Ankara'daki Falcılar

UOTE="cilekmuzelmaseverimben, post: 40602259, member: 674440"]bende yarın gitmeyi düşünüyorum sılaya cafenin adı neydi canım bide akşam geliyo yazmışsınız sabahtan mı sıraya giriyoruz:S[/QUOTE]
Canım yarın yok yokkk Sıla 4 den sonra geliyormuş öyle sıra mira yokk herkese aynı saatte gel diyorlar

Ahahahha sizin o çok beğendiğiniz falcınız herhalde gelecek diyeceZ biz parayı bunlardan kazanıyoruz dedi :)) siz gidin hala umut arayın :) ha bi de biz tabiki şarlatanız ne yani geleceği biz nerden bilelim de dedi :)) işte emecek kan arıyorlar napsınlar ekmek parası

valla arkadaşlar ben zehra hanıma ilk defa geçen sene mayıs ayında gittim. ve dediği pek çok şey çıktı. ve dayanamayarak birkaçgün önce yine gittim. bu seferde aynı söylediklerini tekrarladı. bir konuda şüpeliyim. oda benim sevdiğim erkek şu an işinden dolayı yurtdışında ve henüz bana resmen açılmış değil. ama aramızda pek çok yakınlaşmalar oldu. ben açıkçası umudu ondan kesmiş idim ki zehra hanım bana onun dönüş tarihi olan ağustos ayı için kesin kavuşma görüyor. bir bu konu şüpheli valla buda çıkarsa zehra hanım büyük medyum der buradanda herkese ilan ederim.kısacası ben ona inanıyorum. ve ağustostada herşey belli olacak. ama söyledikleri çıkıyor. denedim. ve deneyin derim.
ayrıca aklı olan hiçkimse sılaya gitmesin. onun kadar sallayan yok. bir de sakın gırgır kafedeki tuçeyede gitmeyin. felaket tellalı.
eğer bütçeniz kısıtlı ise de evimdeki gülcanda hemen hemen zehra ile aynı şeyleri söylüyor. ve yine evimdeki fatoşta hiç fena değil.haberiniz olsun.

Kızlar selam , burda şu aralar en çok Zehra ve sıla ismi Dönüyor . 3 kişi gitmeyi düşünüyoruz . Birini seçmemiz lazım ama . Gidip te tecrübesi olan kişiler burada paylaşırsa sevinirim . Hangisine gidelim .
sakın sılaya gitme canım. parana yazık.

sakın sılaya gitme canım. parana yazık.
Bu durumda siladami tirt cikti.ben girgir tugceye iki kere gittim.ilkinde tarih cikti.ikincisi patladı. Evim fatos patladi.ufffff zehrayida begenmeyende var.bide ev olayini sevmiyorum. Toplasalim onu cagiralim bir yere gelsin...:KK66:) kizlar bari ani bilen birini deyin yaaaaaa

Bu durumda siladami tirt cikti.ben girgir tugceye iki kere gittim.ilkinde tarih cikti.ikincisi patladı. Evim fatos patladi.ufffff zehrayida begenmeyende var.bide ev olayini sevmiyorum. Toplasalim onu cagiralim bir yere gelsin...:KK66:) kizlar bari ani bilen birini deyin yaaaaaa
canım evimde gülcanın suyu iyi . zehrayı da dene derim. gülcan ile zehra aynı şeyleri söylüyor.

canım evimde gülcanın suyu iyi . zehrayı da dene derim. gülcan ile zehra aynı şeyleri söylüyor.
evet bi ara Gülcan favorimdi. dediği şeylerden çıkan oldu. birde söylediği şeylerin tam tersi çıkanlarda oldu. anı iyi bilir ama çok ta suya gerek yok parana yazık kahve baktır yeter. suda bişey degişmiyo tecrübeye sabittir. dediğim gibi 2 3 olayı şahane bildi diğer söylediği şeylerde durumun tam aksi şekilde çıktı ondan sonrada baktırmadım bidaha. ama gidilmez demiyorum anlık yorumları bakış açısı iyidir. herşeyide tutturacak die bişey yok sonuçta oda insan

Son düzenleme:
arkadaşlar an itibariyle zehra hanımın dediklerinden biri daha çıktı. umarım diğer dedikleride çıkar. çıkarsa bu kadın numara demektir.

arkadaşlar an itibariyle zehra hanımın dediklerinden biri daha çıktı. umarım diğer dedikleride çıkar. çıkarsa bu kadın numara demektir.
telde bakıyo muydu o? bide çıkan şeyler nası şeyler, önemli şeyler mi?

telefonlada bakıyor. çıkan şeyler önemliydi. daha öncedende çıkanlar olmuştu. bak eğer ağustosta bir olay var o çıkarsa bu kadın gerçekten medyum derim. zaten çıkarsa buradan yazarım. ama ben inanıyorum. çıkacak.

hayret ettim. ne dediki sana, yani çok özel değilse anlatabilirmisin?
fincan ve tabağındaki şekillerden birşeyler çıkarmaya çalıştı. ama çıkaramadı. klasik şeyler söyledi. kesinlikle nokta atışı yoktu. anla ilgili hiçbirşey bilemedi zaten.

fincan ve tabağındaki şekillerden birşeyler çıkarmaya çalıştı. ama çıkaramadı. klasik şeyler söyledi. kesinlikle nokta atışı yoktu. anla ilgili hiçbirşey bilemedi zaten.

