Ankara'daki Falcılar

Ben baktirdim sekerim. Tarih vermisti, bu tarihte bu adam sana gelecek demisti. Adam bana gelmedi ama cok kucuk bir iletisimimiz oldu, o da alakasiz bir konuda. Yani verdigi tarih patladi.

en son baktırdığım falcı eylül kafe Mustafaydı..şuana kadar baktırdığım falcılar içinde geçmişi ve şimdiyi iyi bir yüzdeyle tutturmuştu :-) gelecek konusunda söylediklerini daha yaşamadım..kısa vade verdi 10 gün içinde belli olur..çıkarsa yazarım buraya..gerçi artık falcılara gitmiyorum..Mustafanın dediği çıkarsa belki senede 1 kere Mustafaya giderim..o da belki yani.. tatmin olamayınca bi süre sonra falda sıkıcı geliyor..

en son baktırdığım falcı eylül kafe Mustafaydı..şuana kadar baktırdığım falcılar içinde geçmişi ve şimdiyi iyi bir yüzdeyle tutturmuştu :-) gelecek konusunda söylediklerini daha yaşamadım..kısa vade verdi 10 gün içinde belli olur..çıkarsa yazarım buraya..gerçi artık falcılara gitmiyorum..Mustafanın dediği çıkarsa belki senede 1 kere Mustafaya giderim..o da belki yani.. tatmin olamayınca bi süre sonra falda sıkıcı geliyor..

Aynen, cikmayinca ayni kisiye 2. kere gitmenin bir alemi yok bence.

Sen Ortakoy cafe Yildiz'a gittin mi? Bana ilk gittigimde her dedigi tuttu, her dedigi. 2. ve 3.cude hicbir sey cikmadi. Ilk baktigi tutuyor sanirsam, gitmediysen bence dene.

Ankara'da yaşadığım dönemde, ortaköy kafedeki yıldız hanım'a gitmiştim bir kaç kez...enteresandır söylediği herşeyi yaşadım.. Bence ankara'nın en iyisi. Geleceğe dair söylediği şeyler, o an için imkansız geliyordu ama tarihine kadar bilmişti. Yaşadıkça "aaa bunu da bildi"" olmuştum...en son sen deniz kenarında yaşayacaksın dedi, evlendim,işimi değiştirdim,istanbul'a taşındım:) hiç hesapta ve aklımda yokken... Ve öncesine ait bir çok şey:) deneyin derim :KK35:

dün 6. his cafedeki berran hanıma gittim. mevcut durumu iyi bildi.ama sende büyü var iran kurşunu dökmem gerekıo falan dedi acaba herkese aynı şeylerimi söylüyor bilemedimS

İyi aklıma getidin ben bi gidip kurşun döktüreyim stres atayım ,iyi gelir ama iran kuşunu değil Türkiye kuşunu.

N
Geldik geldik :) ankarada var mi dise dokunur gelisme kizlar ?

Eylül Kafe Mustafaya fal baktıran biri vardı.. fal çıkarsa buraya yazarım demişti.. o da gitti galiba..

Gecmisi cok iyi bildi.eski sevgilin arayacak dedi ocak ayi icinde aradi onu bildi.subat ayi icin tarih verdi benim icin cok onemli bir olay
oda cikarsa bingo..... bekliyorum subat cikmadan insallah olur

Ankara'da yaşadığım dönemde, ortaköy kafedeki yıldız hanım'a gitmiştim bir kaç kez...enteresandır söylediği herşeyi yaşadım.. Bence ankara'nın en iyisi. Geleceğe dair söylediği şeyler, o an için imkansız geliyordu ama tarihine kadar bilmişti. Yaşadıkça "aaa bunu da bildi"" olmuştum...en son sen deniz kenarında yaşayacaksın dedi, evlendim,işimi değiştirdim,istanbul'a taşındım:) hiç hesapta ve aklımda yokken... Ve öncesine ait bir çok şey:) deneyin derim :KK35:

Yildiz kadar negatif enerji veren ve baktigi falin yarisindan cogunu atan ve utanmadan 35 tl alan biriii.asla o paraya degmeyen 5 tl lik falcilardan farksiz biriii.reklami haketmiyorrr

Kizlar sunu fark ettim: Universitedeyken gayet abuk subuk bir kafeye giderim , orda Nazan diye bir hatun vardi. Bana her dedigi cikardi o zaman, simdi bakiyorum da uzun vadede soyledigi her sey cikmis, her sey. Cidden bilen falci bir tek o var sanirsam. Dek gelmisim ama degerini bilememisim, o zamanlar uzun vadeyle ilgili soyledigi seyler hikaye gelmisti, yurtdisina gideceksin vs demisti, simdi bakiyorum hepsi gercek olmus.

Kafe Konur sokaktaydi, bu hatunu taniyan bilen var mi?

gözlüklü orta boylarda ve orta yaş üstü bir bayan sanırım bahsettiğiniz kişi 6.his kafenin olduğu binada..saçları düz arkadan toplu ve gözlüklü..eğer bu kişiyi diyorsanız 5 tl ye filan bakmıyor..sizi yoldan fal 5 tl diye çeviriyorlar fakat falcıyla baş başa kalınca durum hiç te öyle olmuyor..hatta 5 tl ye hiç bir şey söylemiyorlar desem yeridir..ben 5 tl lik baktırcam filan derseniz sizi gözleriyle yiyorlar resmen..başlarından atıyorlar anlıycanız..bi denesekte ona göre 30 luk 50 lik tarot açtırsak..açıkçası denemeden asla bir falcıya para dökmeyin derim.

benim bildiğim obinada 6. his ve rengarenk cafe var başka cafemi var orda hiç görmedim.adı nedir?

Kizlar sunu fark ettim: Universitedeyken gayet abuk subuk bir kafeye giderim , orda Nazan diye bir hatun vardi. Bana her dedigi cikardi o zaman, simdi bakiyorum da uzun vadede soyledigi her sey cikmis, her sey. Cidden bilen falci bir tek o var sanirsam. Dek gelmisim ama degerini bilememisim, o zamanlar uzun vadeyle ilgili soyledigi seyler hikaye gelmisti, yurtdisina gideceksin vs demisti, simdi bakiyorum hepsi gercek olmus.

Kafe Konur sokaktaydi, bu hatunu taniyan bilen var mi?

falcıların uzun vadede söylediği 3 şey vardır biri masabaşı iş, denizi olan şehirde yaşam, ve zenginlik...genelde bunları söylerler..bunlardan biriside muhtemelen yaşanır..

kuzenime fal baktırdık bugün:)benim midem bulandı artık fallardan:))ortaköy cafedeki yıldıza gittik kuzenim pek beğenmedi ama yan masadaki kadın herşeyi bildi dedi.yıldıza fal baktıran varmı daha önce yada söylediği şeyler tutan.

Daha öncelerde burada Birgül diye birinden bahsedilmişti, evlendi artık bakmıyor diye falan.. acaba ona baktırıp da gelecek çıktı diyen var mıdır? sanırım geri dönmüş Taynat'a..

X