Ankara'daki Falcılar

evet gittim ama eskisi gibi güzel bakamıyor eskiden nokta atışları süperd.i anlaşılan; bir falcıya 1 yada 2 defa gitmek gerekiyor fazlasında saçmalamaya başlıyorlar..

hadi ya bende ilk fali cok iyiydi ya hep oyle olack saniyorum sadece bu ugruna aylarimi verdigim sahsi degil girecegim isi orada bana yardimci olacak kisinin adini falan da bilmisti o falda ama ikinci fal tam fostu ucuncuye de gitmem madem eskisi gibi degil...ankaradan gitmeden bi onerisi olan var mi kizlar nisan butceyi zorlar gibi alternatif lazim ama bizim topik kavgadan tastan kayadan gecilmiyor...

bugünde rezzanı denyeyım bakalım :=) yeni işinde hayırlı olsuncanım .ıyı bayramlar

saol canım ama oraya kısa süreli girmiştim hala okuduğumdan, şu an çalışmıyorum, rezzan hanım bayram dolayısıyla girmiyo olabilir
facebook dan da ekleyebilirsin, kendisine ordan ulaşabilirsin :)

yoldan gecerken mi ugradin hayirdir malum mu oldu falci aradigimiz ? ilk mesajda falci kesfi!
safiz da o kadar degil

kizlar acil yardım. mesteran mı mehteran mı boyle bir ismi olan biri var. ziya gökalp'te. bir çeviri merkezinde bakıyor fala. bilen var mı onu?

nesteran imiş. pek yorum yapılmamış? bileniniz var mı nasıldır? bugün gittim ama gelecek konusunda şüpheciyim şimdiki zamanda sorun yok da.

nesteren (harf hatası yapmışım)

olumlu bir faldı çok, o yüzden çekindim. geleceği tutturuyor mu? ben mutlu ayrıldım hani oradan. çok da yakın tarihli şeyler söyledi, çok kolay doğrularım yani. ama baktıran varsa bir yorum yapsın lütfen:)

princesss,senle enerjilerimiz uyuyodu,eğer yakın tarihleri tutturursa mutlaka bilgilendir canım benim ya

princesss,senle enerjilerimiz uyuyodu,eğer yakın tarihleri tutturursa mutlaka bilgilendir canım benim ya

tamam tatlim, yani "iki üç gün içinde olacak" falan gibi tarihler verdi. mevcut durumu da iyi bildi. kartları bana da gösterdi çoğu zaman. ben beğendim sanki ya. dedikleri olduğu anda sana yazıcam. baya da uzun baktı bir de. 45 dakika falandır, daha dursam bakıyordu da ben kalkayim dedim:)

princess, nesterenin yerini biraz net tarif eder misin? Ne kadara bakıyor? daha önceki yorumlarda Ankara cafede çalıştığı yazıyor. orada nesterene baktıranlar varsa, yorumları alabilir miyiz?

princess, nesterenin yerini biraz net tarif eder misin? Ne kadara bakıyor? daha önceki yorumlarda Ankara cafede çalıştığı yazıyor. orada nesterene baktıranlar varsa, yorumları alabilir miyiz?

Ziya gökalp'te mado'nun karşısındaki dilek apartmanıydı galiba. yeri çok kolay da eskilerden yorum almak lazım.
bende şimdiki zamanı bildi tamam ama gelecek önemli.

Uzun zamandır yazmadığımı fark ettim ve fal konusunda savunduğum şeyler değiştiği için onları belirtmek istedim. Her yazdığımda hep gittiğim bi falcıyı övüyodum ki artık beğenmediğimi anladım. Bi ay önce gittiğimde ne olacak dediyse olmadı ve bana hiç de uygun olmayan biriyle ilişkimin güzel olduğuna, birbirimizi sevdiğimize inandırdı. O zamanlar öyle görmek istiyodum ben de ama artık olanı görüyorum. Ve ilişkim devam ederken turuncu cafedeki berrin sultana da gidiyodum ve hep olumsuz konuşuyodu. O sana göre değil, sen ondan kendi isteğinle ayrılıcaksın falan. O zamanlar bu sözler bana hiç doğru gelmiyodu. Seviyodum ve sevdiğim kişi değişicekti mutlu olucaktım. Ama her gittiğimde berrin ısrarla olmayacağını söylüyodu. Eskiden de yazmıştım birinin altına berrini beğenmedim diye ama asıl o bilmiş. Her gittiğim falı da tutarlıydı. Bi gittiğimde olucak öteki gittiğimde bu iş olmaz demedi yani.
Şimdi turuncu cafedeki berrine gidenlerin yorumlarını alabilir miyim?

kizlar semrine son zamanda gidenler fikirlerini paylasabilir mi? sizce eskisi gibi mi en azindan bi kere tutturduklari yorum yaparsa sevinirim uyan20 sen gidip eskisi gibi degil demistin sanirim...
bende garip bir sekilde ilk fali gibiydi yine eski ve yeni sevgilimin adini bildi yeni derken iste malum sahis! yine ayni yorumu yapti. bakalim neler olacak.isle ilgili de baya isabetliydi!
burayi da okuyo bence yazmicaktim ama hadi neyse...

Kizlar sonunda bugin gittim. Ben 5 tl lik fallar kisa ve bastan savma olduguna inandigim ici tarot actirdim . Ve hayretler icersinde kaldim. Acikcasi bu kadar iyi beklemiyordum ama hayatimdaki zararlı veya iyi insankrn hepsini isim isim saydi benle olan dertlerini hepsini soyledi bende boyle saskin liklar icersinde dinledim fal muhabbetimi semrinle kapatiyorun. Gidersem ayda yilda bir ona giderim . Gaussmatada bi tsk borc bilirim

bebegim dur bakalim onemli olan gelecek. ovuyoruz ovuyoruz gelecek cikmiyo, bana dediginin cikmasi cok zor mesela

kızlar 3 ay önce nisana baktırdığım falı dinledim bugün de hadi ilk gidişimde ufak-tefek bişeyler çıkmıştı 2. de hiç bir şey yok ve aradan bunca zaman geçmiş! ben zaten burda da asla olmayacak demiştim burda da ama ufak tefek bildiği birşey de olmamış bu zaman zarfında..

kızlar iyi birini önerinde gidiyim dicem ama hiçbirii cıkmıyoo galibaaaa ( yokmuuu ucuza birii yaa

uzun zamandır falcıya gitmiyorum ama burayı sürekli takip ediyorum. reklam araları dışında hiç paylaşım yok. Daha doğrusu koca Ankara'da falcı yok. Dolayısıyla aynı kişiler dönüp duruyor.birde uyduruk falcılar dünya paraya bakıyor. burayı mutlaka okuyorlar gitmeyin bir süre fiyatları kırılsın. yalan satıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…