Ankara'daki Falcılar

Hala topikte fallarla ilgili konuşmak yerine reklamdan bahsediliyor, fallara dönün, reklamcıları da bildirin lütfen!

Pelin7 dendi farkinda iseniz... Ve alcanzar disindaki gokceyi oven uyeler. Gokcenin konusmasinda fark edilen bir sahteligi de anlatti gaussmat ama nafile... Kendiniz bilirsiniz.

Pelin7 dendi farkinda iseniz... Ve alcanzar disindaki gokceyi oven uyeler. Gokcenin konusmasinda fark edilen bir sahteligi de anlatti gaussmat ama nafile... Kendiniz bilirsiniz.
Ya ben anlamadım ne kadar şu koniyla ilgili yazmıyim diyorum ama konu kapanmak bilmiyor.öven övsün,beğenen beğensin,beğenmeyen baktırmasın,reklam yapan yapsın,reklam yapıldığinı düşünen o falcıya baktırmasın bu kadar basit.Ama böyle inatla, ısrarla aynı şeyin etrafında dönmek anlayamıyorum.Ve "alcanzar"derken anlayamadım Gökçe yi burda duyupta geçen hafta herkes gibi fal baktıran biri olarak yoksa benidemi reklamcı ilan ettiniz.Vallaha artık buda şaşırtmaz beni.

Topikte x denmiş ama yönetime bildirim yapılmış mı?
Yapılmamış, biz sitede yer alan milyonlarca topiği gezip yazılan "şu kişi reklamcı" yorumlarını tek tek arayamayız, bildirim yapmalısınız, bunu birkaç gün öncede ifade ettim, hala topikte şu kişi reklamcı deniyor ve yönetime bildirim yapılmıyorsa sorumlusu yönetim değildir, resmi bildirim mesajların sol alt köşesinde yer alan siyah üçgen işaretiyle simgelenmiş kötü içerik bildirim butonuyla yapılır.

Aaa ayıp kızlar ama, bir süre girmedim neler olmuş burda..

Kağıt falı bakan Pınar vardı,var mı son zamanlarda giden yorum yapabilecek biri..

Mune: Reklamcilari bildirin
Ben: Pelin7 dendi farkinda iseniz... Ve alcanzar disindaki gokceyi oven uyeler.
Disindaki sozcugu ' haric, dahil olmayan' gibi anlamlarda kullanilir.
Ben mi acik yazmadim anlayamiyorum artik :) 'aşşalıksak' sozu de boyle olay olmustu. Kac kere aciklanmasina ragmen... Dikkatli okuyun lutfen.
Son mesajinin cevabini da gaussmat on kere vermis, ben turkce ve anlatim bilgisi dersi veremeyecegim daha fazla burada.
Kotu icerik konusuna gelince de, artik haberiniz var saniyorum kim oldugundan.

Mune: Reklamcilari bildirin
Ben: Pelin7 dendi farkinda iseniz... Ve alcanzar disindaki gokceyi oven uyeler.
Disindaki sozcugu ' haric, dahil olmayan' gibi anlamlarda kullanilir.
Ben mi acik yazmadim anlayamiyorum artik :) 'aşşalıksak' sozu de boyle olay olmustu. Kac kere aciklanmasina ragmen... Dikkatli okuyun lutfen.
Son mesajinin cevabini da gaussmat on kere vermis, ben turkce ve anlatim bilgisi dersi veremeyecegim daha fazla burada.
Kotu icerik konusuna gelince de, artik haberiniz var saniyorum kim oldugundan.

Madem dışındayım benim adımı bu konu dahilinde geçirmezsen sevinirim.Çünkü çok sıkıldım kaç kez belirttim.Ama ısrarla içine çekiliyorum.Eğer türkçe dersi vermek istersen bence "aşağılık"kelimesini "aşşalık"yazan kişilere ver.Çünkü ben Türkçe yazıyorum,Türkçe konuşuyorum.Bu tarz farklı dilde,noktalama işareti kullanılmayan ,düz anlatımla yazılan hiçbir anlatımı çok üzgünüm anlamam,anlayamaya çalışmam.Bilmem yeterince anlatabildimmi???????

