Ankara'daki Falcılar

rezzan çok seri baktı. yakalayınca hızlı bakıyor demekki. 10 dakika kadar bakmış. akşam tekrar dinleyip yorum yazıcam.
şu an işyerindeyim, odaklanamam diye.

Ne yuzuk takıp takmadıgımı bilebiliyor,ne calışıp calışmadıgımı...yas iş burc medeni durum soyledikten sonra degil 10, 20 dakika onlardan iyi fal anlatırım :)

Genel olarak soyluyorum bunu tum falcı geçinenlere:)

rezzan çok seri baktı. yakalayınca hızlı bakıyor demekki. 10 dakika kadar bakmış. akşam tekrar dinleyip yorum yazıcam.
şu an işyerindeyim, odaklanamam diye.

Ben de yeni baktırdım iki gun oluyor.Rezzan'dan memnun kaldım ben.Gelecek tahminleri cıkıyor muymuş? Biliyor musunuz?

bursada falcı başlığında sordum ama kimse cevap vermedi kızlar bursadaki asenatı duyan varmı duru görü yeteneği varmış yani en azından kendisi öyle söylüyo kahve tarot hiç bi aracıya gerek kalmadan görüntüler gözümün önüne geliyo dedi telefonda fikri olan varsa paylaşabilirmi gidilebilirmi acaba

bursada falcı başlığında sordum ama kimse cevap vermedi kızlar bursadaki asenatı duyan varmı duru görü yeteneği varmış yani en azından kendisi öyle söylüyo kahve tarot hiç bi aracıya gerek kalmadan görüntüler gözümün önüne geliyo dedi telefonda fikri olan varsa paylaşabilirmi gidilebilirmi acaba

telefonlamı bakıomuş bende araştırım ozaman tatlım :)

Ben de yeni baktırdım iki gun oluyor.Rezzan'dan memnun kaldım ben.Gelecek tahminleri cıkıyor muymuş? Biliyor musunuz?

insanın içini rahatlatıyor valla banada çok pozitif bi şekilde konuşmuş dedikleri çıkmasa bile ben çok sevdim...söylediklerinin tuttuğunu söyleyenlerde var ben kaçgündür falımı tekrar tekrar dinleyip duruyorum..ama gerçekten olayları çok net yorumlamış çok beğendim ben bana dua eden kişilerin kim olduğuna kadar yorumlamış..kesirayada baktırdım mesela ama hiç hoşuma gitmedi aşırı pembe bi tabloyduki benim duymak istediğim değildi onlar :)

turuncu dedıgın yer cengızın yasemının falan oldugu yermı?eger orasıysa en son sınek avlıyolardı o kadar fahiş fiyat koyarlarsa boyle olur ıste:KK51::KK51::KK51::KK51:

Evet canım ora ben orada baktırmadım fiyat pahalı diye şimdi nasıl bakıyolar bilmiyorum sen gitmiş miydin

kızlar ankara falcısı değil ama buraya da yazayım, buraya yazmayı seviyorum. binnaz abla sitesindeki rezzan'A nihayet baktırabildim. uzun bir maraton oldu baktırma işim, boş bulamıyorsun bir türlü kadını. hep fal sırasında birileri var.

genelde de çok övgü alıyor.
9 dakika kadar bakmış bana.

tam olarak şöyle:

ben zaten internetten baktırdığım için şu an, beklentimi minimumda tutuyorum öncelikle onu söyleyeyim.
rezzan'ın falının başında herkesin yaşayabileceği, herkese uyacak şeyler var.
işte ruhun kararmış bu sıralar, biraz sıkıntı yaşamışsın ama geçecek falan.
ki çok da kötü bir dönemim değil aslında. ama uyar yine de dediğim gibi.

sorduğum sorunun yanıtında detay bir şeyi bilmiş, deniz var demiş. erkek arkadaşın yaşadığı şehri bilmiş yani. ama soruda "ne zaman gelecek" demiştim. bu yüzden başka şehirde olduğunu tahmin etmiş olabilir.

kesira ile aynı tarihleri vermiş. ankara'da da baktırdığım bir falcı vardı, onunla da aynı tarihler.
yani çok da uzun süre vermiyor. bekle en geç haziran diyor. kesira da öyle dedi. bu hazirana kadar bile olabilir dedi.
umutlu bir fal olduğunu söyledi, olumlu konuştu.

