Ankara'daki Falcılar

Sekerim, vadesine 3 hafta var, daha bir sey diyemem yani :21:

30 tl olmus sanirsam, yeri Sakarya'da balikcilarin oldugu caddede. Sakarya metro duragindan cikarsan soldaki ilk cadde 4-5. bina, eylul kafede bakiyor.

ay gitsem mi bilemedim. yarın yiğite mi gidiyorsunu bi de, onun hakkında ne deniyor ki?

gizzz cim sana fallar baya cikiyo gördügüm kasariyla demek ki bu enerji denen sey hakkaten var.senin olay benimkiyle benzerdi diye hatirliyorum bende durum boyut degistirdi cogu fal patladi. mustafa bana da yarim saat falan bakiyo ama iste en son dertlesmeye dönmustu olay.
bende de melek öz biliyor seviyorum onu herkes nesibe de nesibe diyor ama nesibenin farki ne cozemedim ben.rezzan abla da rahatlatiyor ama cikmadi dedikleri.
katina olumsuz bir deste degil mi ? onu baktirmaya korkuyorum acikcasi

yok canım kötü bi deste değil, daha gerçekçi diyelim sert bi uslubu var bence tarota göre, sen kötü nefisli birilerine baktırma, ben seviyorum desteyi,
nazar değdirme şekerim sana da çıkar elbet fallar kendini rahat bırak, okuyorum burdan kötü şeyler gelmiş başına unut demek çok zordur diyemem zaten sana ama geride bırak, senin kocaman denizinde büyük bi anlamı varken küçüçük deniz kabuğu olsun o,
eminim yeni birileri olucaktır hayatında fallara böyle baktır yeni biri var mı die? eskileri sorgulamak acıdan başka bişey getirmiyo 2 tane eskittim böle fal batağına düşme sebebim zaten biliyosun

Haddim olmayarak bu fal konusunda birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum. Fal camiasını çok iyi biliyorum nasıl bildiğimi sormayın ister falcı deyin bana ister çok fal baktıran. Falcıların kendilerini iyi tanıtmak için kullandıkları bir yöntem vardır güya yabancıdırlar suriyeli iranlı gibi yada cinleri vardır tabiki hepsi palavra :) Öncelikle gaybı Allahtan başkası asla bilemez cinleri bile olsa bilemez geçmişinizi söylerler geleceği bilemezler kimi iyi sallar onun adı iyi falcı olur kimi sallayamaz adı kötü falcı olur. Başka bir taktikte sende nazar var gel kurşun dökelim sende büyü var gel bozalım derler tabi tüm bunlarıda bedava yapmazlar. Okudum bazı yazılarınız kimi falcı bazılarınıza iyi sallamış dedikleri çıkmış bazılarınıza enerjisi tükendiği için sallayamamış söyledikleri çıkmamış yani bazılarına iyi gelen falcı bazılarına kötü gelmiş ha araya reklam koyanlar bile olmuş amanda şöyle iyi böyle iyi mutlaka gidin bu falcıya gibi falan :) hepsinin taktiği aynıdır senden iyi enerji alırlarsa çok iyi sallarlar iyi enerjinin diğer adıda paradır sende parayı hissederlerse birde korkmuşsan söylediklerinden aman gel sende büyü var şu kadar paraya çözerim derler :) yapmayın Allah aşkına ya aklınızı başınıza toplayın bizler çaresiz değiliz yine çare biziz psikoloğa gitmeyen ruhsal rahatsızlıkları olanlar bile falcı falcı geziyorlar zor kazanıp kolayca umut tacirlerine paralarınız vermeyin ya yazıktır günahtır yapmayın. İtiraf ediyorum bende fal bakıyorum sizlere umut verip iyi sallayıp paranızı alıp evime ekmek götürmekten başka birşey değil bu fal olayı. Arz talep meselesi sizler bu kadar arz ederseniz bizim gibi falcılar ve bizim gibi olmayan büyü sihir işi ile uğraşan bir sürü falcı türeyecek ve türüyorda. Çaresiz değilsiniz aslında çarede geleceğe yön vermekte sizin elinizde falcılar sizin kaderinizi değiştiremezler Kötü enerji taşıyan haset fesat paragöz bir falcı kendinde bulunan o kötü enerji ile kaderinizi çok kötü bir şekilde değiştirebilir maddi manevi yıpratır psikolojinizide bozabilirler bunu unutmayın. sevgilerimle...
ilk önce bende zamanında çok falcılara gidip bol paralar harcıyan sonradan bunların palavracı olduğunu geç anlayan birisi olarak falcılara artık gitmiyorum ve inanın bütün işlerim iyi ve düzene girdi arada sırada bu siteye girip kendi deneyimlerimi anlatıp kişileri uyarmaya çalışıyorum falcılara gitmeyiniz diyerek umarım bu saatten sonra dikkate alınırız.şimdi ise kızılaya yada başka bir yere gittiğimde falcılara verdiğim parayı kıyafete gezmelere veriyorum inanın param bereketlendi aklıma eskiden falcılara gittiğim geldikçe allah beni affetsin diyorum allaha değilde faldan medet umduğum için inşallah arkadaşlarda en kısa zamanda onlarda bu yanlıştan dönerler inşallah fal bakanlarda fal bakmaktan ve bu boş işlerden vazgeçerler allah ıslah etsin hepsini...... bence fal cafeler kapatılmalıdır. bu benim kendi fikrimdir katılır yada katılmazsınız sadece saygı duyarım.

