Ankara'daki Falcılar

bir de kızlar son zamanlarda ahseni denedim, sakın ola gitmeyin, vasat bile diyemiyorum, geçmişle alakalı şeyleri başarılı atamadı gerçekten, birde buraları okuyor sanırsam; internetten mi bulup geldin die sordu?
2 sene önce gitmiştim o zaman ufakta olsa bi kaç şey tutturmuştu şimdi ise ....
üzülmesin die he he dedim bi kaç şeye...
bi bayan geldi, kime baktırıcaksın dedi klasik falcı muhabbeti yaptık işte, ahsene dedim kahvemi içerken, sakın ola gitme ona dedi, sonra baktı istediği falcı olmayınca çıktı gitti, gerçekten çok mantıklı şeyler söylemiş, keşke dinleseydim...

Arkadaslar merhaba bugun kizilayda gezerken yeni acilmis bi fal evi buldum ve yeni acildigi icin fiyatida oldukca uygun kahve ve genis acilimli tarotu 10 milyona bakiyolar ben memnun kaldim sizLerede tavsiye ederim

bir de kızlar son zamanlarda ahseni denedim, sakın ola gitmeyin, vasat bile diyemiyorum, geçmişle alakalı şeyleri başarılı atamadı gerçekten, birde buraları okuyor sanırsam; internetten mi bulup geldin die sordu?
2 sene önce gitmiştim o zaman ufakta olsa bi kaç şey tutturmuştu şimdi ise ....
üzülmesin die he he dedim bi kaç şeye...
bi bayan geldi, kime baktırıcaksın dedi klasik falcı muhabbeti yaptık işte, ahsene dedim kahvemi içerken, sakın ola gitme ona dedi, sonra baktı istediği falcı olmayınca çıktı gitti, gerçekten çok mantıklı şeyler söylemiş, keşke dinleseydim...

bu ahsen hangisi dost kitapevinin karşısındaki alita fal cafedeki mi

berrin sultan turuncu cafede. gerçi yasemin için gitmiştim ama çok kalabalıktı, bi karışıklık oldu berrin sultanın masasında buldum kendimi. kısmet dedim sesimi çıkarmadım, gerçekten muhteşem baktı. geçmişide gelecek hakkındaki düşüncelerimi tarihlerine kadar bildi. çok olumlu konuştu ama birde bakalım olacak dedigi şeyler olacakmı :)
Berrin Sultan bahçelievler chadır cafeye tekrar başlamış tesadüfen karşılaştım falımı da baktırdım her zaman ki gibi mükemmel :KK66: ankaranın en iyisi bence...

berrin sultan chadır cafede bugun tesadüfen karşılaştım ve falımada baktırdım turuncu cafeden ayrılmış bahçelievler chadır cafeye başlamış yine mükemmel derecede fal baktı bu kadın bu işi biliyor ya :KK66:

Selam dostlar, yeni bir kesfim var. Daha dogrusu cok uzun zamandir tanidigim biri, ese dosta bakar, parayla bakmaz, fal bakmak tuketttigi icin bakmiyordu, artik bakmaya karar vermis, ben de sabah sabah durmayp yazdim :) Dedigi her sey cikiyor, ani mukemmel biliyor, zaman/vade vermiyor ama olaylar kesinlikle onun dedigi sekilde sonuclaniyor. Geri doner mi, evlenir miyiz vs sorularina cevaplari mutlaka onun dedigi gibi oldu. Fincani okuyor, hisleriyle bakiyor, tarot vs bilmiyor, kafe falcisi degil yani. Beni biliyorsunuz, reklam yapmam, bence bu hatunu kacirmayin , gittigimiz abuk subuk falcilardan sonra bu hatunu denemenizi cok isterim:KK66: Falindan samimi olarak memnun kaldigim Ankara'da 2 kisi oldu, biri bu hanim, digeri de Ortakoy Yildiz, ilk fali. Isteyenlere telefon ve ayrinti gonderirim.

Canım numarasını ben de istiyorum... mesaj atar mısın bir de fiyatı vs. Teşekkürler

Selam dostlar, yeni bir kesfim var. Daha dogrusu cok uzun zamandir tanidigim biri, ese dosta bakar, parayla bakmaz, fal bakmak tuketttigi icin bakmiyordu, artik bakmaya karar vermis, ben de sabah sabah durmayp yazdim :KK66: Dedigi her sey cikiyor, ani mukemmel biliyor, zaman/vade vermiyor ama olaylar kesinlikle onun dedigi sekilde sonuclaniyor. Geri doner mi, evlenir miyiz vs sorularina cevaplari mutlaka onun dedigi gibi oldu. Fincani okuyor, hisleriyle bakiyor, tarot vs bilmiyor, kafe falcisi degil yani. Beni biliyorsunuz, reklam yapmam, bence bu hatunu kacirmayin , gittigimiz abuk subuk falcilardan sonra bu hatunu denemenizi cok isterim:KK66: Falindan samimi olarak memnun kaldigim Ankara'da 2 kisi oldu, biri bu hanim, digeri de Ortakoy Yildiz, ilk fali. Isteyenlere telefon ve ayrinti gonderirim.
bana da özelden mesaj atarmısın bahsettiğin kişinin telefon numarasını

berrin sultan chadır cafede bugun tesadüfen karşılaştım ve falımada baktırdım turuncu cafeden ayrılmış bahçelievler chadır cafeye başlamış yine mükemmel derecede fal baktı bu kadın bu işi biliyor ya :KK66:

ay biz de reklamı reklam olmayan iletiyi biliyoruz artık.

forumu reklamlarla çöplüğe çevirdik artık kimse birbirine inanmıyor, kimse yazmıyor.

Kızlar tunalı çelikler pasajındaki katre cafede şevkiye fal baktıran oldumuu.forumu taradım bir yorum var sadece. iki gün önce baktırdım anı geçmişi bildiii. baktıran varsa yorumlarını yazarsa sevinirimm
Siz memnun kalmis gibisiniz ne kadara bakiyo bi de yeri tam nerde

X