isimler konusunda ama çok kötüydü. harfler kesinlikle uymadı.
iki insanın ismini bilmeye çalıştı. iki kişi arasında kalmışsın diyerek, tamamen alakasız gitti. (ki bence isim bilmese de olur ama ilginç geldi. isminde y f ö a olan biri falan diyor. bu harfler kaç insanın isminde var acaba:))

hani kısaca bana o beklediğin şey şu tarihte olacak deseydi fal aslında buydu.
geri kalan herkese uyacak şeylerdi.
bir de bir yakınının bebeği olacak falan dedi, işin iyi olacak falan. genel genel :)

kızlar ankara falcısı değil ama buraya da yazayım, buraya yazmayı seviyorum. binnaz abla sitesindeki rezzan'A nihayet baktırabildim. uzun bir maraton oldu baktırma işim, boş bulamıyorsun bir türlü kadını. hep fal sırasında birileri var.

genelde de çok övgü alıyor.
9 dakika kadar bakmış bana.

tam olarak şöyle:

ben zaten internetten baktırdığım için şu an, beklentimi minimumda tutuyorum öncelikle onu söyleyeyim.
rezzan'ın falının başında herkesin yaşayabileceği, herkese uyacak şeyler var.
işte ruhun kararmış bu sıralar, biraz sıkıntı yaşamışsın ama geçecek falan.
ki çok da kötü bir dönemim değil aslında. ama uyar yine de dediğim gibi.

sorduğum sorunun yanıtında detay bir şeyi bilmiş, deniz var demiş. erkek arkadaşın yaşadığı şehri bilmiş yani. ama soruda "ne zaman gelecek" demiştim. bu yüzden başka şehirde olduğunu tahmin etmiş olabilir.

kesira ile aynı tarihleri vermiş. ankara'da da baktırdığım bir falcı vardı, onunla da aynı tarihler.
yani çok da uzun süre vermiyor. bekle en geç haziran diyor. kesira da öyle dedi. bu hazirana kadar bile olabilir dedi.
umutlu bir fal olduğunu söyledi, olumlu konuştu.

isimler konusunda ama çok kötüydü. harfler kesinlikle uymadı.
iki insanın ismini bilmeye çalıştı. iki kişi arasında kalmışsın diyerek, tamamen alakasız gitti. (ki bence isim bilmese de olur ama ilginç geldi. isminde y f ö a olan biri falan diyor. bu harfler kaç insanın isminde var acaba:))

hani kısaca bana o beklediğin şey şu tarihte olacak deseydi fal aslında buydu.
geri kalan herkese uyacak şeylerdi.
bir de bir yakınının bebeği olacak falan dedi, işin iyi olacak falan. genel genel :)
bundan şunu mu anlamalıyız yani? rezan kiraz çok da iyi değil.wasat..doğru mu anladım?

bundan şunu mu anlamalıyız yani? rezan kiraz çok da iyi değil.wasat..doğru mu anladım?

vasat. şaşırtacak, ürpertecek bir şey bilmiyor.
ama kafe falcıları gibi sallıyor gibi de gelmedi bana. daha sakin, daha "yumuşatarak" anlatıyor. bu iyi.

ama kafe falcıları gibi sallıyor gibi de gelmedi bana. daha sakin, daha "yumuşatarak" anlatıyor. bu iyi.

Ben zırvalamamasını sevdim açıkçası......yani aynı falı Nesibeye göndermiştim , bana haziran , eylül vs. demiş....yani kahve tabağından böyle bir çıkarıma nerden varmış çözemedim, zaten de inanmadım. Oysa Rezzan hanım yakında olacaığını hissediyorum demiş, tarih sallamaması hoşuma gitti. Bence bu kadın bu işi biliyor.:KK53:

Nesibe geçmişi de bilememiş, ona birini karşılıksız sevdiğimi söylemiştim, o da evet sen birini uzaktan uzağa sevmişsin ama açılmamışsın demiş , ama gayet de adama söylemiştim.

