Ankara'daki Falcılar

bu sevgi teyzeyi bana öneren arkadaşımla aynı planı yaptık :KK70: geçen , kapasına dayanalım dedik, o sevgi teyzeyle dolmuşta tanışmış, 2-3 yıl önce, kadın numarasını falan vermiş o zamanlar, annesine de ona da dedikleri çıkmış, hemde ayrıntılarıyla, ben sevgi teyzeden umutluyumda bi telini bulsaydık iyi olurdu[/QUOTE]

öykü iyi değil galiba canım, veterinermiş öykü bu arada :)
S sripapatya yeni birinden söz etti, evimdeymiş o da özgeydi heralde adı onu dene 10 tl miş

bu sevgi teyzeyi bana öneren arkadaşımla aynı planı yaptık :KK70: geçen , kapasına dayanalım dedik, o sevgi teyzeyle dolmuşta tanışmış, 2-3 yıl önce, kadın numarasını falan vermiş o zamanlar, annesine de ona da dedikleri çıkmış, hemde ayrıntılarıyla, ben sevgi teyzeden umutluyumda bi telini bulsaydık iyi olurdu[/QUOTE] batikent mesadamiymis yahu bulun şu sevgiyi gidip kurtulalım çıkmazsa çıkmasın napalimmm

Bu arada bir arkadasım da evim fatoşun dediklerini yaşadı bugün bir daha gitti, onları fala sürükleyen benim onlara çıkıyor bana çıkmıyor arkadaş :KK34::KK34:
evim cafe kızılayda karanfil sokakda olan cafe mi? orda ben daha önce baktırmıştım çıkmadı Birgül müydü neydi adı. Fatoş kaça bakıyor her zaman orda oluyor mu?

slm kızlar çok sık falcılara giden bir insan değilidir belki senede bir. o da son yıllarda. geçen yıl bir fal baktırdım o kadar olumlu şeyler söylediki. inanmayarak sırıtarak baktırdığım fal beni o kadar etkiledi ki. sevdiğim insan dönecekti. iyi bir işe girecektim okulumu bitirecektim. sevdiğimle bu yaz evlencektik. 2 çocuğumuz olacakdı biri kız biri erkek. daha neler neler. bir insan bu kadar mı atar. ki bunlara inanmayarak dinledim ama sonra etkisi altına girdim. en çok da sevdiğimin dönmesi konusunda ki dönmüyor tam bir oldu ve benim kalın kafam hala onu bekliyor. hani orda bana deseydiki unut sen bunu hayır gelmez daha inandırıcı olurdu ve baktığı falda tutmuş olurdu.
sizin baktırdıklarınız da mı hep böyle bakıyor hep mi olumlu yorumlar sallıyorlar yokmu adam gibi bi falcı gidilecek :KK43: çok canım sıkılıyor bu aralar.

kızlar en son ezel'e gittim geçmiş ve anı cidden çok iyi biliyor ama gelecekle ilgili 2 3 cümle kurdu kesin cümleler değildi ama anı merak edenler için öneririm :)

slm kızlar çok sık falcılara giden bir insan değilidir belki senede bir. o da son yıllarda. geçen yıl bir fal baktırdım o kadar olumlu şeyler söylediki. inanmayarak sırıtarak baktırdığım fal beni o kadar etkiledi ki. sevdiğim insan dönecekti. iyi bir işe girecektim okulumu bitirecektim. sevdiğimle bu yaz evlencektik. 2 çocuğumuz olacakdı biri kız biri erkek. daha neler neler. bir insan bu kadar mı atar. ki bunlara inanmayarak dinledim ama sonra etkisi altına girdim. en çok da sevdiğimin dönmesi konusunda ki dönmüyor tam bir oldu ve benim kalın kafam hala onu bekliyor. hani orda bana deseydiki unut sen bunu hayır gelmez daha inandırıcı olurdu ve baktığı falda tutmuş olurdu.
sizin baktırdıklarınız da mı hep böyle bakıyor hep mi olumlu yorumlar sallıyorlar yokmu adam gibi bi falcı gidilecek :KK43: çok canım sıkılıyor bu aralar.

ezele gidebilirsin, anı cok iyi biliyor ama gelecek hakkında konusmuyor sorarsan söylüyor ama adam seni unutmussa unutmus der. Bir de dua mua derse yok okumam de. Biraz tuhaf ama anı merak ediyorsan git, gelecek söylesin istiyorsan gitme.