Dün akşam tesadüf eseri indirilenler içerisinde fal baktırdıgım kişilerin bana gönderdikleri ses linklerini buldum Nesibe,Sezen ve İlkay Gür kesinlikle ama kesinlikle baktırmayın kızlar...10 ay önce baktırmışım ...Nesibe anı ve şu anda yasadıklarınızı iyi biliyor ama gelecekle ilgili,verdikleri tarihler hiçbirisi çıkmamış....

Dün akşam tesadüf eseri indirilenler içerisinde fal baktırdıgım kişilerin bana gönderdikleri ses linklerini buldum Nesibe,Sezen ve İlkay Gür kesinlikle ama kesinlikle baktırmayın kızlar...10 ay önce baktırmışım ...Nesibe anı ve şu anda yasadıklarınızı iyi biliyor ama gelecekle ilgili,verdikleri tarihler hiçbirisi çıkmamış....

Canım peki Rezzan ablaya baktırmışmıydın o dönemlerde?

Madem dışındayım benim adımı bu konu dahilinde geçirmezsen sevinirim.Çünkü çok sıkıldım kaç kez belirttim.Ama ısrarla içine çekiliyorum.Eğer türkçe dersi vermek istersen bence "aşağılık"kelimesini "aşşalık"yazan kişilere ver.Çünkü ben Türkçe yazıyorum,Türkçe konuşuyorum.Bu tarz farklı dilde,noktalama işareti kullanılmayan ,düz anlatımla yazılan hiçbir anlatımı çok üzgünüm anlamam,anlayamaya çalışmam.Bilmem yeterince anlatabildimmi???????

Biz seni anliyoruz zaten, sacmalamaya basladin artik.
Cevap bile verilmeye degmiyor soylediklerin. Mi ayri yazilir, tek soru isareti kullanilir, ama biz seni anliyoruz, kaygilanma

Sizlere dedim ki artık şu reklamcı konusu kapatılsın, x kişi reklam yapıyor ve falanca dışında x falcıyı öven diğer üyeler reklamcı diyorsunuz hala, diğer üyeler kim? Siz bizi falcılarla karıştırıyorsunuz galiba, fincana bakıp diğer üyelerin ismini bulamıyoruz biz üzgünüm, topikte yazmanız birşey ifade etmiyor, bilmem kim falcının reklam yaptığı duyarlı bir üye tarafından bildirilmeseydi, x üye, y üye reklam yapıyor konularıda burda dallanıp budaklanmayacaktı, o reklam yapan falcıya bile sadece laf söylemekle yetindiniz, bildiren tek bir üyeydi, sizler o reklam yapan falcının bir sözüne takılı kaldınız sadece.

Örtülü reklamdan şikayet ediyorsunuz. Nisan denen falcı da övülmüş, sıradan olmadığı söylenmiş, hatta ailesi de sıradan değil denmiş, o zaman burada bazı falcıların adını ön plana çıkaran herkesi reklam yapıyor diye banlayalım.

Burda amaç falcı paylaşımları mı? Yoksa bir falcıyı alaşağı ederken diğerine prim yaptırmak mı?
Artık gerçekten son verin, reklamcıları da KÖTÜ İÇERİK BUTONU'na basarak bildirin.

Biz seni anliyoruz zaten, sacmalamaya basladin artik.
Cevap bile verilmeye degmiyor soylediklerin. Mi ayri yazilir, tek soru isareti kullanilir, ama biz seni anliyoruz, kaygilanma

İnsanların işine gelmeyen şeyler söylendiğinde böyle agresif olup gerçek yüzlerine gösteriyorlar.Senin seviyen zaten benim yazdıklarıma cevap verecek kapasitede değil.Tüm mesajların bunu açıkça anlatıyor.Bunda sonra yazdığın tek bir mesaja bile cevap yazıp seviyene inecek değilim.Yazdıkların ve sen benim için bu topicte bitmiştir..................................................

