Ankara'daki Falcılar

:KK70: eskiden küre kafedeydi şimdi, selanik-2de taksim kafe die yeni bi yer açtılar orda bakıyo, nesibe aydın dersanesinin eski yerini biliyosan onun yanındaki apartman, metropol sinemasının olduğu cadde, sinemaya gelmeden
erkekler de tutturuyo, benim bi tane daha erkek favorim var da onun adını unuttum, geçen sene kupa asında mı ne bakıyodu, şimdi nerde hiç bilmiyorum

Ayyy dersane sokağım :KK51: Ey gidi günler epeydir yolum düşmemişti o tarafa bakayım bir ama önce ezel diyorum, şaka maka nasıl kurtulacağız biz bundan ya sigaradan beter valla :KK51:

Evrim iyidir.ben giderim.frekansiniz tutmamistir.ayrica herkesin algısı farkli.
işimle ilgili sıkıntı yok dedikçe kesinlikle var diyo maaşını alamıyosun diyo ben erken almışımdır geç almamışımdır. adamla ayrı olsanızda iletişim var diyo acaba konuşuyozda benimmi haberim yok. ayrı evde yaşıyosun diyo hayır ailemle yaşıyorum. yani frekansı algıyı geçtim en kötü falcı bile en azından atsada bişey tutuyo bunda doğru dediğim bişey olmadı. üstelik ankara falcı piyasası benden soruluyorken :KK70: :KK70: TIRT ÖTESİ TIRT

BU ARADA BEN BUNDAN 2 3 AY ÖNCE ASMALI KONAKTAKİ MEHTAP HANIMA FAL BAKTIRMIŞTIM VE KADIN KAGIDA YAZDIRIYOR SÖYLEDİĞİ ŞEYLERİ VE BEN OLANLARIN YANINA İŞARET KOYDUM Bİ ÇOK ŞEY TUTMUŞ GÜNDEMDE OLAN ŞEYLER VAR ONLARDA OLUNCA KADIN İYİ VALLAHİ. HATTA faceden resimleyip giizzz giizzz e gönderdim denemek isterseniz gidin 30 tlydi sanırım ama uzundu ve randevu almanız gerek asmalı konak mehtap o anda ne alaka deseniz bile kâğıdı saklayın

Son düzenleme:
BU ARADA BEN BUNDAN 2 3 AY ÖNCE ASMALI KONAKTAKİ MEHTAP HANIMA FAL BAKTIRMIŞTIM VE KADIN KAGIDA YAZDIRIYOR SÖYLEDİĞİ ŞEYLERİ VE BEN OLANLARIN YANINA İŞARET KOYDUM Bİ ÇOK ŞEY TUTMUŞ GÜNDEMDE OLAN ŞEYLER VAR ONLARDA OLUNCA KADIN İYİ VALLAHİ. HATTA faceden resimleyip giizzz giizzz e gönderdim denemek isterseniz gidin 30 tlydi sanırım ama uzundu ve randevu almanız gerek asmalı konak mehtap o anda ne alaka deseniz bile kâğıdı saklayın
bizim ikimizin begendigi de begenmedigi de ayni ben buna iyice karar verdim tatlmmm:-) mehtap iliskim disinda cogu şeyi tutyurmustu bendede hatta o an bu kadin ne sacmaliyo demistim ama ailevi cok ssey bilmisti

Kizlar umranin numarasini nasik baktigini neler bildiğini ve odemeyi nasil yaptığımizi yazar misiniz

işimle ilgili sıkıntı yok dedikçe kesinlikle var diyo maaşını alamıyosun diyo ben erken almışımdır geç almamışımdır. adamla ayrı olsanızda iletişim var diyo acaba konuşuyozda benimmi haberim yok. ayrı evde yaşıyosun diyo hayır ailemle yaşıyorum. yani frekansı algıyı geçtim en kötü falcı bile en azından atsada bişey tutuyo bunda doğru dediğim bişey olmadı. üstelik ankara falcı piyasası benden soruluyorken :KK70: :KK70: TIRT ÖTESİ TIRT
bu evrim önceden turuncuda olan evrimmi esmer uzun saçlı etkili bakışlı bi kadın o mu???

bizim ikimizin begendigi de begenmedigi de ayni ben buna iyice karar verdim tatlmmm:-) mehtap iliskim disinda cogu şeyi tutyurmustu bendede hatta o an bu kadin ne sacmaliyo demistim ama ailevi cok ssey bilmisti
aynen kuzum bende pek kaile almamıştım ama biçok şey oldu gündemde olan şeyelrde var hepsi olacak gibi ilşki hakkında mayıs demiş o beklemede martta olacak haberide aldm. bakalım

kızlar ümran'ın numarasını bana da atar mısınız, farklı birileri iyi olacak

canım bence umranı deneme bence normal kafede 10 liralık falcılar gibi ağzından laf alıp iki sallıyo boşver 30 tl ye yazık...

ümranın numarasını ben vermiştim dün baktıran 2-3 arkadaş da teşekkür mesajı gönderdi bana
siz baktırdınız mı

haha, iyiki açmamış diyosun telefonunu :KK70:

tam tersi die biliyorum uzunca bakıyomuş aslında, o da bozdu demekki...

canım rica etsem bu 2 bayanın da telefonunu hangi falı kaça baktıklarını anlatan bi msj atabilirmisin özelden :)
şimdiden çok teşekürler
Şule ye baktırdığım fal hayatımdaki en berbat faldı diyebilirim... Sakın baktırma canım...

X