Son düzenleme:
bende bugün turuncu cafedeki oğuza gittim.anı çok iyi biliyor gelecek çıkarmı bilemem tabi ama isabetli yorumları vardı.daha önce giden oldumu acaba?

ayrıcaa ankaradaki tüm falcıları tanıyorum..

hepsine gittim..
tunalıdakileri, bahçel,dekileri, kzıılaydakileriii..

hepsi eski sevgilim için döncek dediler ama dönmedi:)))))))))))9

2 senedir kızılay ve bahçelideki falcıları dolaştım. Ebru, Cahide, Süheyla, Kadriye, Figen, Mihriye, Aslı, Helin, Serap, Suzan, Sevilay, Yıldız, Eylül vs. Bazılarına birkaç kez gittim. Ne hikmetse çoğu geçmişimi bildi gelecekle ilgili bazı şeyleri doğru çıktı. Figene birkaç kez gittim ezan benim şahidim deyip doğru söylediğini ispatlar gibi bana atmalarda bulundu. Hepsi sevdiğin boşanacak sen ununla evleneceksin dediler, tarih bile verenler çok oldu ve beni 2 sene oyaladılar.
Falcılar insana terapi gibi geliyor o an rahatlıyorsunuz ama sonuca baktığınızda elinizde bir şey yok.
Sizlere yardımcı olmak için yazıyorum zor günler geçirdim. Bir arkadaşım medyum Ahmetin ona çok yardımcı olduğunu söyledi ve ben onu aradım. Sonuç olarak sevdiğim adam eşinden iki hafta önce boşandı ve haziran ayında onunla evleneceğim.
Sizlerin de biran önce sevdiğinize kavuşmanızı dilerim.

ilk önce bende zamanında çok falcılara gidip bol paralar harcıyan sonradan bunların palavracı olduğunu geç anlayan birisi olarak falcılara artık gitmiyorum ve inanın bütün işlerim iyi ve düzene girdi arada sırada bu siteye girip kendi deneyimlerimi anlatıp kişileri uyarmaya çalışıyorum falcılara gitmeyiniz diyerek umarım bu saatten sonra dikkate alınırız.şimdi ise kızılaya yada başka bir yere gittiğimde falcılara verdiğim parayı kıyafete gezmelere veriyorum inanın param bereketlendi aklıma eskiden falcılara gittiğim geldikçe allah beni affetsin diyorum allaha değilde faldan medet umduğum için inşallah arkadaşlarda en kısa zamanda onlarda bu yanlıştan dönerler inşallah fal bakanlarda fal bakmaktan ve bu boş işlerden vazgeçerler allah ıslah etsin hepsini...... bence fal cafeler kapatılmalıdır. bu benim kendi fikrimdir katılır yada katılmazsınız sadece saygı duyarım.

katılıyorum, bence de kapatılmalı yoksa benim kurtulacağım yok bu bağımlılıktan..

2 senedir kızılay ve bahçelideki falcıları dolaştım. Ebru, Cahide, Süheyla, Kadriye, Figen, Mihriye, Aslı, Helin, Serap, Suzan, Sevilay, Yıldız, Eylül vs. Bazılarına birkaç kez gittim. Ne hikmetse çoğu geçmişimi bildi gelecekle ilgili bazı şeyleri doğru çıktı. Figene birkaç kez gittim ezan benim şahidim deyip doğru söylediğini ispatlar gibi bana atmalarda bulundu. Hepsi sevdiğin boşanacak sen ununla evleneceksin dediler, tarih bile verenler çok oldu ve beni 2 sene oyaladılar.
Falcılar insana terapi gibi geliyor o an rahatlıyorsunuz ama sonuca baktığınızda elinizde bir şey yok.
Sizlere yardımcı olmak için yazıyorum zor günler geçirdim. Bir arkadaşım medyum Ahmetin ona çok yardımcı olduğunu söyledi ve ben onu aradım. Sonuç olarak sevdiğim adam eşinden iki hafta önce boşandı ve haziran ayında onunla evleneceğim.
Sizlerin de biran önce sevdiğinize kavuşmanızı dilerim.

bu ahmet hangi ahmet acaba ve yeri neresi canım.bildiğim bitane var ama omu bilemıyorum

bu ahmet hangi ahmet acaba ve yeri neresi canım.bildiğim bitane var ama omu bilemıyorum

Ben artık Ahmet Abi diyorum ona kendisini hiç görmedim ankara dışında yaşıyor sürekli telefonla görüşüyorum bana telefonla yardımcı oldu yapmam gerekenleri telefonla söyledi

Yigitimiz ve Ahmetimiz eksikti onlarda geldi kadro tamamlandi.

Falı geçtik artık özel işlem yahu açıkça söyleseler büyü yapan hacı hocalarımız... Bizi burada umutsuz kadınlar sürüsü olarak gördüklerinden olsa gerek elbet biri düşer diyorlar. Yahu zevk için stres atmak için karar alamadığı zamanlarda da fal baktıramaz mı kimse.fala inanma falsız da kalma ama büyü dinden imandan çıkarır insanı Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin.

bende bugün turuncu cafedeki oğuza gittim.anı çok iyi biliyor gelecek çıkarmı bilemem tabi ama isabetli yorumları vardı.daha önce giden oldumu acaba?

ben gitmişitm oguza ama cok oluyo kişilk analizi fln ama kısa zamanı bence tutturyor ama aralıkda demişti bi kaza yasıycksın Allah koruduki yaşamadım yani çıkmamış olması iyi :KK6:

Falı geçtik artık özel işlem yahu açıkça söyleseler büyü yapan hacı hocalarımız... Bizi burada umutsuz kadınlar sürüsü olarak gördüklerinden olsa gerek elbet biri düşer diyorlar. Yahu zevk için stres atmak için karar alamadığı zamanlarda da fal baktıramaz mı kimse.fala inanma falsız da kalma ama büyü dinden imandan çıkarır insanı Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin.

Kesinlikle katiliyorum sana tatlimm

X