Ankara'daki Falcılar

Yaaa telefondan girince saçma sapan bir şey oldu önce ki mesajimda Zehradan bahsedeyim bende gittim ona memnun kaldım. Bugün Sıla ya gitmek hevesiyle yola ciktim hüsrana uğradım Sıla 4 gelicem demisti gelmedi yarin da yokkk herkese ayni saat veriliyor bir sürü insan gitti geri gelmek için ben ordaki diger bayana baktirdim Avra ve Zehra ne dediyse aynisini soyledi artık ara verecem gitmeyecrm kimseye bakalım cikacak mi dedikleri

Ayy Cok uzuldum canım yaa sıla sıla sıla dedın kısmet olmado bı turlu neyse sıla orda zaten kendı yerı anladıgım kadarıyşa gıdersın yıne

Ayy Cok uzuldum canım yaa sıla sıla sıla dedın kısmet olmado bı turlu neyse sıla orda zaten kendı yerı anladıgım kadarıyşa gıdersın yıne

Valla sorma ağlamaklı oldum bide hiç gelmiyecegini ogrenince saat 2de gittim beklerim dedimm sonra nasip değilmiş dedimm sagolsun Semrin baktı saati hiç uygun degil ki bana geç geliyormuş kısmet şimdi bekleme zamani artik ne zaman olursa buldum ya yerini yurdunu Semrinde iyidir sert bir mizaci var ama konusunca alisiyorsun amannnn ne bileyimm son üç haftadır kafayı yedim fal fal diye azıcık dinleneyimm herkese bol şans. Soylemeden edemiyecegim Semrinde gayet iyi yaaa bende mi bi tuhaflık var incigime cincigima kadar biliyorlarrr agzimi bile acmiyomm ki tüyo falan alirlar diyee anlamadim gitti bilinen şeyler de öyle basit şeyler değil yani

Semrin macerami herkes bilir canim soyle ki ; ilk fal maceramdi semrine 7.5 tl ye evim kafede baktirmistim yil 2012. Isim bildi aman dedim olur 12 gun vermisti bununla olacak fln diye oldu da ama kaderin dedigi adam 2 ay sonra gitti ve ben semrine bi daha gittim donecek dedigi adam baskasi ile evlendi :/ fal boyle bisey. Herseyi bilenini gormedim.

arkadaşlar bugün bir arkadaşımın ısrarı üzerine gırgır kafedeki tuçeye gittik. inanılmaz bir sıra vardı. bende o kadar kalabalık görünce iyi bakıyordur zannettim. ama hiç başarılı değil. tam bir felaket tellalı. herşeymi bu kadar olumsuz olur ya. kesinlikle tavsiye etmiyorum. şu zehrayı burada o kadar kötülüyorlar ama zehra nın falları en azından çıkıyor.
kısacası gırgır kafedeki tuçeyi kesinlikle tavsiye etmiyorum. verdiğim parayada yazık oldu.

Offf offf şimdi bana olacak dediği şey de benim hic umudum yok da bekliyeyim biraz tabii ki kaderler duâ larla degisirmis yoksa duânın ne hükmü olurdu ki herkes için herşeyin en hayırlısı neyse onu nasip etsin Rabbim....

Bu zehra ıyı mı kotumu vallahı bılmıyorum ama gözümü karatıp gıdecegım en sonunda kadın bende merak uyandırdı

Onlarda makıne degılkı arkadaslar anına denk gelırız bılır hısseder ben boyle dusunuyorum en azından oyle cok bel baglamamak lazım

Kızlar selam , burda şu aralar en çok Zehra ve sıla ismi Dönüyor . 3 kişi gitmeyi düşünüyoruz . Birini seçmemiz lazım ama . Gidip te tecrübesi olan kişiler burada paylaşırsa sevinirim . Hangisine gidelim .

Ben zehraya gıtmedım gıdersen yorum yaparsan sevınırım sılayla ılgılı yorumlarımıda yaptım canım anda cok begendım ılk defa baktırdım gelecek beklıyor cıkarsa payLasırım

kizlar yorumlari okudum genelde en iyisi sila denilmis
fiyati nedir bilen var mi?

Kızlar selam , burda şu aralar en ünüyoruz . Birini seçmemiz lazım ama . Gidip te tecrübesi olan kişiler burada paylaşırsa sevinirim . Hangisine gidelim .
Ayyy dayanamadim paylasayim arkadaşım beni biliyorlar Sıla sıla sıla diye yandim tutustum aradim buldum yerini ogrendim fakat Sıla geç basliyormus işe herkese de ayni saati veriyor yarinda yok zaten ve acayip bir kalabalık ve karisiklik mevcut yani gidin de bu aralar ona ulaşmak zor. Zehra ablayi ben Sıla yi ararken buldum memnun da kaldım ama o evinde bakiyor ona da ulaşmak pek kolay olmuyor mesajla ancak iletisim kurmustum müsait olursa aliyorr.Bilginize

TArot kahve bıde karalama 50 tl canım ama cok beklıyorsun gıdınce haberın olsun ben ıkı saatten fazla bekledım

Yaaa sen ne sanslisin kıskandım valla dünya para verdim üç kisiye gittim üçü de aynı şeyi soyledi çok da olumlu konustular ama benim hâlâ aklım fikrim Sıla sanki ondan duyarsam inanacagim yada vazgececegim gibi kafayi yedim yaaa. Aslında yoruldum beklemekten sanki bekleme artık var git yoluna diyecek birini ariyorum farkinda olmadan millet olumlu duyunca sevinir bana olumlu diyorlar bekle diyorlar ama benim hiç umudum yokkk arapsaci olmusum Kördüğüm gibiyim... bak böyle yazınca yine de içimden diyorum ki sen Sılaya gittt zorlaa şartlarını. Yazık bana yaaaa kendime acıdımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…