Son düzenleme:

birileri yere göğe sığdıramamıştı o neydi öyle?yani bu kadar wasat faldan memnun oluyorlarsa ankara falcıları onlara yeterli zaten.başka yerde aramalarına gerek yok.

birileri yere göğe sığdıramamıştı o neydi öyle?yani bu kadar wasat faldan memnun oluyorlarsa ankara falcıları onlara yeterli zaten.başka yerde aramalarına gerek yok.

valla o yere göğe sığdıramayandan kastın bensem eğer canım evet ben çok beğendim benimle ilgili konuştukları gerçelkten çok doğru şeylerdi bizim ayrılık sebebimize kadar doğruydu zaten sitedeki yorumlarıda çok güzel herkesin..ama ben memnun kaldım diye herkesde memnun olamaz tabi

valla o yere göğe sığdıramayandan kastın bensem eğer canım evet ben çok beğendim benimle ilgili konuştukları gerçelkten çok doğru şeylerdi bizim ayrılık sebebimize kadar doğruydu zaten sitedeki yorumlarıda çok güzel herkesin..ama ben memnun kaldım diye herkesde memnun olamaz tabi

hayır asla kastım sen değilsin.kimin dediğini hatırlamıyorum bile.ayrıca başka yerlerde de okudum bu kadınla ilgili yorumları.sözüm geneldi.ayrıca inan hiç kimseye laf sokuşturacak kadar korkak değilim.birine warsa diyecek sözüm,ayan beyan söylerim..sen üstüne boşuna almışsın.

hayır asla kastım sen değilsin.kimin dediğini hatırlamıyorum bile.ayrıca başka yerlerde de okudum bu kadınla ilgili yorumları.sözüm geneldi.ayrıca inan hiç kimseye laf sokuşturacak kadar korkak değilim.birine warsa diyecek sözüm,ayan beyan söylerim..sen üstüne boşuna almışsın.

burda genelde insanlar gergin olduğundanmıdır nedir genelde bi yanlış anlaşılmalar oluyo hep demekki sıkıntı yok :)

Merhaba kızlar :)
Kadınlarkulubu uzaktan takip ettiğim bir site idi Ankara'da falcı ararken yorumlarınız bana ışık tuttuğu için üye olmaya ve kendi deneyimimi paylaşmaya karar verdim.
İlk para karşılığı fal baktırışım olacağı için yorumlarınızı dikkatle okudum ve Cidan'daki Ezgi'de karar kıldım. Dün Sakarya sokakaklarını arşınladım ama cafeyi bulamadım :KK43:
Hüsran içinde geri dönerken Turuncu Cafe'yi gördüm oradaki Yasemin için de bir çok olumlu yorumunuzu okumuştum. Maalesef benim için hayal kırıklığı oldu diyebilirim. Belki de elektriğimiz tutmadı. Konuşmaya başladı konuştu konuştu fakat söylediklerinin benimle hiç alakası yoktu. Sanki başkasının fincanı! Sonra baktı olmuyor sorular sorarak yönlendirme bekledi ben çok açıklayıcı cevaplar vermedim bilerek sanırım biraz gıcık oldu bu duruma ve kısa kesti. E ben yönlendirdikten sonra ne kıymeti kalır? Ama hep dediğiniz gibi belki de benimle olmadı. Benden önceki kıza 10 dkdan fazla baktı benimki 5 dk bile sürmemiştir. Benim için önemli bir bekleyişin olumlu sonuçlanacağını söyledi sadece bekleyip göreceğim. Bari o tutsun!
Cidan Cafeyi bi tarif edevirseniz çok sevineceğim bir de..

Ben Rezzan'ı begendim soyle anlatayım; oncelikle hayatımın falını bakmadı ancak '50 tl alıp ismi kaç harfli diye sorarak sonra da isim bulmuş gibi yapan uckagıtcılardan' cok cok iyi buldum kendisini. Ben de soylenenlere gore muazzam diye bir beklentiyle baktırdım Rezzan'a. Ucuk bir fal degildi oyle ama baya basarılıydı. Ankara dahilinde baktırdıgım bir kişinin dısında herkesten cok daha iyi yorumladı ustelik online baktı bunu da goz onunde bulunduruyorum. Bence Rezzan fiyat acısından, pozitiflik acısından denenebilir. Ben basarılı buldum ,kendisinin ozel hislere sahip oldugunu dusunuyorum.

X