ümranında bir halttan anladığı yok. bende çıkmadı en azından. çok iddalıydı ama boşuna baktırıp para vermeyin. valla siz bilirsiniz.

ya şu asmalı konaktaki mehtap hanıma gidipte dediklerini yaşayan var mı?

ne için anı mı merak ediyorsun, o zaman yukarıda yazdık ezel ama geleceği merak ediyorum dersen o zor onu bizde bulamadık :KK14:
Vallahi gelecek olsa iyi olurdu. Böyle yakın gelecek falan, çok uzaklara gitmeye gerek yok. :-) An için ise, eğlencesine gidilebilir. Bu Ezel nerede bakıyor fala? Ortam falan nasıl? Kusura bakmayın, ben bu konudan biraz habersizim, 1699 sayfa olunca... :)

Vallahi gelecek olsa iyi olurdu. Böyle yakın gelecek falan, çok uzaklara gitmeye gerek yok. :-) An için ise, eğlencesine gidilebilir. Bu Ezel nerede bakıyor fala? Ortam falan nasıl? Kusura bakmayın, ben bu konudan biraz habersizim, 1699 sayfa olunca... :)

o zaman ezele gitme bence hiç memnun kalmazsın gelecekten bahsetmiyor zorlarsan belki. Ama malesef geleceği tutturan falcı yok pek galiba. An bazen önemli oluyor mesela sen birini düşünüyorsun adam seni çoktan unuttuysa an önemli öyle durumlarda ezel diyoruz :)

o zaman ezele gitme bence hiç memnun kalmazsın gelecekten bahsetmiyor zorlarsan belki. Ama malesef geleceği tutturan falcı yok pek galiba. An bazen önemli oluyor mesela sen birini düşünüyorsun adam seni çoktan unuttuysa an önemli öyle durumlarda ezel diyoruz :)
Ooo o zaman Ezel işime yarayabilir. :KK48: Ay, bir de her anı söylüyormuş arkadaşlara rezil oluyormuşum. :KK45: Nerede bakıyordu?

Ooo o zaman Ezel işime yarayabilir. :KK48: Ay, bir de her anı söylüyormuş arkadaşlara rezil oluyormuşum. :KK45: Nerede bakıyordu?

yöre cafede bakıyor, sakaryada küre cafenin üst katı. Dua okur musun derse okumam de geç, benim saflığıma geldi okurum dedim demez olaydım bir de onun dua anlayışı bizim dua anlayışından farklı. Ama tuhaf biri, sadece gecmiş ve adamın düşüncelerindenbahsediyor gaybı allah bilir diyor. Beğenmeyenler de var, ona göre düşünüp gidiniz :)

yöre cafede bakıyor, sakaryada küre cafenin üst katı. Dua okur musun derse okumam de geç, benim saflığıma geldi okurum dedim demez olaydım bir de onun dua anlayışı bizim dua anlayışından farklı. Ama tuhaf biri, sadece gecmiş ve adamın düşüncelerindenbahsediyor gaybı allah bilir diyor. Beğenmeyenler de var, ona göre düşünüp gidiniz :)
Bu kafe böyle tenha bir binada falan değil, değil mi? Tek başıma da gidebilirim çünkü, tedirginim. :KK51: Dua da ne duası? Tırstım:KK48:

Bu kafe böyle tenha bir binada falan değil, değil mi? Tek başıma da gidebilirim çünkü, tedirginim. :KK51: Dua da ne duası? Tırstım:KK48:

valla bana dilek duası filan önerdi ayetel kürsiydi ama sayılı mayılı ben korkarım hatırlamıyorum bile. Canım ben mekandan hoşlanmadım, kücücük bir odada özel bakıyor, mekanda bir sürü genc kız vardı ama ben girerken arkadasıma mesaj attım yerimi,çünkü bir arkadasım gittiğinde hiç kadın yokmus ve baya dumanaltıymış korkmuş ama ben yalnız gittim, binada tonla mekan dolu bir şey olmaz ama burası Türkiye :KK50:

X