Ankara'daki Falcılar

Simdi ben de baktim da pek biii ürkütücü geldi bana orasiiiiii Iyyyy tirstim :KK66:

Yaaaa kızlar ben burayı çok sevdimm bakmadan duramiyorum yatmadan önce uyaninca ilk önce hemen forumu aciyorum hele birde bildirim varsa ooooo pek bi mutlu oluyorum. Tabiii gidilip yapilan yorumlar çıkan olaylar falan merakla takip ediyom. Özelden konustuklarim var ne güzel yorumlarimizi paylasiyoruzz fikir alışverişinde bulunuyoruz seviyommm ben burayiii :) :KK66: :KK66: :KK66:

Yaaaa kızlar ben burayı çok sevdimm bakmadan duramiyorum yatmadan önce uyaninca ilk önce hemen forumu aciyorum hele birde bildirim varsa ooooo pek bi mutlu oluyorum. Tabiii gidilip yapilan yorumlar çıkan olaylar falan merakla takip ediyom. Özelden konustuklarim var ne güzel yorumlarimizi paylasiyoruzz fikir alışverişinde bulunuyoruz seviyommm ben burayiii :) :KK66: :KK66: :KK66:
Bısey soyleyımmı bende senı cok sevdım :))

Arkadaşlar bence burda , çok emin olmadığınız kişileri tavsiye etmeyin . Şu anı bildi ya da geçmişten 2-3 şey söyledi diye , bence deneyin 100 lira falan gibi paylaşımlarda bulunmayın . Çok umutsuz olan kişiler okuyor be hemen buradaki tavsiye üzerine gidip 100 lira veriyor . Sonuç hayal kırıklığı. Ben kendi adıma çok dikkat ediyorum bu tür şeylere . Kolay kolay kimseye birini tavsiye etmiyorum . Gidip çıkmayanları da özellikle yazıyorum ki insanlar boşa para vermesin . Yazık günah .. Bir de daha önce de bahsetmiştim , bazı arkadaşlar çok şuursuzca fal baktırır sonra çıktı diyor . Yanımda olan ni kız FALCININ yanına girdi konuştular uzun uzun . Kız sonra içerden çıktı , bu kadın herşeyi biliyor dedi . Ben de güldüm , kız bozuldu neden gülüyorsun dedi. Ben de istemeden kulak misafiri oldum , kadına herşeyi sen anlattın . Okulunun kötü olduğunu , sevgilinin seni aldattığını vs vs . Kadın bilmedi sadece yorum yaptı . Sen beğendin , çünkü senin istediğin şeyleri söyledi . Okulun bitecek , sevgilin sana dönecek vs . Umut verdi sen de herşeyi biliyor iyi falcı dedin ... Iste böyle fal baktıran şuursuz arkadaşlar da var sonra gelip burada falcı tavsiyesin de bulunuyorlar . Kızlar lütfen hemen her Yazılan isme atlamayın ....sevgiler

UOTE="birgunbelki, post: 40789552, member: 645446"]Bir de Zehraya su fali baktirmayi düşünüyorum. Gittiğime deger mi?
Canım ben gittim Zehraya memnun da kaldım durumu bildi gecmisle ilgili acayip şeyler soyledi ki günümüzü etkileyen şeyler olacak dedikleri var bekliyorum hep yazdim yine yazayım diğer sayfalari okuyamayanlar ve senin için ben Sılayı ararken Avra ve Zehraya Yasemine bide Semrine baktirdim hepside ayni seyleri soylediler tespitleri olacak dedikleri şeyler bile ayniydi tabikii ben illa Sılacım a gittim o da onların soylediklerini soyledi tarzlari farkli hepsinin benim için Sıla söyleyince icime sindi ayni seyler bu durum benle alakali galiba :KK66:[/QUOTE]
Ben silaya gittim. Bazi konularda net olmadi. Bilemedim bende.

Bilemeyen falcılar güzel kıvırıyo kızlar bi arkadaş anlatıyo sürekli gittiği falcı adam xden ayrıldı bugün yarın döner hayatında kimse yok diyo ısrarla
sonra kız 8 ay sonra adamın xden ayrılıp eski çıktığı y ile olduğunu öğreniyo falcıya gidiyo elinde fotoğraflarla. falcı da falda çıkmadı bazı şeyler falda kendini gizler diyor
ufff kıvırmayın işte
bal gibi uydurmuşsun kimse yok diye
bari kabul et
arkadaşın gittiği döktüğü paralara üzüldüm ya
olmuş bi şeyi 8 aydır tutturamayan biri kendine falcı demesin
çıktı çıkmadı diye tüm fallara yorum yazalım arkadaşlar

