Ankara'daki Falcılar

Evim cafe sibele gittim.bu fiyata göre fena değil verdiğim diğer paraları düşününce.şöyle söyleyip süper diyemem ama benle ilgili bildiği bir kaç nokta oldu. Kısa tarihlet verdi eğer dediği tarihler olursa asıl değerlendirmem o zaman olacak.birde çok iddialı konuştu benim dediğim tarihler çıkar diye imkansız gibi gözüküyor ama çıkarsa burda paylaşıcam.

Gelinliklikelebek teşekkür ederim tavsiyelerin için onlarıda denerim bir ara.ramazana kadar bir kaç kez daha baktırıp.bu işi bitiricem zaten

Benim bir teklifim var, Kadriye öyle 1 - 2 kişi gelmez, Alanya da dehşet iyi işleri. Baktırmak isteyenlerle gün kararlaştırıp toplu gidelim bence, ne dersiniz. Aramızdan da bir temsilci seçelim, organizasyonu yapsın mesela. Çok kişi gidersek bence kolaylıkla ulaşabiliriz.

Ben fitim :KK1: Her dedigi cikiyormus :KK1:

hadi bakalımm bak en azından dönmesi umudun var.
serhat a gitttim o da 1 60 gün arasında arıcak dedii:)))

Evet çıkmazsa gel ben buradayım, bu iskambiller yalan mı söylüyor kuzucum dedi. Acele haberin var dedi haber geldi mesela. Genelde söyledikleri çıkıyor Nihal abla nın.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Rengarenk nihalın adı geçince biraz araştırdım ama orda en çok deryayı övmüşler o nasıl gideniniz var mı

Dedikleri çıkan var mı merak ediyorum doğrusu.bu forumu uzun süredir takip ediyorum en pahalısından ucuzuna budur denilen dediği çıkan birine de rastlamadım.bir kaç ufak şey çıkıyo bizde bildi sanıyoruz.bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir bunlarınki de o misal.anı bilen bir çok kişi var zaten.burda daha önce de yazdım başıma geleni ve gördüm ki tek benim başıma gelmemiş aynı şeyi yaşayan çok kişi var.yasemin(turuncu) kişilik analizi değil kafandaki adamın tipini işini vs. Biliyo sonuç fiyasko bir dediği bile olmadı bir de o yeminler inanamıyorum doğrusu nasıl böyle rahat yalanlar söylüyorlar.artık uzun vadeyi geçtim.1-2 ayı bilene bile razıyım o bile yok.bir de çıkmazsa gel lafı şimdiye kadar falın çıkmadı diye giden var mı merak ediyorum.ya da gittiyse ne cavap aldı.Allah herkese yardım etsin kalbinin gönlünün muradını en kısa zamanda versin ki bu yalancılara gitmeyelim.

Herkese merhaba, ben de ara ara bu formu takip ediyorum.ama 3 haftadır hergün bakar oldum çünkü ulaşamadığım bir falcı vardı onunla ilgili bir şey görebilirmiyim diye bakmaya başkadım. İlk önce bende fal deneyimlerimi yazıyım.
O kadar çok falcıya gittim ki çoğunun ismini unutsamda akımda kalanlar.
Terapi cafe, dejavu gül,sude neslihan, evim sibel, bahçeli süheyla, bahçeli de ismini hatırlamadığım 3.cad 2 kişi daha, kupa as neşe, asya, mustafa, berfin, ortaköy yıldız, taylan mı taynat mıydı meryem ve turuncu berrin cengiz sibel ve yasemin.
Bunların arasında bende nokta atışı meslek isim bilen en önce turuncu yasemin, yıldız ve de sibel oldu.dördünün de dediklerinden yaşadıklarım oldu ama yaseminin dediği tarihi dedikleri olayı birebir yaşadım inanılmazdı. 1 aydır kendisine ulaşamıyordum. o nedenle her gün buraya bakar oldum bir haber alabilirmiyim diye ama sonunda buldum.turuncuyu günde 3 kez aramama rağmen hasta izinli diyorlardı bir arkadaşım ulaşmış ve turuncudan ayrılıp sahra kafe diye bir yere geçmiş bayındır sok. Da Yarın ilk iş ona gidicem benim gibi arayanlar varsa haber vermek istedim.birde böyle nokta atışı olup tutturan yaşayan falcı deneyimleriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.çünkü bir karar vermek üzereyim ve gördüğü olumsuz şeyleri de söyleyen birilerine ihtiyacım var.

Dün ecren kaileye baktırdım. Burdaki tavsiyelerden etkilenip. Sonuç fossss durum analizinin durumumla hiç mi hiç alakası yok. Verdiği tarihlerde şaka gibi dörtle beş ay arasında.ben hiç beğenmedim haberiniz olsun.sonunda turuncu yaseminin yerini öğrendim.sahra cafe diye bir yere geçmiş bugün gidicem bakalım durumu bilecek mi ve nediycek.yorumlarımı yazarım.yeni birine giden yok mu

Dün ecren kaileye baktırdım. Burdaki tavsiyelerden etkilenip. Sonuç fossss durum analizinin durumumla hiç mi hiç alakası yok. Verdiği tarihlerde şaka gibi dörtle beş ay arasında.ben hiç beğenmedim haberiniz olsun.sonunda turuncu yaseminin yerini öğrendim.sahra cafe diye bir yere geçmiş bugün gidicem bakalım durumu bilecek mi ve nediycek.yorumlarımı yazarım.yeni birine giden yok mu

bende dün baktırdım ihihihih valla benim duurmu bildi:))

X