Ankara'daki Falcılar

Canim eylulle zehra bende paralel gibi evimdede gulcan bende zehrayla paralel cikti ama zehra ve eylul iyi
Gulcanin ani yorumlamasi tarifi falan cok iyiydi hatta kesin çıkar falan diye düşünmüştüm ama verdigi bütün tarihler geçti. Hicbiri olmadi[/QUOTE]
Vall ben falcilarla ilgili kesin kararimi agustos ayinda sevdigim erkek yurtdisindan dönünce vereceğim o zaman kim dogru buradan da aciklayacagim ama ben zehradan umutluyum bakalim kismet.

Gulcanin ani yorumlamasi tarifi falan cok iyiydi hatta kesin çıkar falan diye düşünmüştüm ama verdigi bütün tarihler geçti. Hicbiri olmadi
Vall ben falcilarla ilgili kesin kararimi agustos ayinda sevdigim erkek yurtdisindan dönünce vereceğim o zaman kim dogru buradan da aciklayacagim ama ben zehradan umutluyum bakalim kismet.[/QUOTE]
GulcN anda hakıkaten ıyıdır sevgılınle arabda kacyas fark var ona kadar bılır ana gelecek hıc cıkmadı bende sılanın cıkmamasına uzuldum sımdı anda superdı bende hatta arkadaslarımda gıttı onlarda şoka girdiler umarım gelecek cıkar yaa cıksın cıksın cıksın

Vall ben falcilarla ilgili kesin kararimi agustos ayinda sevdigim erkek yurtdisindan dönünce vereceğim o zaman kim dogru buradan da aciklayacagim ama ben zehradan umutluyum bakalim kismet.
GulcN anda hakıkaten ıyıdır sevgılınle arabda kacyas fark var ona kadar bılır ana gelecek hıc cıkmadı bende sılanın cıkmamasına uzuldum sımdı anda superdı bende hatta arkadaslarımda gıttı onlarda şoka girdiler umarım gelecek cıkar yaa cıksın cıksın cıksın[/QUOTE]

valla herkes iyi olan şeylerin çıkmasını bekliyor ama bilmiyorum, ben artık bu fal işine ara verdim. bakalım gerçekten kiminki çıkarsa ona gideceğim artık. umarım hakıkımızda hayırlısı olur.

Burda Yazılmış limon Pazarı'nın üstündeki Avra 'ya giden var mı ? Gidenler varsa yorum yapabilir mi .

valla herkes iyi olan şeylerin çıkmasını bekliyor ama bilmiyorum, ben artık bu fal işine ara verdim. bakalım gerçekten kiminki çıkarsa ona gideceğim artık. umarım hakıkımızda hayırlısı olur.[/QUOTE]
Bende ara verdım hazırana kadar baktırmayacagım ksrarım kesın hazırana kadar bısey olmazsa zehraya gıdecegım bır aylık fal planım bu:))) sılada yedı gun yedı hafta 7. Ay dedı bakalım zamanı cok net soylemıyor

valla herkes iyi olan şeylerin çıkmasını bekliyor ama bilmiyorum, ben artık bu fal işine ara verdim. bakalım gerçekten kiminki çıkarsa ona gideceğim artık. umarım hakıkımızda hayırlısı olur.
Bende ara verdım hazırana kadar baktırmayacagım ksrarım kesın hazırana kadar bısey olmazsa zehraya gıdecegım bır aylık fal planım bu:))) sılada yedı gun yedı hafta 7. Ay dedı bakalım zamanı cok net soylemıyor[/QUOTE]
Sila bana da 7.ay dedi:/ Zehraya baktirdin mi daha önce. Cikan seyler oldu mu

Sila bana da 7.ay dedi:/ Zehraya baktirdin mi daha önce. Cikan seyler oldu mu[/QUOTE]
Yok canım baktırmadım zehraya o yuzden merak edıyorum hazıran yada temmuzda ona gıdecegım

Sila bana da 7.ay dedi:/ Zehraya baktirdin mi daha önce. Cikan seyler oldu mu
Yok canım baktırmadım zehraya o yuzden merak edıyorum hazıran yada temmuzda ona gıdecegım[/QUOTE]
Ben yeni eylül ve silaya baktirdim. Ikisi de cok farkli seyler soyledi. Eylül ayrilacaksiniz dedi sila yüzük var dedi. Kafam allak bullak. Aylardir fal baktirmiyordum. Baktirdigima pisman oldum. Simdi ne yapsam bilmiyorum. İçime içime oturdu. Hirsimdan agladim

