Ankara'daki Falcılar

alzancar cnm gokçe hanimi aramissin memnun kalmissin çok sevindim cnm.memnun kaldiysan ne mutlu banaonerdigim için
Evet daha önceki sayfalarda detaylı yazdım memnuniyetimi.Yine söylüyorum para için yapmıyo bu işi o kadar belliki.Çok samimi sıcak bi insan çekinmeden her soruyu sorabiliyo insan.Sanki önceden tanıyomuşum gibi baktırdım vallaha.zaman içinde inşallah dedikleri çıkarsa paylasırım zatwn.

Ok Ok cnm yalniz benim parami bastan almisti hain kadin :)

Şaka bi tarafa dürüst düzgün bi insan Gökçe hanım

kızlar merhaba. zaten hepimiz biliyoruz Allah tabn başka kimsenin geleceği bilemediğibni ama işte, faldan da vazgeçemiyoruz galiba:)
burada nisanla ilgili konuşulduğunu gördüm...ben de yıllar önce kendisine fal baktırdım, şimdiki zamanı evet soyluyo, gelecekle ilgili de kağıda birçok şey yazdırmıştı... bana yıllar önce sen sevgilinden ayrılcaksın ve kısmetın kapanacak, hayat boyu kısmetın kapalı olacaka evlenemeyecksın demıstı, en çok aklımda kalan o oldu ama neyseki çıkmadı şu an evliyim:)

canım öncelikle bu verdiğin bilgi çok önemli, nisanla ilgili pek fazla geribildirim verenimiz yoktu.dediklerini er geç yaşayanlar olsa da geçmişte gidenler ya falı anlamadıklarını, bu yüzden beğenmediklerini belirtiyorlardı ya da bir şekilde dediklerinin çıktığını söylüyorlardı...
buradan bi arkadaşa şu tarihte yıkım yaşıcaksın dedi ve o tarihte kız yıkım yaşadı...
ancak bana dediği henüz olmadı...zaman sapar hadi diyelim ama sana dediği de zıt şekilde olunca şaşırdım...
sanırım karşı tarafın zihnini okuyor sadece ve hiç bir yaratılanın bilemediği gibi , geleceği bilemiyor en azından kimi zaman...

şimdi sana nacizane sorum şu inşallah görür ve tez vakitte cevap verirsin:
sana ayrılacaksın dediği sevgilinle mi evlendin?
kısmetin açılsın gel sana şunu yapayım falan mı dedi nisan ya da başka biri?

Nisan bana da kismetin cok kotu ama sonusuza kadar boyle gitmeyecek, acilacak demisti. Bana kismetimi acmak icin bir dua soyledi, bunu okuyup sag kolundan yana ufle dedi.

Bana onumuzdeki 2.5 yil icinde ask icin ugrasmana , cabalamana gerek kalmayacak demisti, umarim dedikleri tutar. Bana bununla evlenmeyeceksin demisti, hoslandigim kisi icin.....bilemedim, ben elimden geleni yapiyorum yine de

Son düzenleme:
yazmayım yazmayım diyorum ama eski üye reklam yapmaz diye bişey yok...hemen suçlayamam gökçe hanım paragöz de diyemem değil belki ama iki arkadaşım da memnun kalmadı birine olumlu konuştu sonuç hüsran birine de çok iç karartıcı konuştu hiç öyle birşey yok!!! paragöz olmayabilir ama süper bi falcı değil...

gokçe hanimla aramizda 4 saat var bu arada ben ovmuyorum yorumlara karsilik veriyorum

gokçe hanimla aramizda 4 saat var bu arada ben ovmuyorum yorumlara karsilik veriyorum

