Ankara'daki Falcılar

Alıntılayarak cevap verdiğiniz o yorum ceza almıştı, ceza almış bir yoruma cevap verip konuyu uzatmak oldu mu sizce?

Ankara da 20 tl civarı gidilecek doğru düzgün 5 dk da kestirip atmayacak falcı var mı taroz yada kahve,, tutturan en azından yüzde 80 . siz olsanız kalkıp nereye gidersiniz yarın falcıya gidecek olsanız? sayfalardır yorumları okudum net birşey yok araya tartışmalarda karışmış hepten bulanmış ortalık.

Alıntılayarak cevap verdiğiniz o yorum ceza almıştı, ceza almış bir yoruma cevap verip konuyu uzatmak oldu mu sizce?

Peki uzatmayalim. Ama hakareti baslatan kendisi, ben yazilarini elestirmistim. Uzatmak istemiyorum aynen. Bu konudaki son mesajim. Hem yanlis anlayip ( daha once oldugu gibi) alinip, daha sonra da hakaret eden kisileri ciddiye almamaliydim.

hayatımda bu kadar saçma bir kadın görmedim hem fal bakıyor hemde kuran çarpsın diyor

dikkate alma canim ya! emin ol o cafeye verdigjm 50 tl ye cok yandim zamaninda kursun dokeyim derler bide aman ha! burada yeni isimler cikmiyor cunku insanlar ya beklemede kalip buraya yazmayi unutuyorlar ya da kendilerine sakliyorlar! bilemiyorum istanbul topiginde daha cok isim var bizde yarisi bile yok

20 tl ise turuncudaki Yasemin'i denemeni oneririm. Yada limon pazarinin ustundeki kizilay fal merkezindeki İrem. Digerlerine gore o fiyata idealdir

Arkadaslar az once aldigim haberlerle sarsilmiş bulunmaktayim. Nisan ablamin dedigi seyler cikti. Ve oyle ufak gelisme falan da degil. Şokum, kizginligim- sevincim, yeni atlattigim icin anca yaziyorum. Bekledigim bir gelismeydi Nisan dedigi icin. Yazmamayi dusunuyordum da,( reklam olaylarindan dolayi.. ) bir vefa borcu oldugunu dusunuyorum ben.

Son düzenleme:
bahçelievlerde nermin hanımı tavsiye edebilirim size formda onun falıyla ilgili deneyimlerimden kısmen bahsettim,arzu ederseniz telefon num verebilirim,faydasını göreceğinize de inanıyorum,sevgilerimle..

[ı][/ı]slmlar bana bahçelideki nermin hanım'ın telefonu lazım.çalıştığı cafeden çıkmış.hiçbir yerde numarasını bulamadım.

Ben yıllardır fal baktırırım.9 yıl önce ilk falımdı Medyum Guru bi onun dedikleri çıkmıştır bende, onunda izini kaybettim.Daha yakın zaman içinde ise telefonda da bakan Aydın var.Aydın istanbul'da istiklâl caddesinde cafede bakıyordu.Bakım yaptığı kafe kapanmıştı.Son dönem online falcılara sardığım için çok üstüne düşmedim.Ancak Aydın'ın dediklerinide çok yaşadığım olmuştur.Hep söylediğim şeydir.Hiçbir falcıya en mükemmeline bile illaki baktır demem.Fal işi bana tutarda sana tutmaz.Ancak tarot,kahve,su falı bakabilen biridir Aydın ücreti en son kahvede 20 tl idi,Aydın'ı sana önerebilirim.

Sarıldı sarıldı dolandırdı / 1 - Foto Haber Galeri
link vermek serbest mi bilemedim ama falcı medyum ayfasıın en açık örneği

çok eğlenceli eline sağlık:)o kadar fotoda sadece 3-4 gömlek değişmiş.demek ki ünlülerin bol olduğu mekanlara gidip hayran kimliği ile foto cektirmiş.muhtemelen bu ünlülerin hepsine medyumluk yaptığını söylemiştir.başka bir eğlenceli yanı,hiç kimse ona sarılmamış hep kendisi sarılmış:)inanmayın bunlara..kur'an da falcılık şirktir diye çok acık yazıyor.ama ben hocayım medyumum diyen muhteremler hem kur'an ayetlerini aracı kılarak muska wefk büyü ws yapıyor hem de fal bakıyor.2 sinden birini yapmıyacak yapamaz.benden size bir tawsiyem olsun,fal işini bırakın da işleriniz nasıl yoluna girecek görün.bakan da baktıran da aynı günahı işliyor.ben çok baktırdım.baktırdıkça işlerim berbat oldu.şimdi itiraz eden çok olacak biliyorum..önemli değil etsinler kızsınlar bana.ama insan hayatından ya falı çıkaracak ya kur'anı çıkaracak.çünkü çelişir.benim kadar az kişi falcıya gitmiştir.arada tahmin de tutuyor zaman da tutuyor.ama bu hislerden ibaretttir.bir şey bildiklerinden değil.eğer gercekten geleceği bilecek güçleri olsaydı söyledikleri herşeyin gercekleşmesi gerekirdi.40 dediğinden 1 i tutuyorsa sadece tahmin ediyordur.ben geleceği görürürüm b,ilirim diyen kimse herşeyi doğru bilsin de ben yalancı çıkayım utanayım özür dileyeyim..öyle biri yok...paraya zamana umutla boş yere beklenen zamana yazık..

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba.aylardır siteye girmiyordum ortalık baya bir karışmış sanırım :) ben geçen gün sakarya gırgır cafedeki tuğçe hanıma gittim baya da memnun kaldım.daha önce tuğçeye gidenler var mı varsa yorumlarınızı alabilir miyim??

slmlar seda bana nermin'in numarasını verebibilir misin?çalıştığı kafeden çıkmışve cebine ulaşamıyorum.

aydın nerde peki nasıl baktırcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…