Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar, size yeni bir falcı önermek çok isterdim ama malesef sadece fal olayıyla ilgili bugün yaşadığım bir aydınlanmayı paylaşmakla yetineceğim: fal dünyası öyle bir dünya ki kısa sürede sizi içine çekiyor, hele ki sabah akşam odaklandığınız bir durum varsa..bağımlılık seviyesi de hızla artıyor. ben öyle bir durumdaydım ki, bilimeme rağmen fal baktırdıkça ve her seferinde istediğimi duydukça o işin aslında istediğim gibi olmayacağını, yine de artık alışkanlıktan mıdır bilmiyorum sürekli gitmeye devam ediyordum. Belki de hala öyle, kısa süreli bir aydınlanma da olabilir:) neyse, en son bugün gittim bir falcıya; isim vermiyorum çünkü kime gitsem aynısı olacaktı. 2 hafta önce çok olumlu konuşan kadın, (ki o dönem biraz daha olumluydu enerjim bu konuyla ilgili ve çektiğim kartlar genelde olumluydu) bugün, hep olumsuz kartlar çekmem dolayısıyla (çünkü arada kötü bir olay yaşadım ve durumdan ümidi iyice kestim) daha olumsuz şeyler söyledi ama olmayacak da demedi çünkü daha önce baktığı falı da biliyor. Neyse burada, geçtim dolandırıcı falcıları, onları bir kenara bıraksak, biz ve fal arasında aslında çok kaypak bir ilişki var. tamamen o duruma nasıl baktığınla şekilleniyor fal. bu, "olmasını istiyorsan olacak çıkıyor"dan daha farklı..tam anlatamıyorum ama, mesela şu an o olayı tamamen kapatsam ama içten kapatsam, falımda onunla ilgili bir şey çıkmaz. e ama hani 2 hafta önce olacak çıkmıştı?? yani belki de en somut ve basit şekliyle demek istediğim; bir insana takılıp kalmak fallarla onu canlı tutmak da elimizde, ki o zaman ölümünü hazırlamış oluyoruz çok odaklandığımız için, ya da onu hiç düşünmeyip(ama gerçekten düşünmeyip) hayatımıza devam etmek de, ki o zaman da olma şansı daha yüksek bence tabi bu kısmı olma şansı daha yüksek diye yapmamak kilit nokta, gerçekten düşünmemek de buna tekabül ediyor zaten. işte böyle.. Umarım aydınlanmam hayat boyu olur, sevgiler..

kızlar, geçen hafta nesibe ye baktırmıştım. eli kulağında seni arayacak demişti ki aylardır görüşmüyoduk. ertesi gün aradı. ilk defa bu kadar net nokta atışı yaşadım :) diğer söyledikleri hoş değil ama demek ki doğruluk payı da var

canım nesibe'nin tutturduklarından biri de benim. (bu arada seninle enerjimiz benziyor gibi geliyor, cünkü hangi falcı bende tuttursa sende de tutturuyor. eylül'de de böyle olmuştu galiba)

nesibe ilk falda zamanı var demişti. ama şunu şunu yap demişti.
dediğini yaptım.
ikinci falda, "eli kulağında, telefonu eline al bekle, o derece" dedi. ama tesadüfi bir arama olacak dedi. sonrasında yüzyüze geleceksiniz dedi.
falın dördüncü gününde aradı. konuştuk.

sonra dayanamadım. ne zaman yüzyüze geleceğiz diye tekrar nesibe'ye fal gönderdim.
bu kadar sık gönderme demiş, istiyorsan faceden falan ekle demiş, hani sohbet edelim, seni rahatlatayım ama böyle çok gönderirsen zaman zor geçer senin için demiş. hani arkadaşlık yapmıs o kısmı hosuma gitti. fala da bakmış.
ama falda yine seni arıcak, sonra görüşceksiniz demiş. yani yine bir arama daha var arada:KK43:( tabii kafam karıştı ne yalan diyeyim.

canım nesibe'nin tutturduklarından biri de benim. (bu arada seninle enerjimiz benziyor gibi geliyor, cünkü hangi falcı bende tuttursa sende de tutturuyor. eylül'de de böyle olmuştu galiba)

nesibe ilk falda zamanı var demişti. ama şunu şunu yap demişti.
dediğini yaptım.
ikinci falda, "eli kulağında, telefonu eline al bekle, o derece" dedi. ama tesadüfi bir arama olacak dedi. sonrasında yüzyüze geleceksiniz dedi.
falın dördüncü gününde aradı. konuştuk.

