Ankara'daki Falcılar

Merhaba arkadaşlar. Ben fal bakıyorum. .... sitesinden bana ulaşabilirsiniz. Fal konusunda iddialıyım ve fiyatım da uygun.Siteden benimle iletişime geçebilirsiniz.İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar hiç yeni öneri falan yok mu? ya da çıkan fal haberi? ben bu ara falcıya gidemiyorum enerjimi düşürüyormuş her baktırdığım fal. bir süre ara verdim ama güzel haberiniz varsa dinleriz:KK43:

kızlar hiç yeni öneri falan yok mu? ya da çıkan fal haberi? ben bu ara falcıya gidemiyorum enerjimi düşürüyormuş her baktırdığım fal. bir süre ara verdim ama güzel haberiniz varsa dinleriz:KK43:
en iyisini yapıyosun tatlım çünkü ne yeni biri var ne de önerilebilecek kadar iyi biri.. yani şimdilik uzak kalmak en iyisi..paraya değecek kimse yok :KK43:

Ben de bir ay önce gittim dilca nın üst katindaki tarot cafe diye bir yerdeydi ankara falcilarindan umutluydum (buradaki en begenilen kisilere gitmeye calistim )hepsi sınavı kazanacağımı söyledi ama ne yazık ki çıkmadı bana kısmen çıkan yine eylül oldu iki üç şey yaşadım dediklerinden sormadigim şeylerdi

Ben de bir ay önce gittim dilca nın üst katindaki tarot cafe diye bir yerdeydi ankara falcilarindan umutluydum (buradaki en begenilen kisilere gitmeye calistim )hepsi sınavı kazanacağımı söyledi ama ne yazık ki çıkmadı bana kısmen çıkan yine eylül oldu iki üç şey yaşadım dediklerinden sormadigim şeylerdi

Ayrinti isteriz panpa kim ne dedi :) Eylul ne demisti?

kızlar samsunda varmı bildik güvendik bi falcı :KK15:
benım samsunda gıtmedıgım falcı falan kalmadı hepsi paracı ama figen ablam bır tane herseyımı bıldı evlendım mutluyum sımdı bebegım olacak tarıhıne kadar verdı ben cok sınırlıydım herseyı dıuzelttı cok tatlı neselı guler yuzlu bır kadın sevıyorum ablamı randevulu calısıyor halen ondayım esım bana fıgen ablaya gıtme zamanın geldı dıyerek yollar tatlı kadın negatıf enerjımı alıyor kızlar benım kısmetımıde actı haberınız olsun esım arkamda oturuyordu ıs yerınde dedı bana arkanda bu ınsan evet askım arkamdaymıs gercekten 1 ay sonra cıkmaya basladık verdıgı gun tarıh tutar haberınız olsun ıyıkı varsın fıgen ablam... dıger sehırdekılerde telefonla bakıyor haberıınız olsun mutlaka ulasın ablama sorunlarınızı cozsun

figen ablan o kadar yetenekli ise bu fal islerini biraksin bi loto oynasin..tek tek her foruma gir yaz filan yorucu oluyordur..

Ya bayramdan sonra bi cafede calısmaya baslıcak olan Nur muydu? Eğer oysa haber var mı acaba? Bileniniz?

Eylülün ya da dilcanin nymarasini bilen verebilir mi
eylül dilça'nın üst katındaki tarot kafede bakıyor. ben iki hafta önce falan gittim. bana normalde hep tutturur ama olaylar dediği doğrultuda ilerlemiyor şu an. :KK43:

X