Ankara'daki Falcılar

Eylul bugunlerde guzel bakmiyor bence. Taaaaaaa 5 yil once mi ne bana baktigi fal superdi, evlenmek yaramadi :)
fazla mı olumlu gidiyor acaba? gerçi bendne önceki kıza nişanlından ayrılacaksın falan demişti.

ama bana söylediği şeyler cok mucizevi.

tutmazsa falı bırakırım diyor. keşke tutsa ya.

Bana da sınavı kazanacagimi söyledi ısrarla ama olmadı çok inanmıştım diğer dediklerinden tutanlar oldu ama şimdi hakkını yemiyim

yılın büyük bölümü ankarada oluyorum. aslında çok memnun olduğum 2 falcım vardı ama artık tüm hayatlarımı ezbere bilecekleri kadar samimi olduğum için onlara baktırasım gelmedi. ankara'da var mı bu ara hit olan falcılar. varsa isimlerini telefonlarını adreslerini yazar mısınız çok ihtiyacm var bu ara gerçekleri söyleyebilecek birilerine

Sule diye birisi vardi hatırlayan olacakktir..

Kendisine nazim geçer. Hal hatir muhabbetimiz vardır. Bayadir hatta alto yedi ay olacak bajtirmadim. Akademi mulakatina hazirlaniyordum. Dedim fal baktirmicam işlerim kitlenmesin dedim. Ama bi gece dayanamadim suleye mesaj attim abla lütfen bi kart en azından baksana dedim sadece kazanacakmiyim dedim elenrcegim bi sebebi söyledi gecti. Kafamda hic yeri yoktu o sebebin yok ya dedim asla bu sebepten eelenmem. Öylesine bakmis söylemiştir benimle mi ugrasacakti dedim ki. Demin mülakattan ciktim agliyorum kaç saattir. Elenme sebebim asla olmaz dediğim sulenin dediği sebeb. Saygilar sunuyorum kendisine :)

Sule diye birisi vardi hatırlayan olacakktir..

Kendisine nazim geçer. Hal hatir muhabbetimiz vardır. Bayadir hatta alto yedi ay olacak bajtirmadim. Akademi mulakatina hazirlaniyordum. Dedim fal baktirmicam işlerim kitlenmesin dedim. Ama bi gece dayanamadim suleye mesaj attim abla lütfen bi kart en azından baksana dedim sadece kazanacakmiyim dedim elenrcegim bi sebebi söyledi gecti. Kafamda hic yeri yoktu o sebebin yok ya dedim asla bu sebepten eelenmem. Öylesine bakmis söylemiştir benimle mi ugrasacakti dedim ki. Demin mülakattan ciktim agliyorum kaç saattir. Elenme sebebim asla olmaz dediğim sulenin dediği sebeb. Saygilar sunuyorum kendisine :)
offf bugün herkes dipte sanırım.. ağlama kardeş ben de ağlaya ağlaya bi hal oldum..gözlerimi açamıyorum şu an şişliklerden

offf bugün herkes dipte sanırım.. ağlama kardeş ben de ağlaya ağlaya bi hal oldum..gözlerimi açamıyorum şu an şişliklerden
Suanki halilimi gorsen valla bi De benim haline aglarsin uyuyorum kaç saattir üzüntüden yeni uyandim

[TE="MissCherryBlossom, post: 37401666, member: 406520"]Ben de extra b.k gibiyim , allah kahretsin.[/QUOTE]

Cok yazik bize. Vallahi bu gece olaylar insanlar herşey üzerime geldi yarin bi falci bulmak şartoldu bana ama ankarada insan ttükendi kime gitsem bilmiyorum ki nur da sağolsun daha baslamadi. Bu arada eylül de patladi

kızlar uzun zamandır binnazabla'dan baktırıyodum sadece en son bi mustafa vardı sakaryada bi kafede adını hatırlayamıyorum ona gitmiştim 1 yıldan fazla oldu...önerebileceğiniz kimse var mı acaba yeni ?

kızlar sizin fallar patladıkça ben daha üzülüyorum ya. resmen fala göre kurdum şu an hayatımı. öyle bi beklentide duruyorum.

aslı yıldız çok pahalıymış 50-500 arasıymış. biraz olumsuzmuş galiba. moralimi bozmak istemedim. bir de enerjim düşüyor galiba. o riski alamıyorum. durucaz bakalım böyle.

güzellik salonundaki mustafa ise onu pek tutmadım ben. hatta tamamen sallamıştı bize. arkadaşa kuzenin ölecek demişti (hastanedeydi) ölmedi hala yaşıyor.
saçma bir faldı. eylül kafe mustafa'yı denemedim hiç.

ben hala iyi değilim kızlar ya, gözlerimin şişi nedeniyle ağlayamıyorum da artık, yarın okula bu gözlerle nasıl gidicem bilmiyorum.. çok sıkıldım her şeyden
ben hala iyi değilim kızlar ya, gözlerimin şişi nedeniyle ağlayamıyorum da artık, yarın okula bu gözlerle nasıl gidicem bilmiyorum.. çok sıkıldım her şeyden

Bendesis ggözlerle dersten ciktim simdi daha iyiyim. Kuzum sende iyi ol ya kiyamam

[Princesss, post: 37405552, member: 268005"]güzellik salonundaki mustafa ise onu pek tutmadım ben. hatta tamamen sallamıştı bize. arkadaşa kuzenin ölecek demişti (hastanedeydi) ölmedi hala yaşıyor.
saçma bir faldı. eylül kafe mustafa'yı denemedim hiç.[/QUOTE]

Guzellik salonu mustafa tamamıyla reklam peşinde kosan biri.

X