Ankara'daki Falcılar

kızlar ne yazıkki şulede fos çıktı. herşey dediğinin tam tersi şeklinde oldu. sakın boşuna arayıp o kıytırık fala 50 tl vermeyin
zaten çok kısa bakıp ağzınızdanda laf alıyor.boşuna aldanmayın.

maalesef ankara foooossssss
ben bu ara telefonla baktırmaya başladım. bir muğladaki gülsüm bir de adanada ümran artık krizim gelince arıyorum hemde yerimden kalkmadan ...

onlara nasıl ulaşabiliriz canım

bir kere deneme amaçlı arkadaşım yanındayken baktırdım bir de kendim arayarak ayrıntılı baktırdım benim için yeni ama dediğim gibi adanada yani telefonla baktırmak gerekiyor anı durumu kişi analizleri süperdi özelden yazayım nosunu

kızlar nebeli nin tavsiyesi üzerine ümran hanıma baktırdım valla süperdi. herkese şiddetle öneririm. inşallah dedikleri çıkarda şu ankaradaki boş falcılardan kurtuluruz.
Numarasini bana da gonderebilir misiniz?

şuleye ben geçen sene ve bir önceki yılın sonlarında baktırmıştım hiç çıkan bir şey olmadı.
haha, iyiki açmamış diyosun telefonunu

tam tersi die biliyorum uzunca bakıyomuş aslında, o da bozdu demekki...

maalesef ankara foooossssss
ben bu ara telefonla baktırmaya başladım. bir muğladaki gülsüm bir de adanada ümran artık krizim gelince arıyorum hemde yerimden kalkmadan ...

canım rica etsem bu 2 bayanın da telefonunu hangi falı kaça baktıklarını anlatan bi msj atabilirmisin özelden :)
şimdiden çok teşekürler

Gizzz konuşulan yasemin varya eskiden evimdeymiş sonra kaybolmuş, şimdi tekrar bulunmuş bir cafede, işte o yasemini bilir misin, bilirsen nasıl bilirsin :)

Güya bıraktık falı haa Gerçi ben online ı bıraktım o büyük başarı en çok öyle baktırıyordum zaten

çok kötü bilmem balım ama çok iyi de diyemem, 2 kere gitmiştim 2 ay arayla, ben ilk gittiğimde eski sevgililerim dönsün die gidiyorum işte, bu kadın karadenizli birini bırakmışsın sen dedi, nie şans vermedin ona demişti, eski sevgilimi soruyodum bu o ara takıldığım çocu bildi, ara ara nokta atışları var, benim eski sevgilimle karşılaşıcağımı söylüyodu ben 2. ile karşılaşmayı beklerken 1. siyle karşılaşıyodum verdiği tarih içersinde yani hep 2. si için gittim ona, kahven de hacettepe gazi yazıyo diyodu sen bu okullardan birine gidiyosun dedi iyi sallamaydı ama bilemedi bariz öğrenciydik ona gittiğimiz de :)
geri dönücek dedi o kadın ama hiç geri gelmedi, o arıycak seni diyodu hiç aramadı, bazı şeyleri çıktı, ama çıktıktan sonra aaa bu kadın bunu demek istemiş oluyodum
tekrar gitmem heralde...

aman aramayacak kişiye arayacak demesinin hiç oluru yok benim amacım da o :) Geçeyim ben bunu, ezel en azından iki olumszu konusur kendime gelirim Bu arada Ankara üni. ile odtüye diyeymiş tamammış

Ana konu çıkmadıktan sonra kalanların çıkmasını da hiç sevmiyorum haa

gazi yi anlarım harfler çıkarda, telve de hacettepe nasıl yazılır onu bilemedim ben
benim için de ana konunun çıkması önemlidir, ben de bunları genel olarak tutturan neslihan abla ve mustafa abi var, defalarca denedim onları %90 başarılılar yakın zamanda

ayyyyy Gizzz yine heyecanlandım, Mustafa abi kimdir nerede ne kadara bakar Hiç abiye gitmedim ben bir de erkek falıc deneyeyim belki tutar

ayyyyy Gizzz yine heyecanlandım, Mustafa abi kimdir nerede ne kadara bakar Hiç abiye gitmedim ben bir de erkek falıc deneyeyim belki tutar

eskiden küre kafedeydi şimdi, selanik-2de taksim kafe die yeni bi yer açtılar orda bakıyo, nesibe aydın dersanesinin eski yerini biliyosan onun yanındaki apartman, metropol sinemasının olduğu cadde, sinemaya gelmeden
erkekler de tutturuyo, benim bi tane daha erkek favorim var da onun adını unuttum, geçen sene kupa asında mı ne bakıyodu, şimdi nerde hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…