Ankara'daki Falcılar

İşte böyle de bişi var ya. Tam duyuyorum bi falcıyı iyi olduğuna inanıyorum, ona baktırıyım diyorum ama herkese de tutmuyo herkesin enerjisi.
evet canım enerjisi meselesi. burda yiğitide öven çoktu dedikleri çıktı diyende. ama bana bakarken anla ilgili yanlış şeyler söyledi. üstelik verdiği tarihte geldi geçti dediği olmadı. dediği çıksında verdiği tarih gelsin geçsin umrumda değil. yeterki çıksın yani.

arkadaşlar an itibariyle zehra hanımın dediklerinden biri daha çıktı. umarım diğer dedikleride çıkar. çıkarsa bu kadın numara demektir.

Canım yaaa sana dediği şeyi ne zaman soylemisti ne kadar zamanda çıktı çok mu bekledinheyecanlandim şimdi inşallah bana olur dedigi de olurrrr

Canım yaaa sana dediği şeyi ne zaman soylemisti ne kadar zamanda çıktı çok mu bekledinheyecanlandim şimdi inşallah bana olur dedigi de olurrrr
canım ben geçen sene mayısta baktırdım. zaman içinde pek çok şey çıktı. ama olaylar o kadar çokki hangisini anlatayım

geri donecek eminim hemde pisman sekilde falan en gec bi ay ddi 8 ay gecti ... adam nisanlanmisss ne donmesi ya.. daha nelee neler...bana cikmadi yani kisacasi suya baktrmstm zaten.. bana tutturamadi tatlmm
bu arada hiç belli olmaz nişanlanmakla hiçbirşey bitmiyor. o senın kaderinse gelir. dur bakalım.

bu arada hiç belli olmaz nişanlanmakla hiçbirşey bitmiyor. o senın kaderinse gelir. dur bakalım.

Valla bende senin gibi düşünüyorum nisanlansa da evlensede olur ölüm olmadığı sürece hayatta herşeyin olabilme ihtimali varr. Ben bir arkadasimi tanıyorum adam evleneli 5 yıl olmuş hala onu bekliyor tabiii bana çok acı verdi duydugumda ama o hayatindan memnun

ahhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhh şu beklemeler yokmu esasen bu erkeklerin köküne kibrit suyu yav .nedir bu çektiğimiz. severler bir türlü sevmezler bir türlüEn Büyük KK

Valla bende senin gibi düşünüyorum nisanlansa da evlensede olur ölüm olmadığı sürece hayatta herşeyin olabilme ihtimali varr. Ben bir arkadasimi tanıyorum adam evleneli 5 yıl olmuş hala onu bekliyor tabiii bana çok acı verdi duydugumda ama o hayatindan memnun
Yok artık bence oda sacmalık yanı adam evlenmıs yuva kurmus bosanmasınımı beklıyor oda vıcdansızlık sonucta onun yanındakıde bır kadın yanı

Yok artık bence oda sacmalık yanı adam evlenmıs yuva kurmus bosanmasınımı beklıyor oda vıcdansızlık sonucta onun yanındakıde bır kadın yan

dedimya duyunca içim bi tuhaf oldu kime aciyacagimi bilemedimm bekleyene mi hic birşey bilmeyen diğer hemcinsime mi bu aşk denilen şey nasıl bir seyse ne mantık ne gurur ne korku dinlemiyor herhalkiii

Mobilden yazmak ne kadar eziyetli yaaaa sinir oluyomm bazennn

geri donecek eminim hemde pisman sekilde falan en gec bi ay ddi 8 ay gecti ... adam nisanlanmisss ne donmesi ya.. daha nelee neler...bana cikmadi yani kisacasi suya baktrmstm zaten.. bana tutturamadi tatlmm
ben ne nişanlar ne evlilikler gördüm, hiç esameleri okunmayan. bişey olmaz nişandan=D

arkadaşlar an itibariyle zehra hanımın dediklerinden biri daha çıktı. umarım diğer dedikleride çıkar. çıkarsa bu kadın numara demektir.
Merhaba kızlar, ben sıkıntılı bir süreç geçiriyorum. İyi bilen birine fal baktırmak istiyorum. Zehranın numarasını bana da gönderir misiniz?

Merhaba kızlar, ben sıkıntılı bir süreç geçiriyorum. İyi bilen birine fal baktırmak istiyorum. Zehranın numarasını bana da gönderir misiniz?
özelden yazdım canım. yorumlarını bekliyorum. bolşans.

Kızlar Sıla'ya gidenler yorum yapabilir mi ? Teşekkürler
Evet arkadaslarr onerirmisiniz ya.zehra muamma biraz.kimi begeniyor biri begenmiyor.begeni anlayisimizi netkestirelim bnce.mevcut durumla ilgili mantikli yorum yapiliyorsa fena degil diyebiluriz.zira gelecegi kimse bilemez.sila ya giden baska varmii yazabilirmiiii

Kızlar ben Sıla'ya gittim . Şaşkın çıktım işin aslı . Burada formu takip edenler bilir hiç bir falcıyı önermediğimi ve memnun kalmadığımı. Çok sıra bekledim işin aslı vazgeçip gidecektim ama benden önceki birkaç kişi çıkıp , inanamıyorum deyince beklemeye karar verdim . Işin aslı sıradan Cafe falcıları gibi sandım zaten hiçbir falcıya inanmam ben meraktı işin çoğu . Sıla geçmiş ve anda çok iyi , isimler konusunda da gayet başarılı . Geçmişimizin öyle özel anlarını biliyor ki ilk defa bu kadar etkilendim . Ama sorun tabiki gelecek .o yüzden buradaki Arkadaşlara sordum , daha önce gidip te gelecek için söyledikleri çıkan kişiler var mı diye . Şu an benim için en önemli konu bu .not; kadın gerçekten Paragöz değil çok kişi beklemesine rağmen sizi başından savmıyor . Önemli bi sıkıntınız varsa üstünde kafa yoruyor ekstra para da istemiyor . Karalama diye bişey var ilk defa duydum , gördüm . Ona baktırabilirsiniz , kilit şeyler baktığı o acaip şeyde . Sevgiler

X