Ankara'daki Falcılar

Valla ben bilmiyorum da,şey sorucam. Meryem'i tavsiye etmiyormusun? Oma gidiyim diyodum bugün veya yarın
anlık istiyosan git. adam kaybetme korkusuyla kapında yatıp yalvarcak dedi adam nişanlandı yuh yani evet meryeme gitMİ DEYim yada saydıgım diger falcılara ben durumu anlattım canım karar senin yok olmadı işte. acıyorum şu paralara zamana maddi manevi çöküntülere biz fal baktırdıkça kişiyi yada herhangi olacak bişeyi unutacagımız varsada unutamıyoruz. ben fal işini bıraktım artık. NOKTA.....

Ben de bıraktım diyorum ama her gecen gun yeni insan türeyince baktırasım geliyo. Meryemi de begenen vardı burda. Eylulun verdigi zamanın dolmasını bekliyodum gitmek icin.

Ben de bıraktım diyorum ama her gecen gun yeni insan türeyince baktırasım geliyo. Meryemi de begenen vardı burda. Eylulun verdigi zamanın dolmasını bekliyodum gitmek icin.
bende begenmiştim ama olaylar farklı olunca sadece anlık kalıyo o begeni malesef bu arada eylülün verdigi tarihte dedigi şey olursa haber verirmisin eylül bendede patlak verdi. bana mı olmuyo bitek bakalım bi

Veririm tabi. 17-28 şubat arası demişti
benim olmadı insallah sizlerin herşey gönlünce olsun. o degilde noktayı koyduktan sonra şimdi arkadaşım bi falcıdan çıkmış birini begenmiş acayip iyiydi diyo ama tutucam kendimi bitti bu iş. deneyen varmıdır acaba burda turuncuda medyum sineme baktırmış. olayların üstüne bide isim verdi çok hoşuma gitti diyo benden geçti artık fal işi inanmıyom kimseciklere

İnşallah,tesekkur ederimmm:)
Bende de öyle oluyo ya. Hele burda çıkan fal haberi duydukça gidesim geliyo
Ne kadara bakıyormuş acaba

o hatunun bana dediği hiç bişi çıkmadı 5 şubatta bomba vardı patlayan kendi falıydı ama :)

Cnm uzuldumm inann. Kizilayda iyi bilen falci yok sekerimm birde enerji olayinia inanmiyorum ben bilen falci herkesin falini bilir. Bos koy gitsinn

bende begenmiştim ama olaylar farklı olunca sadece anlık kalıyo o begeni malesef bu arada eylülün verdigi tarihte dedigi şey olursa haber verirmisin eylül bendede patlak verdi. bana mı olmuyo bitek bakalım bi
Eylul eskisi gibi bakamiyor oyuzden tavsiye etmiyorum onu

İlgin için teşekkür ederim :) Max:100 liraya kadar limitim var detaylı baktırmak istiyorum geçiştirecek birisi olmasın yeter siizin bildiğiniz iyi birisi varmı tavsiye edebileceğiniz

canım uygun olduğumda benim beğendiklerimi özelden msj atarım, burda sevmeyen de var sevende onları, ona göre bakar gidersin sende :)

ezel miydi kadının adı yoksa yanlış mı hatırlıyorum nerdeysi bu?

müsait olduğunda kimleri denedin bi özet geçip yazsana canım, ben de martın sonunda dediklerine göre yazarım sizlere

Meryeme gidip gitmemekte cok kararsızım. Bi el atın bana kızlarcım

meryem anı iyi biliyo ben de, mesela o anki düşüncelri vs. bilebiliyo, ilk gittiğimde 2,5-3 yıl önce dediği herşey çıkmıştı, şimdi çıkanlarda var çıkmayan da, meryeme sen sormadan kendisi bakıp söylediğinde dediklerini yaşıyorum genelde ben, kendiliğinden tarif ediyo, ayrıntılı çıkıyo, ama ben eski sevgililerim dönücek mi die gittiğimde, karışık şeyler söylemişti, ikisi için de bi dönücek bi dönmüycek diyodu, sonuç tibariyle dönmedi, geçen gittiğimde eskilerden birini yine gördü, hatta ben sormadım kendi merak edip baktı ben ara ara giderim bu 9 ay falan gitmemiştim yeni gittim, değişiklik olsun die
30 tl çok demiyosan dene bence

Cevabın için çok teşekkür ederimmm. Dün aradım da,yoktu. Denk düşürürsem denicem muhakkak

Cevabın için çok teşekkür ederimmm. Dün aradım da,yoktu. Denk düşürürsem denicem muhakkak

ne demek canım :)
pazartesi günü olmuyor die biliyorum, 12,30 da geliyo heralde en erken çünkü geçenki ilk müşterisi bendim, randevu almadan gitme yer bulamayabiirsin

Merhaba hanimlar pazar gunu arkadasimin bir tavsiyesi uzerine bir falciya gittim. Kizilayda asmali konak diye bir kafede bakiyor ismi Mehtap. O anki olaylari ve gecmisi bildi. İsim de bildi. Gelecekle ilgili harfler ve tarihler verdi bakalim cikacak mi su zamana kadar gittigim en iyi falciydi.

çıkarsa bişeyler yaz genelde çünkü hepsi anda ve geçmişte iyi oluyor

ne kadar bakıyordu canım bir de olumsuz da konuşabiliyor muydu ?

bu gülsümün falı bir tek bana mı çıktı acaba... başka baktırıp memnun olan yada çıkmayan var mı ...
geçen gün yine iddialı ve bana imkansız gibi gelen bir öngörüsü oldu.. o yüzden soruyorum bu imkansız dediğim şey de olursa inanılmaz olacak . fikirlerinizi paylaşabilir misiniz bu öngörü benim için çok önemli bir konu olduğu için soruyorum. daha önce böyle bir talebim olmamıştı buradan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…