Ankara'daki Falcılar

Kızlar bana birini önerin Bende Eskişehir de yaşıyorum ve kolay kolay gelemiyorum Ankaraya bana birini önerin geleceğe yönelik %60 biri var mı bende bir çok kişiyi denedim...

Ankarada yok bilen... gördüğün gibi burası kısır döngü ve arada reklamcılar var ve hatta falciların çoğu burayı okuyo.. ve yazı yazdiriyorlar.. akıllı olun dikkatli olun... bide bi adam dönemi diye para döküyosunuzyaa yazık yaaa adam gitmiş bitmiş başkasını buluyor sen 50 _100 Bayılıp durursun paraları .azıcık akıllı olun çokmu paranız varr. Hiç bi adama değmez peşinden koşmayın bu yüzden olmuyo iste zaten.. siz peşinden kosturucaniz yeni adamlar bulun havalı olun eskisi dönmeye çabalasin degistirin su kafanizi

Evim fatoşun olumsuz konuştuğu var mı kızlar ? Pek olumluydu, fal çok kısaydı, ve ağzımdan laf alıyor gibi geldi. 10 liramın boşa gittiğini düşünüyorum ama çıkarsa dedikleri yazarım. Özlem çok çok daha doyurucu bir fal bakmıştı. Fatoşa bir daha gitmem. Bizimle değilsin diyorum kendisine.

ben de baktırdım fatoşa, o kötü yere bi daha gittimmm
bence özlemden daha iyi gibi geldi bana fatoş, ben öğlen gittim o kadar da kısa bakmıyo, tam tersi özlem beni öyle savmıştı başından...
bi de dayanamadım meryeme gittim uzun zamandır gitmiyodum, o kadın yakın zamanda baya iyi, ama en fazla 1 aydan sonraki geleceği göremiyor

Giz, bende de tam tersiydi. Özlem epey baktı, Fatoş sanki ağzımdan laf alıp başından savdı. Yine de bakalım hakkını yemek istemem çıkarsa yazarım :) Bu arada nasıl gitttim inan bilmiyorum, iş görüşmesinden çıktım bir baktım evim'de kahve önümde, ara kısım resmen yok Ben de evimi sevmiyorum ama ucuz ya şu sıralar nefsimi körlemek için kullanıyorum resmen

Bana 1 ayda yeter canım ya meryemi ben de deneyeyim bakalım.

merhaba Hisanacım :)
yaw sevgi teyzeyi aradın, sonrasın da haber vermedin senden umutsuzca haber bekleyen fal madurları arkadaşlar var burda
benim daha önceden o bayanı denemiş tanıdıklarım var, memnunlar bende gitmek istiyorum, ama telefonu nu kaybettiklerinden ulaşamıyoruz sevgi teyze ye
gidip kendisini rahatsız etmiycem eski tanıdıklarımızla gidicez yine, özelden de msj attım ama görmedin heralde canım, rica etsem telefonunu alabilirmiyim senden, çok sevinirim gönderirsen, uzun zamandır ben bu anı bekliyorummm

giizzz yok canım ilkayı hiç deneyemedim, bir indirim günü daha olursa deneyeceğim ama forumdan edindiğim izlenime göre aynı durum kimine çıkıyor kimine çıkmıyor Görüşmem de iyiydi canım ama ben pek emin değilim, başka yerlerle de görüşmek istiyorum Bu arada bir arkadaşım çatı cafe satı dedi, denedin mi hiç nasıldır bilir misin

çatı kafe nerdeymiş bilmiyorum denemedim, ne bakıyomuş?
ilkay güzel yorumlamış yorumunu beğendim yaklaşım şeklini falan, bakalım neler olucak

çatı kafe nerdeymiş bilmiyorum denemedim, ne bakıyomuş?
ilkay güzel yorumlamış yorumunu beğendim yaklaşım şeklini falan, bakalım neler olucak

hiç bilmiyorum, sadece çatı cafe satı dedi, öğrenirsem yazarım :)
Ben de ilkayı deneyeceğim aklımda, keşke o gün ayline atacağıma ona atsaymışım

hiç bilmiyorum, sadece çatı cafe satı dedi, öğrenirsem yazarım :)
Ben de ilkayı deneyeceğim aklımda, keşke o gün ayline atacağıma ona atsaymışım
20 tl tarotu aslında atılabilir, şu ay bitsin çok fal baktırdım durdum durdum, birden patladım bende, sevgi teyzenin numarasını alsakta gitsek

20 tl tarotu aslında atılabilir, şu ay bitsin çok fal baktırdım durdum durdum, birden patladım bende, sevgi teyzenin numarasını alsakta gitsek

bu ay faturamı doldurdum canım henüz işim olmadığı için az baktırıyorum şu sıralar, faturam dönünce atarım Ben de o teyzeyi merak ettim ama eve gitme vs çok fazla geliyor, gitmem galiba

bu ay faturamı doldurdum canım henüz işim olmadığı için az baktırıyorum şu sıralar, faturam dönünce atarım Ben de o teyzeyi merak ettim ama eve gitme vs çok fazla geliyor, gitmem galiba
o teyze baya nokta atışları var yaw, arkadaşımın manitası varken ayırdı vs.bi sürü detayı bildi, anneannesinin vefatını falan söylemişliği var, oteyzenin ben gitmek istiyorum telini bulsak bi yaşlı teyze zaten batıkentte mesa da oturuyo

ben gelirim kızlar yalnız gitmem diyen varsa. yeter ki tel.i bulunsun

ya işte bu kadar keskin atışlar beni korkutuyor. Almanyada teyzemin arkadası acaip fal bakıyormuş, tabi ben zorlaya zorlaya orada telefonda teyzeme fincan kapattırdım adıma. O zaman üni 1 deyim ve bir ders epey zorlu fincanı da o dersten 60 alıp geçmek için kapattım. Kadın bu kız bir şey dilemiş o dilek oluyor ve cenazeleri olacak demiş. Ben 1-1,5 ay içinde babannemi kaybettim ve sınavdan 60la geçtim. O günden beri cenaze vs diyen yaşlı komşu fallarını pek sevmiyorum, korkuyorum. Bana böyle iki anı bilecek, gelecekle ilgili konuştuğunda korksam da aman çıkmıyor ki diyeceğim fallar olacak. Yine çok konuştum canım ama işte böyle korkuyorum o teyzelerden ben

ama yine de insanpğlu merakıma yenilebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…