sonra dayanamadım. ne zaman yüzyüze geleceğiz diye tekrar nesibe'ye fal gönderdim.
bu kadar sık gönderme demiş, istiyorsan faceden falan ekle demiş, hani sohbet edelim, seni rahatlatayım ama böyle çok gönderirsen zaman zor geçer senin için demiş. hani arkadaşlık yapmıs o kısmı hosuma gitti. fala da bakmış.
ama falda yine seni arıcak, sonra görüşceksiniz demiş. yani yine bir arama daha var arada:KK43:( tabii kafam karıştı ne yalan diyeyim.

evet canım, gerçekten de enerjilerimiz benziyor. eylül konusunda da hemfikiriz ama ben artık ona ulaşamıyorum :KK43: bana söyledikleri çıkmıştı büyük oranda.. en son nesibe bana yine arayacak bekle dedi ama zaman geçmiyor bir türlü.. :KK43:(

senin arama gerçekleşirse bana da haber verir misin? merak ederim

dediginiz kisiyi ben hic duymadim duyulmamis birini duymak guzel tabii umarim bunca sacma falci,tekrar edenler reklami donenler arasinda iyi bi falci cikar yalniz dedikleri cikti yazilinca sinir oluyorum ben mesela araba ev aile duymaya gitmiyorum mumkunse tek konuda konussun gerisi tutmasa da olur

kesinlikle öneriyorum..bende çok falcıya gittim.sorduğun her sorunun cevabını alıyorsun.dedikleri er yada geç kesin çıkıyor

evet canım, gerçekten de enerjilerimiz benziyor. eylül konusunda da hemfikiriz ama ben artık ona ulaşamıyorum :KK43: bana söyledikleri çıkmıştı büyük oranda.. en son nesibe bana yine arayacak bekle dedi ama zaman geçmiyor bir türlü.. :KK43:(

senin arama gerçekleşirse bana da haber verir misin? merak ederim

eylül bende de başlarda hep çıktı. ama istisnasız gitti. iş konusunda, verdiği harflere kadar. lakin sonrasında görüşme var falan demişti. onlar olmadı. yine de güvenirim onun fallarına, zamanı tutmamış olabilir. ve malesef ben de ulaşamıyorum. artık öylesine arıyorum sabahları, belki açar da randevu alırım diye. ama kaç ay oldu yok. cebi de kapalıydı en son.

nesibe'nin ilk olayı bilmesi çok fenaydı. ama kadın direkt tarif etmiş. "beni aramadı ki, iş için aradı diyeceksin" demiş. hakikaten öle oldu. beni aramadı, iş için ofisi aradı. ben açtım. sonra da seni arayacak buluşacaksınız demiş. en son geçen cuma baktırdım işte. şimdilik bir şey yok. beklemedeyim. kesin haber veririm. zaten tek beklediğim şey bu kaldı.

kızlar elif için çok güzel baktı net tarihler verdi demiştim kesin çıkar dediği tarihlerden biri geldi ama tık yok yani bu tarihlerde sapma olmazz demişti :KK43: akşama kadar yolu var ama...

kızlar elif için çok güzel baktı net tarihler verdi demiştim kesin çıkar dediği tarihlerden biri geldi ama tık yok yani bu tarihlerde sapma olmaz demişti :KK43: akşama kadar yolu var ama...

fal konusunda ben de şuna katılıyorum, fallar uzun vadeli gelecekten yana bilgiler veremez. gaybı Allah'tan başkası bilemez. diğer yandan insan iradesi de devreye girer hep. ancak çok yakın gelecekle ilgili ip ucları verebilir. çünkü hepimizin de bildiği bizlerin göremediğimiz varlıklar var. onlar her yere gidip o kişilerin yanlarnda bulunabiliyorlar. bize söylenmemiş sırları öğrenebiliyorlar. diğer yandan bazı insanların 6. hisleri çok kuvvetli gerçekten. bu özel kişiler şu an için yorumlar yapabiliyolar o yüzden..

ben hala bir sürü falcı gezmeme rağmen gelecekle ilgili bilhassa uzak gelecekle ilgili söylediklerine gülüp geçiyorum. çünkü olmayacaklarını biliyorum. ama 1-2 ay sonrası gibi öngörüler veya "şu an" hakkındaki fikirleri çıkabiliyor.

neden ihtiyac duyuyorsun sorusuna gelince malesef o insanla oturup konuşma şansım pek yok. ne hissettiği ne düşündüğü geleceğimizden önemli çünkü gelecek benim ellerimle şekillenecek.o beni deli gibi sevse de dönse de dönmese de iş başa düştüğü vakit konuyu en ince ayrıntısına kadar değerlendirip karar verecceğimi bilirim. aksi asla olmaz.