Yok canım baktırmadım zehraya o yuzden merak edıyorum hazıran yada temmuzda ona gıdecegım
Ben yeni eylül ve silaya baktirdim. Ikisi de cok farkli seyler soyledi. Eylül ayrilacaksiniz dedi sila yüzük var dedi. Kafam allak bullak. Aylardir fal baktirmiyordum. Baktirdigima pisman oldum. Simdi ne yapsam bilmiyorum. İçime içime oturdu. Hirsimdan agladim[/QUOTE]
Eylüle bende gıttım sılayla aynı seyı soyledı ama görülen rağbete bakılırsa sıla daha basarılı andada oyle gelecegı bılemem daha beklemedeyım sadece yaptıgım kamuoyu yoklamasna gore konusuyorum sılada beklerken etraftakılerle konusmalarımdan altı yedı kısıye sordum hepdı entrresan bı sekılde cıkıyor dedı onların yalancısıyım :)

Canim eylulle zehra bende paralel gibi evimdede gulcan bende zehrayla paralel cikti ama zehra ve eylul iyi[/QUOTE]
slm peki sen kimi öneriyosun

Ben yeni eylül ve silaya baktirdim. Ikisi de cok farkli seyler soyledi. Eylül ayrilacaksiniz dedi sila yüzük var dedi. Kafam allak bullak. Aylardir fal baktirmiyordum. Baktirdigima pisman oldum. Simdi ne yapsam bilmiyorum. İçime içime oturdu. Hirsimdan agladim[/QUOTE]
Uzulmen olacak olani dgstirmez.bnce bixim gibi kullarin soyledigine takilma.hayirlisini iste sadece.nacizane tavsiyem..ayrica eylull coktandir kotu diye yaziyor burdakiler.

Uzulmen olacak olani dgstirmez.bnce bixim gibi kullarin soyledigine takilma.hayirlisini iste sadece.nacizane tavsiyem..ayrica eylull coktandir kotu diye yaziyor burdakiler.[/QUOTE]
Ikiside cok ama cok farkli seyler soylediler şaşırdım valla. Daha önce moralimi Nur bozmustu. Onun fali tamamen yalan olana kadar da baktirmadim. Bakalim bubdefa ne olacak

ya nur tamamen tırt. eylül fena değil. buradan bin defa söyledim ama hiçbiriniz hala anlamadınız sıla kötü benim belki 100 tanıdığıma baktı hiç mi çıkmaz . artı nur ise hiç değerlendirmiyorum bile. asla gidilmez. arvadan bahsetmişler kadın bazı şeyleri tutturuyor. ona gittiğim dönem geçen sene subattı. ve bazı şeyleri bildi. ama yinede çok iyi değil.
yine de yeni gideceklere nura ve sılaya gitmelerindense arva ya gitmelerini öneririm.

Uzulmen olacak olani dgstirmez.bnce bixim gibi kullarin soyledigine takilma.hayirlisini iste sadece.nacizane tavsiyem..ayrica eylull coktandir kotu diye yaziyor burdakiler.
Ikiside cok ama cok farkli seyler soylediler şaşırdım valla. Daha önce moralimi Nur bozmustu. Onun fali tamamen yalan olana kadar da baktirmadim. Bakalim bubdefa ne olacak[/QUOTE]
Zaten nur iyi degilki.bir kere baktirmistim niye begenirler anlamadim burdaki kizcagizlarin yasi biraz kucuk iyi fal algilari oyuzden pek iyi. Degil.gecen evim kafeye gittimm.kucuk kycuk kizlar.annem senin falla isin ne ya.su erkekler icin aglanmamasi gerektigini bir idrak etsek..takilma fallara ya.dua et.kalbini ferah tut.vutun arkadaslara tavsiyem bu.

Nura bosa para vermeyiniz. Asla olmaz dedigi sey oldu mesela. O gunu net hatirliyorum mesaj atma dedigi adam tam da nura gittigim gun mesaj bekliyormus benden. Aylar sonra soyledi. Sila da balon bence gitmedim ama burada bi suru psikolojisi olusuyo bazen bir iki ay sonra belli olur sila iyi mi degil mi. Ey Ankaralilar telefonda bakan yigitisorsam nasil bilirsiniz? Guvendigim 2 arkadastan biri iyi biri kotu dedi. Bir de tellwede selena hakkinda yorum yaparsaniz sevinirim arkadas baktiracak ona.

Maşallah sıla da herkese 7. Ay demiş banada 7. Ay dedi. bu arada yazdıklarınızı onayliyorum nur eylül nuray ne iyi şeyleri çıktı nede kötü o yüzden takılı kalmayın. Hele o nur sinir kadın yemin ederek fal bakıyor ona ve eylül e baksaydik şimdiye çok mutluyduk hani nerde

Sıla konusunda sana katılıyorum bekleyıp gorecegız. Anda cok basarılı olması gelecegı bılecegı anlamına gelmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…