Ankara'daki Falcılar

kızlar ben iyice bunadım. bu bahsedilen birsen benim gidip te hiç beğenmediğimmiş. aman sakın kapısından geçmeyin. şimdi bir arkadaş no yu özelden yazınca anladım. aman sakın gitmeyin.

arkadaşlar aradığımız kişi birgül isim karışıklığı oldu.birsen değil. :KK52:

Kızlar eskişehirden geleceğim turuncu cafe pembegül hanım için yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim ?

şöyle bi yorumları okudum da kızlar valla başım ağrıdı, hepdönüm dolaşıp onu bunu şunu beğenmedim demişsiniz, biride fal baktırmak kaderi değiştirir yazmış çok güldüm yaa...
en iyisi ben yine bildiklerimden şaşmayım, :) yani yok falan diyosunuz da arkadaşım ankaraya geliyo, geçen götürdüğüne gidelim mi die beni arıyo, bilemiyorum ben tam olarak ne istediğinizi kızlar, acaba karamsar düşündüğümüz için mi kararmsar oluyor herşey, birde nötr olarak devam etsek belki değişir

umarım dilekleriniz olur bir an öncede falcılara itiyaçlarınız kalmaz :KK70:

Beklentine bagli ama isin ozu ankarada aman aman biri yok bosuna hayal yuklersin sonuda husran olur.

açıkcası hiçbirinin fallarının yüzde yüz tutmasını beklemiyorum da açıkcası psikolojik olarak çok iyi değilim yarı yarıya tutsa da yeter muhabbeti güzel ne biliyim bi fal baktırmak istiyrm

açıkcası hiçbirinin fallarının yüzde yüz tutmasını beklemiyorum da açıkcası psikolojik olarak çok iyi değilim yarı yarıya tutsa da yeter muhabbeti güzel ne biliyim bi fal baktırmak istiyrm
Tatlim eskisehirde zuzu diyee bir falcinin adi cok gecti burda hatta bir ara trene atlayip gelmeyi bile dusundum ona

Bana sorarsan rukiye cogundan daha iyi. Eski rukiye yokta yine cogundan bu hali bile iyi

nereye gittin cheryciğim ?

Valla Ata Iskenderin yanindaki apartmana girdim, 2 yer var ve iksine de gittim huyum kurusun :) Birinde Iranli Medyum Yasemin diye bir hatun vardi. Digeri son kattaydi, falevi diye bir yerdi, Birgul diye bir hatun vardi. Birgul iyiydi bence, lakin fena paragozdu kursun dokmeye 100 tl istedi.

Valla Ata Iskenderin yanindaki apartmana girdim, 2 yer var ve iksine de gittim huyum kurusun :) Birinde Iranli Medyum Yasemin diye bir hatun vardi. Digeri son kattaydi, falevi diye bir yerdi, Birgul diye bir hatun vardi. Birgul iyiydi bence, lakin fena paragozdu kursun dokmeye 100 tl istedi.
şekerim hangisini önerirsin?

X