Yokmu dogru durust bakan dedigi cikan biri yaa

burda bir sürü isim dönüyor, herkes birilerini söylüyor bende yazıyorum deneyimlerimi size uygun olana gidebilirsiniz, çünki birinin beğendiği biri beğenmiyo, bazılarının fiyatları dudak uçuklatıyo, yazanlardan birilerini deneyin, özel bi ismin nerde baktığını yada telefon numarasını isterseniz bende varsa veririm :)
bence var bakan birileri dedikleri çıkanlar var hepsi vasat değil :)

İnsanların işine gelmeyen şeyler söylendiğinde böyle agresif olup gerçek yüzlerine gösteriyorlar.Senin seviyen zaten benim yazdıklarıma cevap verecek kapasitede değil.Tüm mesajların bunu açıkça anlatıyor.Bunda sonra yazdığın tek bir mesaja bile cevap yazıp seviyene inecek değilim.Yazdıkların ve sen benim için bu topicte bitmiştir..................................................

Yazdiklarini aynen sana iade ediyorum, insanlar birbirlerinin aynasidir. Bende kendini ozetlemen cok hos olmus, zira bir sey soylendiginde, tek benim mesajlarim degil, genel anlamda anlamayan SENsin. Kapasite falan yazmissin, haddin olmadan.
Ayrica agresiflik sacmalamissin demek degil, senin mesajlarindaki cumlelerde alâsini goruyoruz.
Daha soylenecek cok sey var ama gercekten değmez ve yeri degil. Konu disi mesajlar oluyor artik.
Asil ben senin seviyene indim.. Dikkat etmem gerekirdi, uzuyor ve sen anlamiyorsun hicbir sey.

ay örtülü reklamlardan bıktım ya herkes baktırdı çevremden gökçeye kimse de memnun kalmadı burada bi teşekkürler bilmem ne...bu mesaj sonrası ceza alırım sanırım ama pelin7 hayrına mı veriyorsun gökçenin numarasını ? 81 ilin fal topiği olsa 81 ine de yazacaksın ya eski üye reklam yapmaz diye bişi yok madem fala meraklısın bu zamana kadar nerdeydin şekerim???

bide 10-20 mesajı olanlar var onlara hiç değinmiyorum bile gökçenin neyini beğendiniz bi söyleyin bilelim!!!

şule en azından açık reklam yaptı bildik yani ama böyle bi övmeler falan nedir bu yani???

benim bu topiğe önerim sakın fala para vermeyin en ucuzunu bulun gidin çok lazımsa bakın 5 tl lik de yalan 100 tl lik de yalan!!! bu güne kadar baktırdığım 1 fal çıktı o da 7.5 tl di!!! tesadüf tuttu işte aynı kadın 2. de tutturamadı!!!
oylama yapacaksak kepsine 0 veririm ben... yazık günah paramıza umudumuza...

Gercekten bu Gökçe muhabbeti sıktı. pelin07 nin gökçe olduğuna kesinlikle inanıyorumm. İsteyen baktırsınn. anlayan ama anlıyor reklammı degilmii.

Gercekten bu Gökçe muhabbeti sıktı. pelin07 nin gökçe olduğuna kesinlikle inanıyorumm. İsteyen baktırsınn. anlayan ama anlıyor reklammı degilmii.

aynen bizden uyarmasi reklam diyerek falcilarin önünü kapatiyormusuz bunu bile duydum! yonetime de bildirdim pelin7 ve turevlerini...azalarak degil direkt bitsin gokce!
bu arada tum falcilarin bende yanilmis anda bile yanilmislar yani benden soylemesi!

X