Ankara'daki Falcılar

ama ecren in bütün falları çıktı bana canım ya kadın da 2 falda alyans 1 falda kız çocuğu çıktı ki Neslihan da aynı şeyi söyler hep. Üzüldüm, bir de katina ya da tarot baktırdıysan senin enerjinle de çok alakalı. Bana da bir kere çok kötü şeyler söyledi ve senin enerjin kötü demişti. Cidden üzüldüm ama ((((

şimdi neslihandan randevu aldımm kızlar bakalım o ne dicek

Ben de istiyoreeemmmm Neslihan a gitmeyi, ama daha geçen hafta gittim, muhteşemdi tabiki belki ramazan öncesi giderim son kez... Ne dediğini paylaş ama olur mu, meraktayız ))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Vuhuuuu özel olmayanlarindan biraz bahsedermisin bu yaz orda olucam bende baktiriyim

Mesela bir hukukçu ile nişanlanacak sakın nişanlanmasın hiç hayırlı değil dedi, cdden bir hukukçu ile nişanlandım anam kurtulmam 4 senemi aldı. evleneceğin kişinin adında soyadında ertürk türker gibi bir isim olacağını hissediyorum dedi ayrıldığım şahsiyet ül vahşet in soy adında er vardı ve inşaatla alakalı bir şey olacak demişti, mimari ile bir bağlantısı vardı rahmetlinin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…