yalnızca benim görüşüm olmadığını anlayacaktır . Yeter artık bu kişilere prim vermeyin, adlarını da zikir edip milleti yanlış yönlendirmeyin ....

Kesinlikle katılıyorum. Burdan ismini duyup gittim birçoğuna hepsi boş. Özellikle de Meryeme iki kere gittim yağladı balladı falı o an icin güzel gibi geldi ki tek dediği bile çıkmadı. Rukiye zaten 5 dk anca bakıyor. Isimleri biliyor bi o kadar. Evim ve turuncu kafe sahtekar resmen ticarethane olmuş. Kesinlikle bunlarin adi söylenip insanlar yanlis yonlendirilmesin. Hadi parayi gectim insani aylarca boşuna umutlandiriyolar

sanırım falcılar in yerlerini numaralarını buldugum için fal kafe sahiplerini kızdırdım buraya yorum yapmışlar :)))

Kimse geleceği yüzde yüz bilemez tabiki sadece Allah bilir. ...

ama birçok falci geziyorum yıllardır Rukiye meryem ve mustafa gerçekten çok net bi şekilde kafandakini ve hayatindakini ve merak ettiğin kişinin kafasindakileri söylüyorlar...

ve bu da yeterli bence....

Meryem den randevu almak gerçekten zor ama ne zaman gitsem full...

Rukiye izinde galiba biran önce gelir inşallah. ..

Mustafa ve Meryem aynı binada zaten ama onu da arayarak gidin çoğu zaman randevusuz bakmiyo...

retro kafede ki efsun (berrin) de fena değil deneyebilirsiniz. ..

sanırım falcılar in yerlerini numaralarını buldugum için fal kafe sahiplerini kızdırdım buraya yorum yapmışlar :)))

ama birçok falci geziyorum yıllardır Rukiye meryem ve mustafa gerçekten çok net bi şekilde kafandakini ve hayatindakini ve merak ettiğin kişinin kafasindakileri söylüyorlar...

Mustafa ve Meryem aynı binada zaten ama onu da arayarak gidin çoğu zaman randevusuz bakmiyo...

. Cafe sahibi biz miyiz :KK66:))))) keşke öyle olsa . Millete Boşu boşuna umut vermeyin . Yazılanları baştan sona dikkatli oku . Ön Yargıda bulunma . !!!!!! Yazık günah verilen boşa paralara

Efsun tamamen tırt ozelliklede ayse hicbirsey bilmiyor haberiniz olsun

off çok korktum ne kadar çok üye zehradan şikayetçi olmuş . Biz özelimizi paylaşıyoruz falcılarla kimseye anlatmadığımız özelimizi eğer böyle bi durum varsa Hata yapar
Ben böyle bi olaya tanık olmadım hatta çok şaşırdım gördüğüm kadarı ile ilkeli bi insan gerçi şimdi reklamcı diyecekler ama bazısına iyi bazısına kötü olur tabi yüzde yüz iyi olamaz
hatta bunu okuyunca çok şaşırdım
memnun kalmıştım ben

Kizlarr birşey soracam yasadiklarinizi paylasirsaniz çok sevinirim. Şimdi falciya gitipde karsi tarafin duygulari konusunda olumsuz yorum alan oldu mu Yani okudugum kadariyla hep dönecek gelecek arayacak çok seviyor eli kulaginda arayacak deniliyor gibi mi hiç mi bu adam seni unutmuş sevmiyor bekleme aramaz sormaz diyen falci yok mu. Acaba duymak istediklerimizi icimizden gecenlerimi hissediyorlar da onlarimi soyluyorlar. Lütfen olumsuz yorum alan olduysa yazabilirmi. Benim derdim oldum mu olmadi mi degil anlik yapılan yorumlar

Kusura bakma da tek dediği bile çıkmayan falcilarin burada reklamını yapan sensin. Benim param boşuna gitti bosuna umutandim. Burda Meryemin Rukiyenin hele ki o Efsunun dediği çıktı diyen varsa buyursun bana bi dedikleri bile çıkmadı.

Kizlarr birşey soracam yasadiklarinizi paylasirsaniz çok sevinirim. Şimdi falciya gitipde karsi tarafin duygulari konusunda olumsuz yorum alan oldu mu Yani okudugum kadariyla hep dönecek gelecek arayacak çok seviyor eli kulaginda arayacak deniliyor gibi mi hiç mi bu adam seni unutmuş sevmiyor bekleme aramaz sormaz diyen falci yok mu. Acaba duymak istediklerimizi icimizden gecenlerimi hissediyorlar da onlarimi soyluyorlar. Lütfen olumsuz yorum alan olduysa yazabilirmi. Benim derdim oldum mu olmadi mi degil anlik yapılan yorumlar
Benim sevgilim var. Gülcan vd gibi yüzük takacaksiniz diyende oldu Nur gibi seni aldatacak diyen de. Ne yüzük taktım ne aldatildim.

