Ankara'daki Falcılar

Ben rengarenk cafeden başka yere artık gitmiyorum orda hepsi de iyi hepsinede baktırdım şu kötü diyeceğim kimse yok haa her şeyi çok mu iyi biliyorlar her dediği bire bir çıkıyor mu yooo. Kim ki onlar her dediği çıkacak ama bi çok şeyi biliyorlar beni rahatlatıyor en azından. Şuan diğer kim kim varsa hepsine verdiğim paralara acıyorum

ya kızlar insanın hayatında net şeyler vardır bildiğim, doğum ölüm, evlilik gibi.
e bi falcı onu da bilemiyorsa çok sıkıntı değil mi? bıraksın gitsin o zaman işi.
ortak görüşlerimizden bi liste hazırlayabilsek de ankara'daki sahtekarları afişe etsek.
ben yine forum kullanıyorum, araştırıp öğrenebildim kadının safsatalarını. ama araştırmayanlar napacak? bende büyü var diye geziyordurlar şimdi.

Bi falcı büyü büyü deyip duruyorsa ondan uzak durun zaten. O dediklerinin çıkmaması için elinde büyük bi koz demektir çünkü dediği olmazsa ona sığınacak direk sende büyü var ondan olmuyor yok şöyle yok böyle der

Kizilayfayim. Normalde cumartesi suleye gidicem haftaya da nur baslayacak ama ikiside bekleyecek gucum yok suan birisini kesfedeyim istiyorum nereye gitsem sizin icin aramadayim :*

kızlar ben aylar önce yaz başında gay gibi bi falcıya gitmiştim. adını filan hiç hatırlamıyorum ama dediklerinden tek bişey bile çıkmadı bilginiz olsun.. güya ağustosta biriyle tanışcaktım ve kasımda evlilik kararı alacaktık filan..ve hatta o dediği kişiyle tanışınca ben buna bi daha gidecektim de bilmem ne.. hepsi hepsi foss çıktı..gitmeyin boşa..

ya kızlar insanın hayatında net şeyler vardır bildiğim, doğum ölüm, evlilik gibi.
e bi falcı onu da bilemiyorsa çok sıkıntı değil mi? bıraksın gitsin o zaman işi.
ortak görüşlerimizden bi liste hazırlayabilsek de ankara'daki sahtekarları afişe etsek.
ben yine forum kullanıyorum, araştırıp öğrenebildim kadının safsatalarını. ama araştırmayanlar napacak? bende büyü var diye geziyordurlar şimdi.
Yerden goge kadar haklisin cnm. Ankaradaki falcilar malesef falci degil ticaret yapiyorlar bildikleride yok. Falciyim diyorlar en azindan birsey bilsinler oda yook.

Kizlarr

Eklentiler

• IMG-20141024-WA0007.jpg
    IMG-20141024-WA0007.jpg
    153,2 KB · Görüntüleme: 126
Ha ha aklıma Yener geldi.. :anneadayı: Kızlar ya hiç işe yarar bulamadık mı şimdi bu koskoca Ankara'da ....

Yok vallhi. Kuruttuk koskoca ankarayi resmen.

Keske doguda olsaydik bizim okulda biri var diyarbakirli orada bi falcisi varmis kadin isim isim herseyi biliyormis ne yasadiysa solemis hepsini onceden.
Bi arkdsmda elazigda baktirmis evinde buyu nerde var ona kadar soylemis yaaaa..

Ankaradakiler falciysa bunlar ne.

Kisa bakti bikac bildigi sey oldu ama cok kisaydi on dakika falan . on tl. Aradigimiz bu degil elendi :)

panpa uzun fallardan ne fayda gorduk ki :) Belki hatun az bakip oz bakmistir, kahve zaten cok uzun bakilan bir sey degil, gorduklerini soylemistir, araya sallama seyler katmamistir. Hemen yabana atmayalim derim :)

panpa uzun fallardan ne fayda gorduk ki :) Belki hatun az bakip oz bakmistir, kahve zaten cok uzun bakilan bir sey degil, gorduklerini soylemistir, araya sallama seyler katmamistir. Hemen yabana atmayalim derim :)

Dpgru diyosin kuzum ya bak dedi ki bi yerden elendigimi bildi. Spnra annemin ameliyat oldugunu bildi cevrende kiskanc insanlar var dedi uzun zamandir mezar ziyareyi yapmadgn bi yer var dedi dogru. Ve de sozlunun yedili bi zamanda guzel isi olacak dedi o kadar

Offff ne guzel uc aydir fal baktirmiyodum yaaaaa kim var son zamanlarda begenilen?

X