İşte böyle de bişi var ya. Tam duyuyorum bi falcıyı iyi olduğuna inanıyorum, ona baktırıyım diyorum ama herkese de tutmuyo herkesin enerjisi.

ya aslında zehra hanımın uzmanlık alanı su ve biliyorsun suya üç harfliler geliyor ve onların aracılığı ile bakıyor. bu yüzden zaten kahveyi pek önermem . kahve anlıktır. ama su kalıcı olan faldır. belkide enerjiniz tutmadı. açıkçası ilk gittiğimde bu kadar tatlı vede iyi bir insan olabileceğini düşünmemiştim. ama ikinci gittiğimde çok farklı, çok dost bir zehra hanımla karşılaştım. artı hiç paracı değil. bak paracı olsa başın sıkışırsa ara, gel demez. ve fal çıkmadan da yeni seansa gelmeyin paranıza yazık dedi. başkaları gibi değil.bak ben kimseyi boş yere övmem. bunu buradaki herkes bilir. denedim ve çok memnun kaldım.
mesela dün gırgırdaki tuçe ye gittim. inanılmaz derecede sallıyor. vede moral bozuyor. çok olumsuz bir insan. birdaha gitmem. ve kimseyede önermem.

İşte böyle de bişi var ya. Tam duyuyorum bi falcıyı iyi olduğuna inanıyorum, ona baktırıyım diyorum ama herkese de tutmuyo herkesin enerjisi.
bak canım kahve falı zaten pek çıkmaz. su kalıcı olan faldır. o yüzden belli olmuyor bu işler.

bak canım kahve falı zaten pek çıkmaz. su kalıcı olan faldır. o yüzden belli olmuyor bu işler.

ben de zaten en başta kart falları baktırmayı sevmem. kahveyi de evet anlık olarak görürüm. su falı ya da direkt sadece hisleriyle bakanları tercih ederim hep

bakın mesela burada bir ortaköydeki yıldız vardı. bir ara
ben de zaten en başta kart falları baktırmayı sevmem. kahveyi de evet anlık olarak görürüm. su falı ya da direkt sadece hisleriyle bakanları tercih ederim hep
aynen öyle canım. bak aslında şu zehra hanımın olayı sana özelden de yazdığım gibi ağustosta netlik kazanır. eğer , benim olay çıkarsa kadın 10 numaradır. derim .ama çıkmaz ise o zaman o da sıradan aradabir tahminleri tutan bir falcıdır. derim. ne yazıkki bu süreci beklememiz gerek. bu yüzden bende %100 garanti veremiyorum. ama şimdiye kadar hepsi çıktı.

ya aslında zehra hanımın uzmanlık alanı su ve biliyorsun suya üç harfliler geliyor ve onların aracılığı ile bakıyor. bu yüzden zaten kahveyi pek önermem . kahve anlıktır. ama su kalıcı olan faldır. belkide enerjiniz tutmadı. açıkçası ilk gittiğimde bu kadar tatlı vede iyi bir insan olabileceğini düşünmemiştim. ama ikinci gittiğimde çok farklı, çok dost bir zehra hanımla karşılaştım. artı hiç paracı değil. bak paracı olsa başın sıkışırsa ara, gel demez. ve fal çıkmadan da yeni seansa gelmeyin paranıza yazık dedi. başkaları gibi değil.bak ben kimseyi boş yere övmem. bunu buradaki herkes bilir. denedim ve çok memnun kaldım.
mesela dün gırgırdaki tuçe ye gittim. inanılmaz derecede sallıyor. vede moral bozuyor. çok olumsuz bir insan. birdaha gitmem. ve kimseyede önermem.
Ben kişilik olarak tanımıyorum. bir defa gittim bunlarda yaşadıklarım. kendisine özelliklede sordum kahveyimi suyumu önerirsiniz diye. kahve dedi. enerji meselesine inanıyorum. burda da gördük kaç defa. kimine tutan kimine tutmuyor. elmiraya baktırdınızmı bilmiyorum ama elmirada pat pat diye nokta atışları vardı. ben onu görmedim. bahsettiğim o.

X