TE="birgunbelki, post: 40917039, member: 645446"]Benim sevgilim var. Gülcan vd gibi yüzük takacaksiniz diyende oldu Nur gibi seni aldatacak diyen de. Ne yüzük taktım ne aldatildim.[/QUOTE]
Teşekkür canım mesaj için yani olumsuz konusanda var yani :KK66:

TE="birgunbelki, post: 40917039, member: 645446"]Benim sevgilim var. Gülcan vd gibi yüzük takacaksiniz diyende oldu Nur gibi seni aldatacak diyen de. Ne yüzük taktım ne aldatildim.
Teşekkür canım mesaj için yani olumsuz konusanda var yani :KK66:[/QUOTE]
Evet oldu canım. Mustafa, Nur Eylül olumsuz konuştu. Diğerleri olumluydu genelde. Hala devam ediyoruz ama:)

Değerli Kullanıcılar;

Taynat Cafe işletmesi olarak 1765. ve 1766. sayfalarda yorumları yer alan bazı kullanıcıların yazdıklarına istinaden cevap hakkı doğduğunu düşündüğümüz için bu mesajı yazıyoruz. Taynat Cafe adında da anlaşılacağı üzere sahibi bulunduğumuz işletmemizin adıdır ve bu işletmemizde daha önce çalışan insanların adımızla anılmasında da oldukça rahatsızız. Bizler öncelikle müşterilerimizin rahat edebileceği ve güvenle gelebileceği bir işletme olma felsefesiyle yola çıkan bir işletmeyiz. Bu sebepledir ki gelen müşterilerimizin bir çoğu geldiklerinde kendilerini evlerindeymiş gibi hissettiklerini söylerler. Adı anılan kişiler, işletmemizde uzun yıllar çalışmış ve bu uzun zaman çalışmışlığın getirmiş olduğu özgüven ile etik ve ahlaki olmayan davranışlar sergiledikleri için yollarımızı ayırmak durumunda kaldığımızı belirtelim. Bizim için en önemli konu karşılıklı güven olayıdır ve müşterilerimizin özel hayatları çalışanlarımız ile müşterilerimiz arasında kalması, 3. şahısların her ne sebeple olursa olsun bu konuları bilmesi bizim kabul edebileceğimiz, bu konuda anlayış gösterebileceğimiz bir durum değildir. Sır iki kişi arasında kalması gereken bir olgu sır saklamak ise ahlaki bir meziyettir, 3. kişlerin özel hayatını dedikodu malzemesi yapmak ahlaki olarak bizim tasvip edebileceğimiz bir davranış değildir. Bir diğer konu ise müşterilerimizi ilgili bayanın izinde olduğunu söyleyerek oyaladığımız konusudur. Saygı değer kullanıcı ne anlatmak istemiş açıkçası pek anlam veremedik. O yüzden kısaca şunu söyleyelim çizgi sahibi insanlarla çalışmak bizim tercihimizdir yollarımızın ayrıldığı insanların ayrıldığını açık gönüllükle söyleyebiliyoruz bizim için bir sorun yok yollarının açık olmasını diliyoruz.
Saygılarımızla

merhaba arkadaşlar. forumu anonim olarak takip ediyordum. forumda birkaç kişi falcı meryeme ulaşamadıklarını söylüyolardı . taynat cafeyi arayordum oranın sahibi olan ayten hanım meryemin izinli oldugunu söyledi gelecek diye beni çok oyaladı faket meryem taynat cafeden ayrılmış kendi ofisini açmış. tesadüfen öğrendim bende. sizi bilgilendirmek istedim. meryem selanik 2 caddesinde 49/7 de çalışıyomuş. bende pazar günü gitmeyi planlıyorum bir aksilik olmazsa. pazar günü görüşmek üzere

Dipnot: Amacım polemik yaratmak değil,bilgilendirmektir.
CANIM BEN AYTEN HANİ ŞU SAÇMA SUÇLAMALARININ MUHATTABI OLAN.Hesabı bugün açtım çünkü hakkımda yazdıklarını gördüm ve cevap hakkı doğdu bana.Bak canım ben 5 yıldır bu mekanı işletiyorum ve hiçbir müşterime yalan söyleme ihtiyacı hissetmedim.Meryemin gitmesi benim için o kadar önemli olmadığı için bu durumda yalan söylemem anlamsız.Kimseyi oyalamam bu konuda yani.Ki bu durumda senin hareketlerin reklam kokuyor.ayrıca doğru söylüyorsan iftira atacağına gel yüzleş

X