Ankara'daki Falcılar

[QUOTE="tolin, post: 37522165, member]Offff ne guzel uc aydir fal baktirmiyodum yaaaaa kim var son zamanlarda begenilen?[/QUOTE]
Ben buradadaki en begenilenlere gitmeye çalıştım nur birsen figen eylül. Esas sorum sınavı kazanıp kazanamayacagimdi çünkü deli gibi çalışıyordum bana hepsi kazanacagimi söyledi ama foss kazanamadim figeni anda çok begenmistim eylül ün de birkaç dediği çıktı yine de çıkan olursa yazıcam buraya :KK16:

[QUOTE="tolin, post: 37522165, member]Offff ne guzel uc aydir fal baktirmiyodum yaaaaa kim var son zamanlarda begenilen?
Ben buradadaki en begenilenlere gitmeye çalıştım nur birsen figen eylül. Esas sorum sınavı kazanıp kazanamayacagimdi çünkü deli gibi çalışıyordum bana hepsi kazanacagimi söyledi ama foss kazanamadim figeni anda çok begenmistim eylül ün de birkaç dediği çıktı yine de çıkan olursa yazıcam buraya :KK16:[/QUOTE]
cicim önemli olan sınavmış zaten. onu bilemedilerse diğer detayları bilmeleri çok bişi ifade etmiyor sanki :KK43:

yani benim de bir tane asıl sorum var. ona odaklı takılıyorum. olacak diyorlar da... ben umutsuzluktayım.

"princesss, post: 37524265, member: 268005"]Ben buradadaki en begenilenlere gitmeye çalıştım nur birsen figen eylül. Esas sorum sınavı kazanıp kazanamayacagimdi çünkü deli gibi çalışıyordum bana hepsi kazanacagimi söyledi ama foss kazanamadim figeni anda çok begenmistim eylül ün de birkaç dediği çıktı yine de çıkan olursa yazıcam buraya :KK16:[/QUOTE]
cicim önemli olan sınavmış zaten. onu bilemedilerse diğer detayları bilmeleri çok bişi ifade etmiyor sanki :KK43:

yani benim de bir tane asıl sorum var. ona odaklı takılıyorum. olacak diyorlar da... ben umutsuzluktayım.[/QUOTE]
Haklısın ben o niyetli fal baktiriyorum bir de kendilerinden emin konuşmaları yok mu inandim ben de saf gibi

Olacağı varsa oluyor zaten takma kafayı bence

kızlar turuncu kafe ye gittim iki-üç hafta önce orda 50tl ye fal bakan bir bayan var baktıran oldu mu adını hatırlamıyorum

şoktayım; az önce Zehra Abla'nın dediklerini yaşadım. "Şu an ciddi batıklardasın ama 1 ay içinde hayatından çıkardığın herkes hayatına yeniden girecek" dedi. eskilerden biri benden nefret ediyorken beni ekledi, henüz konuşmadık ama ilginç yani. 1 saat önce de artık beni aramazlar dediğim şirketin sahibi beni aradı "şu işi artık başlatalım yaaahuuu" dedi. 4,5 da toplantı yapacağız. Sonraaaaa, eskiden çalıştığım ama 1 senedir görüşmediğim bir adam geçenlerde beni aradı ve özledik sizi bir görüşelim dedi, numarasını kaydettim, görüşeceğiz. Ne yalan söyleyeyim hadi cannım demiştim. :KK57::KK57::KK57: Şaka gibi...

Ayrıca bu hani mantıcıda bakan Aysu Hanım, ona da gitmiştim. Artık evinde bakıyor. O da 1 ay içerisinde toparlanma var demişti. Onun da dediği çıkmış oldu. Bir de Aysu hanım akşama sabaha 3 güne 5 güne şöyle şöyle bir adamla öpüşeceksin dedi, istediğim kişi değil ama onun söylediği adamla cidden 3 4 gün sonra buluştuk, ben tokalaşma taraftarıyken adam bir de samimi samimi öptü yanaklarımdan :KK48::KK48::KK48:

İşte böyle değerli forum üyeleri. Bir de Evim Cafe Özlem şiddetle tavsiye ederim. onun dediklerinden de 1 - 2 gün içinde yaşadıklarım oldu. Cidden çok iyi bakıyor o da. Evim Cafe'deki Yasemin de gayet başarılı. Hakkımda hiçbir şey bilmediği halde şakkır şakkır okudu valla.

Ha bir de Karamel'deki Göksu ile Leyla, cidden iyi. Lakin Göksu ya 1 kere fal baktırın ve sonra 1 sene sonra baktırın. Leyla da öyle gerçi. Verdikleri vadeler henüz çıkmadı. Çıkarsa fikrimi yazarım.

Bir de Deniz Erin'e gittim bir ara, arkadaş ne büyüymüş, her gittiğimde büyü büyü dedi yok kısmet açtı yok bilmem ne, ona da işte 1 kere baktırın, sonra aylar sonra yıllar sonra belki. Çok tavsiye etmem. Bana çok sıkıntılı olduğum bir dönemde genel bir tarot bakmıştı. Cidden çok başarılıydı. Sonra da bir daha gitmedim. Gitmeyi de düşünmüyorum. Belki 2 sene sonra...:KK48::KK48::KK48:

mrb arkadaşlar aldığım duyuma göre gökhan hoca bu işi tam anlamıyla yapıyor giden gelecek sebastiyan :)cıktıgın biri varsa ayrıldıysan ve cok uzun zaman olmadıysa senin sevgi yolunda oluyormus senin üzerindeki sorunlar kalktıgında kendi istegiyle sana geliyor demesine göre biri hayatından sebebsiz cıkarsa ummu teraful oldugu için gidiyor buda ibranice olarak temizleniyormus felan filan fistan ama geliyor sahidim o adam gelecek sebastiyan ve geldi :) 0507 057 55 60 35 yaşlarında saygılı usak:) benden söylemesi

hoca, büyücü reklamı yasak. foruma girer girmez hoca reklamı yapmışsınız bir de ya. biraz çaktırmadan yapın bari şu işi.

bir de gökhan diye hoca mı olur ya. çocuk ismi gibi, hoca dediğin biraz amca ismi olmaz mı :S ay neyse nereye takıldım... ben kafayı kırdım galiba sonunda.

ben annesi değilim ya deli:)adını gökhan koyduysa nerden bilim. reklam yapıyoz hee napalım benim bey:))))) işi gucu yok hoca oldu :)

X