Merhaba kızlar ;

Arkadasım beni bir falcıya götürdü İrem Hanım diye birisi Yüksel Caddesinde Limon Baazarın üstünde 4.katta bir cafe neyse arkadasım İrem Hanım diye birinin methini duymuş o sebeple gittik bende baktırıyım dedim.İrem Hanım ne kadarlık baktıracaksın dedi bende dedimki 'Benim falıma kolay kolay kimse bakamıyor isterseniz siz 5 liralık ile başlayın ben memnun kalırsam fiyatı yükseltiriz dedim.Kadın sinirli bir şekilde olmaz öyle şey ilk başta kararını vereceksin hem zaten benim seninle elektrigim tuttu,o yüzden bakabilirim dedi.Ben de iyi madem öyle bakın dedim.Kadın kesinlikle ve kesinlikle akıl okuyor.Benim yaşadıgım belirtilerin hepsini saydı ve kesinlikle kurşun döktür dedi.Bende içimden babanneme döktürürüm dedim.Ardından kan bagı olmayan birisi dökecek dedi.(Babanneme kurşun döktürdüm ve acayip derecede rahatladım.Belki psikolojiktir bilemem ama geceleri bile daha huzurlu bir şekilde uyuyorum)Birincisi buydu;ikincisi de tuttugum dilegin aynısını olmayacak şekilde söyledi.Belki İrem Hanım beni çok bilmiş,bilgili buldu ondan tam ayrıntılı bakamadı.Denemek isteyen olursa diye paylaştım.
İkincisi de fal sepetindeki Sezen'e kesinlikle baktırmayın.Aynı cümleleri geveleyip durmuş.

Arkadaşlar kesinlikle nisan pınar şu bu dünyanın parsını kaptırmayın...nisan bilinç teknik yapıyor düşüncelerine girip karşıdakinin sadece okuma işlemi yapıyor.geleceğe gelince fıs...
yüksel caddesinde tombiş cafe var o binada allita diye cafe var...20 tl veriyorum yıldız hanıma fal baktıryorum kadın herşeyi söylüyor..ayna falı bakıyor,su falı bakıyor dediklerini yaşadım.en son trafik kazası demişti kaportada problem olacağına kadar...
sonra daha iyi bir işe geçeceğimi yükseleceğimi şu bu...kesinlikle tavsiye derim
kaporta araba olayını bana da söylemişti.o zaman 30 a bakıyordu.demek indirim yapacak kadar prestij kaybetmiş.bana çok tarih wermişti hiç biri gercekleşmedi.zaten anı da çok iyi bilememişti.olmayan eşimi uzun uzun anlatmıştı .her sacmalığına müdahale edince kıwırmaya toparlamaya calışmıştı.

kahvem ve falım diye bi site var arkadaşlar aylar önce yolladığım fal çkmış yine gönderiyorum her gün bide hazır kahve fotosu yani valla tutuyo :) büyük ihtimale bilgisayar programı ama telweye falan para vermektense bu cidden fal krizine iyi geliyo bide acayip çıkıyo :) deneyen var mı

kahvem ve falım diye bi site var arkadaşlar aylar önce yolladığım fal çkmış yine gönderiyorum her gün bide hazır kahve fotosu yani valla tutuyo :) büyük ihtimale bilgisayar programı ama telweye falan para vermektense bu cidden fal krizine iyi geliyo bide acayip çıkıyo :) deneyen var mı

canım ben telefndan baktryodum öyle canım sklnca :KK70: fena degl

ben de arada bir baktırıyorum
hakikaten birçok gerçek falcıdan daha iyi tuttuğu oldu

kaporta araba olayını bana da söylemişti.o zaman 30 a bakıyordu.demek indirim yapacak kadar prestij kaybetmiş.bana çok tarih wermişti hiç biri gercekleşmedi.zaten anı da çok iyi bilememişti.olmayan eşimi uzun uzun anlatmıştı .her sacmalığına müdahale edince kıwırmaya toparlamaya calışmıştı.

sakın siz falcı yıldızları karıştırıyor olmayın..enerjii meselesi galiba...ben ve bana öneren kişiler dediklerini yaşadık.bana ve çevreme dedikleri çıktığı için paylaştım.

sakın siz falcı yıldızları karıştırıyor olmayın..enerjii meselesi galiba...ben ve bana öneren kişiler dediklerini yaşadık.bana ve çevreme dedikleri çıktığı için paylaştım.

yer allita cafe.tombul güler yüzlü uzun saclı(o ara saçı hafif kızıl sarı gibi birşeydi) küçük bir aynası war şu bir milyonculardaki kapaklı aynalardan.o olduğuna eminim.hatta kupakızı kafeye gidenler bilir.neşe ile ortak çalışan bir kız wardı.neşeden ayrılıp allitayı acmış..şubat mart için keskin tarihler wermişti..kimseyi karalamak değil niyetim.sadece deneyimlediğim bu..

pınarın bı soyledıgı cıktı ya 3 gunluk ılıskımı bıtırdım yaaaa kudurcam artık yemın edıyorum:KK14::KK14::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

X