Ankara'daki Falcılar

kızlar reklamcıyı boşverin o konuşsun dursun. benim mrk ettigim bişey var hani falcılar diyo ya şu zaman seni arıcak diye dayanamayıp biz arayıncada o fal çıkmış oluyomu acaba
Ya bence olabilir bilmiyorum
Cunku eylulun falında verdigi tarihten 2 gun sonra ben bişey yapınca fal çıkmış oldu:KK51:

bende de çok oldu o. "görüşeceksiniz" diyor mesela, "sen arama da o seni arasın" diyor. illaki bir görüşme oluyor.

ya benim eskiden eylül'de harfi harfine giderdi. en son en bariz yiğit'te tuttu o.
ilk baktırdım 3 hafta içinde dedi, sonra baktırdım 2 hafta dedi. 2 haftanın dolacağı gün adamla görüştüm.

bende de çok oldu o. "görüşeceksiniz" diyor mesela, "sen arama da o seni arasın" diyor. illaki bir görüşme oluyor.

ya benim eskiden eylül'de harfi harfine giderdi. en son en bariz yiğit'te tuttu o.
ilk baktırdım 3 hafta içinde dedi, sonra baktırdım 2 hafta dedi. 2 haftanın dolacağı gün adamla görüştüm.
Benim de 2.falım Eylül'ün. Yine beklediğim tarih var. Bakalım :KK51:

Ben anlayamadim ankarada falcilar yazdim bu site cikti reklam bana ne getirecek reklam yapmak istesem over dururum varsa sizin onerdiginiz ona gideyim insanlari cozmek cok zor ovsem reklam diyeceksiniz ovmuyorum reklam oluyor basimdan geceni anlattim ha ayrintili mi yaziyoruz burda yazayim

Neler yakaliyorsunuz cok merak ettim Allah askina birbirine bursa sagda soldaki falcilari tavsiye eden siz degilmisiniz akliniz cok da neden gaipten haber verecek insanlarin pesinden kosuyorsunuz benimki sadece oneri bu kadar tepki cekecegini bilsem hic yazmazdim her yerde oldugu gibi burda da kose basi tutmus arkadaslar var sanirim haberiniz olsun bu hesap pasif olmayacak ama bu konuda da artik olmayacagim

2 üyelik !

reklam !

Bizimle değilsin ...

Ay ben evim cafede neseye gitmistim dehset biliyodu ama 1.5 yildir falan gitmiyorum. O nasil bilgisi olan var mi

ayyyy hic sormayin kizlarrr bende figenin falini cikartmis oldum ama ben aradim adam 10 dkika sonra kendi donus yapti figen abla diyoki yine adam aramis oldu diyo :KK66: ama bu defa tutcam kendimi kendime soz veriyom. :KK70:

14 Şubat gelmişken yazayım dedim kizlar. Bi dahaki sevgililer gününe kadar eski sevgililerin yeni sevgileri çok kötü çirkin ve pacoz olsun. Dönmesini bekledikleriniz varsa sürünüp sürünüp dönsünler. Sevgilisi öküz olanların sevgilieri evcillessin. Benim gibi issizlikten kafayi yiyenler is bulsun.
Kısaca bütün sorunlarimiz hallolsun ki falcı falcı dolaşıp parayla umut almayalim. Artık Ankarada gitmedigim cafe gitmedigim falci kalmadi iki hafta umutlanip sonucun boş cikmasindan yoruldum. :cry:

HAHAHAHHAHAHAHHA MAŞALLAH BANA ADAMI KENDİM ARAYARAK HERKESİN FALINI ÇIKARTTIM. BU DEFA ARAMIYCAMM O KADAR PARA VER BU ADAM ARARMI BİTTİMİ DİYE SONRA SEN ARA YUH BE BANA. BİZ KANLI BICAKLIYDIK ARADIM AÇMADI SONRA KENDİ DÖNDÜ YANİ GERCEKTEN ARAMIŞ OLDU İSTESE DÖNMEYEBİLİRDİ. AMA YİNE SİNİRLİ KONUŞTU BUNA ŞÜKÜR. HİSLERİM DİYOKİ SEVMEYEN ADAM İSTEMEYEN ADAM BEN ARASAM DAHİ DÖNÜŞ YAPMAZDI. KENDİMİ BUNLA TESELLİ EDİYORUM AMA NE KADAR DOGRU DÜŞÜNÜYORUM BİLMİYORUM GÖRÜŞELİM Mİ SENİN DOGUM GÜNÜNDE DEDİM HAYIR DEDİ AMA :KK70: :KK70: :KK43:

Son düzenleme:
1- Eylül nerde bakıyor?
2- Cidandaki figen nasıl?
3- Kızlar yine fala düşesim var

FİGENİN DE EYLÜLÜNDE FALINI ÇIKARTTIM BEN KENDİM :) GERÇİ EYLÜL 17 ŞUBATTAN SONRA DEMİŞTİ AMA OLSUN. EYLÜLÜ BEGENİYOM FİGENİDE BEGENİYOM ÇIKTI YADA ÇIKMADI DİYE DEGİL KARŞININ DÜŞÜNCELERİNİ İYİ SÖYLÜYOLAR SANKİ :)

TABİ BU ARADA MERYEMİN FALI PATLADI MERYEM BANA KESİNLİKLE MAYISA KADAR İLETİŞİM YOK DEMİŞTİ. SONUÇTA BUDA Bİ İLETİŞİMDİ. EYLÜLE VE FİGENE GÖRE DEVAMI GELCEK FİGEN BUGUN YARIN DEDİ O BİRAAZ ZORDAAA EYLÜL 4 LÜ ZAMAN 4 LÜ VADE FALAN DEDİ SEN ARAMASAN ZATEN O ARAYACAKTI DEDİ EYLÜL. ADAM DÖNÜŞ YAPTI AMA SERT Bİ DİLLE KENDİLİGİNDEN ARAMASI ZORDU SANKİ. :KK70:

HAHAHAHHAHAHAHHA MAŞALLAH BANA ADAMI KENDİM ARAYARAK HERKESİN FALINI ÇIKARTTIM. BU DEFA ARAMIYCAMM O KADAR PARA VER BU ADAM ARARMI BİTTİMİ DİYE SONRA SEN ARA YUH BE BANA. BİZ KANLI BICAKLIYDIK ARADIM AÇMADI SONRA KENDİ DÖNDÜ YANİ GERCEKTEN ARAMIŞ OLDU İSTESE DÖNMEYEBİLİRDİ. AMA YİNE SİNİRLİ KONUŞTU BUNA ŞÜKÜR. HİSLERİM DİYOKİ SEVMEYEN ADAM İSTEMEYEN ADAM BEN ARASAM DAHİ DÖNÜŞ YAPMAZDI. KENDİMİ BUNLA TESELLİ EDİYORUM AMA NE KADAR DOGRU DÜŞÜNÜYORUM BİLMİYORUM GÖRÜŞELİM Mİ SENİN DOGUM GÜNÜNDE DEDİM HAYIR DEDİ AMA :KK70: :KK70: :KK43:
Bu kadar üstüne düşersen döneceği varsa da dönmez...sen kendi yoluna bak zaman kaybını boşver. .. bide ümidini kırmak gibi olmasinda eylül artık eskisi gibi değil çıkmıyo dedikleri.. gitmeyi düşünen varsa paraya yazık eder

Bu kadar üstüne düşersen döneceği varsa da dönmez...sen kendi yoluna bak zaman kaybını boşver. .. bide ümidini kırmak gibi olmasinda eylül artık eskisi gibi değil çıkmıyo dedikleri.. gitmeyi düşünen varsa paraya yazık eder
Eski eylul degil dedikleri cikmiyor cnmm. Dobecegi varsa doner cnmm takmaa

Ya bana da meryem abla ararsan o ellerini kırarım bırak arama diyo da sorun bakalım bi kim dinliyo :KK70: e ama iletişim görüyosun demek ki benim ya da onun araması değil mesele :KK70: :KK70:

Ya bana da meryem abla ararsan o ellerini kırarım bırak arama diyo da sorun bakalım bi kim dinliyo :KK70: e ama iletişim görüyosun demek ki benim ya da onun araması değil mesele :KK70: :KK70:

Ya ama eğer biz bişeyler yaptıktan sonra oluyosa bunu falcı bilmiş olmuyoki. Falcıya gitmeden de biz bişey yapabiliriz. Höööffff. Bu ne ya bu ne ya of bu ne ya:KK53:

Bu bi frekans işi sanırım..Kim ne derse desin ben adım adım yasıyorum EYLüL'ün dediklerini..Çikmayan tek şey var onunda zamanı daha var..

X