Canım ben gittim Zehraya memnun da kaldım durumu bildi gecmisle ilgili acayip şeyler soyledi ki günümüzü etkileyen şeyler olacak dedikleri var bekliyorum hep yazdim yine yazayım diğer sayfalari okuyamayanlar ve senin için ben Sılayı ararken Avra ve Zehraya Yasemine bide Semrine baktirdim hepside ayni seyleri soylediler tespitleri olacak dedikleri şeyler bile ayniydi tabikii ben illa Sılacım a gittim o da onların soylediklerini soyledi tarzlari farkli hepsinin benim için Sıla söyleyince icime sindi ayni seyler bu durum benle alakali galiba :KK66:
Ben silaya gittim. Bazi konularda net olmadi. Bilemedim bende.[/QUOTE]

İçine sinmemis ki arayış icerisindesin ve o gıcık duyguyu bilirim kendimi ikna edene kadar kac liram gitti ama sen bilirsin canim az para değil

Ben silaya gittim. Bazi konularda net olmadi. Bilemedim bende.

İçine sinmemis ki arayış icerisindesin ve o gıcık duyguyu bilirim kendimi ikna edene kadar kac liram gitti ama sen bilirsin canim az para değil[/QUOTE]
Sorma canim ya benimde öyle dünya kadar param gitti ama hala da bulamadim aradığımi. Ne yapsam hic bilemiyorum.

İçine sinmemis ki arayış icerisindesin ve o gıcık duyguyu bilirim kendimi ikna edene kadar kac liram gitti ama sen bilirsin canim az para değil
Sorma canim ya benimde öyle dünya kadar param gitti ama hala da bulamadim aradığımi. Ne yapsam hic bilemiyorum.[/QUOTE]

Sila hicbir halt bilmiyor ve nurda oyle dediklerimde iddaliyim ayrica girgirdaki tucede cok kötü ve rengarenk kafenin tamaminin dedikleri cikmiyor ayrica cidandaki nurayda oyle arkadaslar hala fali cikan tek kisi bence zehradir umarim bundan sonrakilerde cikar.ve lutfen cikan ve cikmayanlari yazalim. Buraya bilgilenmek icin giriyoruz.

Sorma canim ya benimde öyle dünya kadar param gitti ama hala da bulamadim aradığımi. Ne yapsam hic bilemiyorum.

Sila hicbir halt bilmiyor ve nurda oyle dediklerimde iddaliyim ayrica girgirdaki tucede cok kötü ve rengarenk kafenin tamaminin dedikleri cikmiyor ayrica cidandaki nurayda oyle arkadaslar hala fali cikan tek kisi bence zehradir umarim bundan sonrakilerde cikar.ve lutfen cikan ve cikmayanlari yazalim. Buraya bilgilenmek icin giriyoruz.[/QUOTE]
Nur kesinlikle bilmiyor. Hiçbir dediği çıkmadı. Rengarenk cafe ya da evim cafe de öyle. Hicbirinden bi cacık olmaz. Sila beni cok tatmin etmedi. Tarot cafe eylül iyi gibiydi ama gekecek için dedikleri çıkar mi sanmiyorum. Zehraya da baktiramadim daha:/

Sila hicbir halt bilmiyor ve nurda oyle dediklerimde iddaliyim ayrica girgirdaki tucede cok kötü ve rengarenk kafenin tamaminin dedikleri cikmiyor ayrica cidandaki nurayda oyle arkadaslar hala fali cikan tek kisi bence zehradir umarim bundan sonrakilerde cikar.ve lutfen cikan ve cikmayanlari yazalim. Buraya bilgilenmek icin giriyoruz.
Nur kesinlikle bilmiyor. Hiçbir dediği çıkmadı. Rengarenk cafe ya da evim cafe de öyle. Hicbirinden bi cacık olmaz. Sila beni cok tatmin etmedi. Tarot cafe eylül iyi gibiydi ama gekecek için dedikleri çıkar mi sanmiyorum. Zehraya da baktiramadim daha:/[/QUOTE]
Canim eylulle zehra bende paralel gibi evimdede gulcan bende zehrayla paralel cikti ama zehra ve eylul iyi

Nur kesinlikle bilmiyor. Hiçbir dediği çıkmadı. Rengarenk cafe ya da evim cafe de öyle. Hicbirinden bi cacık olmaz. Sila beni cok tatmin etmedi. Tarot cafe eylül iyi gibiydi ama gekecek için dedikleri çıkar mi sanmiyorum. Zehraya da baktiramadim daha:/
Canim eylulle zehra bende paralel gibi evimdede gulcan bende zehrayla paralel cikti ama zehra ve eylul iyi[/QUOTE]
Gulcanin ani yorumlamasi tarifi falan cok iyiydi hatta kesin çıkar falan diye düşünmüştüm ama verdigi bütün tarihler geçti. Hicbiri olmadi

X