Gaussmat arkadaşım bende Gökçe hanıma yeni fal baktırmış biri olarak şöyke söyliyim.Geleceği yaşayıp görücez.Daha önceki sayfalarda uzun uzun yazdım.Gökçe hanım icin para ikinci planda sana yemin ederimki beni hiç tanımadığı halde ben parayı yatırmadan falıma baktı."Acelesi yok nasıl olsa yatırırsın " dedi.Sorarım sana kaç kişi yapar bunu.Bir ay sonra bile kafana takılan bişey olursa ara sor dedi ücret talep etmeden.Gerçekten dürüst bi kadın.Bide cok sıcak her detayı söylüyo , her soruya cevap veriyo bıkıp usanmadan.inßallah olumsuzlarçıkmasın yalancı çıkıyim diyor.Arkadaşım 2004 ten beri fal baktıran biriyim falcıdan anlarım.Tekrar yazıyorum geleceği Allah bilir yaşayıp görücez.Ama en azından bi falcıyada özgürce sorularımı kısıtlamadan fal baktırdım.Bence fal dünyasıadına büyük gelişme.

dedigin dogru alzancar bazi falcilar insani resmen azarliyor on dakkada bastan saviyor

dedigin dogru alzancar bazi falcilar insani resmen azarliyor on dakkada bastan saviyor
evet gökçe gerçekten sabırlı saygılı birisi bende dayanamadım baktırdıminsanlığına diyecek sözüm yok ama ilk fal ile 2.fal baktırışımda tutarsızlık farkettim benim için çok önemli bir konu hakkında kafa karışıklığı oluştu; çünkü tam tersini söyledi. ümitköydeki şuleye gelince havalara girdi sanırsam canımıza can katıyor 2 yalan söylüyorlar alıyorlar parayı bizde stres atalım derken bu gibi falcılar yüzünden bütün strese giriyoruz::))) havanız kime şule hanımm..

gökçe hanıma geçen ay bende fal baktırdım, yani şimdi paragöz olmasa fiyat 50 tl olmaz arkadaşlar daha makul bişi yapar :)
ama dedikleri gibi sınırsız soru sorabiliyosun, emek veriyo uzun bi süre ilgileniyo, bunlar güzel şeyler kestirip atmıyo
bana söylediği kötü şeyleri yaşadım, bi konuyla alakalı söylemişti, diğerleride uzun bi süre var bi daha baktırırmıyım, çok sıkışmam fal konusunda

onun dışında fal alemdeki rezzan ablanın dediklerini yaşıyorum kesinlikle tavsiye edebilceğim falcılardan, şiddetle önerebilirim inanmazdım karşılıklı görüşmeden ilk fal baktırdığım insan ve dedikleri çıkıyor 2 3 hafta içinde yaşıyorum, verdiği zamanlarda çıkıyo :) ince ayrıntılar veriyo, senin anlatıcı kısmında yazmadığın şeylerden de bahsediyo hayatınla ilgili

eylül kafedeki mustafayı bir beğenen var bir beğenmeyen, valla ben 5 dk da ciddi abartısız 5 dk fal baktığı insanlara şahit oldum :)tuttum çünki dakikayı :) bana genel olarak söyledikleri çıkıyor aşk hayatım olsun okul hayatım olsun, ama dediklerinden çıkmayanlarda var yakın zamanla ilgili dedikleri özellikle tutuyo 1 ay içersinde

sude cafede neslihan hanım var dedikleri çıkıyor ama çok genel konuşuyor, çıktıktan sonra alnlıyosunuz her dediğini yaşadım diyemem ama ara ara yaşadıklarım oluyor

eskiden süheyla hanımı çok severdim bahçelideki çatı cafedeydi en son, halada kişiliğini severim, ama son zamanlarda pek gitmiyorum en son temmuzda gitmiştim, yakın zamanda dediklerini yaşıyorum 2 hafta içinde dedikleri çıkarsa çıkıyo çıkmadıysa hiç çıkmıyo :) iskanbil ve kahve falının başarılı olduğunu düşünüyorum

nisanı çok adı geçiyor ama 100 tl, 100 tl lik ne söylüyo diyorum bu kadar veriyosam ölene kadar olucakları anlatsın yani
çok paralar döküyoruz artık 50tl nin üstünde hiç bi falcıya gitmem hatta 50 bile vermem 15 e 20 verdiklerim daha tutarlı oluyor

uyan cım özelden msj atmıştım sana cevap bekliyorum tatlım senden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…