Ankara'daki Falcılar

Ona gitmedim hic. Taynat cafe tam olarak nerede ucreti ne kadar
meşrutiyetteki madonun olduğu sokaktan giriyosun 4-5 apartman içerde solda bi playstation cafe var onun üstünde görürsün zaten gugıllayarak numarasını al 20-30 tl olarak ücreti ama randevu almadan gitme mümkün değil yer bulamazsın ve eğer alabiliyosan öğlen 1 ilk randevusu kafası dolmamışken al pişman olmazsın

meşrutiyetteki madonun olduğu sokaktan giriyosun 4-5 apartman içerde solda bi playstation cafe var onun üstünde görürsün zaten gugıllayarak numarasını al 20-30 tl olarak ücreti ama randevu almadan gitme mümkün değil yer bulamazsın ve eğer alabiliyosan öğlen 1 ilk randevusu kafası dolmamışken al pişman olmazsın
Teşekkürler bi deneyeyim bakalim:)

tatlim neler bildi nasil bakiyo

tatlim neler bildi nasil bakiyo
Sorunlu bir ilişkim vardı detay vermek uzun süreceği için kıcasa özet geçiyorum beni aramasının mümkünatı yoktu iki cihan bi araya gelse meryem abla bana 24 aralıkta baktığında 10 gün diyorum dedi ve 4 ocak günü gece yarısı bana eski erkek arkadaşımdan mesaj geldi. Tekrar gittim max 5 gün içinde yine arayacak dedi ve tam 5 gün sonra yine aradı. Pes etmedim tekrar gittim öğlen baktığında 2li bir vakit 2 haftaya kalmaz 2 gün 2 saat içinde dedi aynı gece 02.16 civarı mesaj geldi hayatına başka birini almıştı hayır şu tarihte bitecek dedi ve dediği tarihte dediği şekilde bitti bende yeri çok ayrıdır meryem ablanın bugün yine gittim bakalım bekliyorum yine :))

rengarenk cafe miydi hatırlamıyorum da derya'ya baktıran var mı? yorumlar nasıl?

Nie fal die zehra die msj atıyorum bana yeni bi üye ? Sanırım tekrar zehra nin reklam yapılmaya çalışılıyor dikkattt

Kızlar fal baktırmayalı uzun süre oldu haftasonu içimden geldi rastgele Gülçe cafeye girdim orada Sultan vardı. Anı gayet iyi biliyor ama paragözler hemen kurşun va ayağına götürmeye kalktı falı. Ama gerçekten ana yönelik söyledikleri çok iyiydi şimdi bu düşüncemi okuyor diye aklım karıştı. Sultan'a baktıran var mı aranızda, gelecek ile ilgili söyledikleri çıkıyor mu???

Eylülle ilgili beklediğim süre dün itibariyle doldu. Ve dediği şey olmadı.
Beni şaşırtan şeyse,tarihli olay dışındaki hemen hemen çoğu şey ard arda oldu. Yani onların olup;bunun olmaması?
ne denir ki buna yaaaani:KK64:

canlar rengarenk derya gecelim bence daha önce baktırdım fosss :KK43: eskiden lak lak cafede bi bayan vardı ıyı dıyolardı sonradan ayrılmıs kızılaya falan gecmıs .. bide kızılayda mehtap vrmıs konurdaydı hrlde cok kalabalıktı mehtabı deneyen var mı arkadaslar

Kızlar fal baktırmayalı uzun süre oldu haftasonu içimden geldi rastgele Gülçe cafeye girdim orada Sultan vardı. Anı gayet iyi biliyor ama paragözler hemen kurşun va ayağına götürmeye kalktı falı. Ama gerçekten ana yönelik söyledikleri çok iyiydi şimdi bu düşüncemi okuyor diye aklım karıştı. Sultan'a baktıran var mı aranızda, gelecek ile ilgili söyledikleri çıkıyor mu???

Aman uzak dur o kadından. Onun o kötü enerjisi beni mahvetti zamanında. Hepsi yalancı onların. Beni de iyi kandırmaya çalıştı zamanında şunu bunu yapalım diye.

Aman uzak dur o kadından. Onun o kötü enerjisi beni mahvetti zamanında. Hepsi yalancı onların. Beni de iyi kandırmaya çalıştı zamanında şunu bunu yapalım diye.

Hadi ya zaten önce söyledi söyledi bunların olması için şunu şunu yapalım yoksa olmaz vs dedi moralimi bozdu ama ben yanaşmadım. anı biliyor ama.. kötü enerji derken ne yaptı kitapsız anlatabilir misin. ay şimdi sinir oldum :KK43:

kızlar eylüle bir kere baktırınca seni hiç unutmuyo görür görmez hatırlıyo kadının öyle bi özelliği var

Ben ona su fali baktirdim hatta hic bi söylediği cikmadi gelecekle ilgili

Ben en son nura fal baktirmistim baya kötü seyler söylemişti ondan sonra da bi aydir fal baktirmadim. Bugün meryemi deneyeyim dedim izinliymis. Daha bu ayi fal baktirmadan cikaririm herhalde

X