Ankara'daki Falcılar

Sen baktirdin mi nihale? Tarihler asla çıkmaz. Cok pozitiftir. Evlenmeden once cok gittim ben ayriyken bu adam sana dönecek hem de oyle bir donecek ki sasircaksin ve bunla evlenceksin dedi. Gercekten evlendimde dedigi gibi oldu. Şansa tuttu belki bilemem. Ama tarihler asla cikmaz.
Şimdi bu siteden eski sayfalarda gül e baktırıp eski taynat şimdi tarot cafe gül, bana ve arkdaşlarıma dedikleri çıktı izini kaybettik dedi arkdaş ve birine yüzük demiş takılmış hayırsız bir hayırsız olmuş, bu teyze de bana ilişki içinde hal hareketlerimi yaşadıklarımı düşüncelerimi tek tek dedi olumluydu..... Nihal için çıktı diyen arkdaşlar oldu ona gittim hayatımda o anla ilgili hiçbişi bilemedi şu kadar yıllık ilişkin olmuş dedi alakası yok spesifik bişi bilseydi inancam yok benle ilgili bişi bilemedi hiç görmediği biri hakkında hayatında biri var nasıl diyor, gül teyzeye geri baktırdım kesinlikle yok günahını almış diyor......... Şimdi gül ün çıktı diyen de var Nihal in de ikisi bana uçurum aradaki dedikleri kime inanıyım?

Bugün Evim Sibel e baktırdım misal dedikleri çıkar mı bilmiyorum çok mantıklı bi faldı an geçmiş şu an çalıştığım yer vs nokta atışlıydı ne kadar süre ayrılık yaşadığımı da bildi o da gül teyze ile orantılı dedi... Nihal de iyidir belki birilerine bilemem enerji meselesi kesinlikle Nihal in hayatımda bildiği tek bişi yoktu eğer bilseydi onun dediklerini de düşünürdüm kafam karışık zaten fal olayını kapatıyorum Allah her şeyi n hayırlısını versin hisleri ve tahminleri ile bakıyor falcılar geleceği yalnızca Allah bilir zaman gösterir iyi bakın kendinize

Bence en güzeli unutmak ardında kalan birini n hayrı yoktur, hayırlı olsa zaten hayatında olurdu kesinlikle önüne bakmak lazım açıkçası şu bilinç altı karışıklığı ile olucağı varsada olmaz yok şu bunu dedi, bu şunu dedi insan 0 dan başlayıp yeniden birini sevebilir hepimizi n hakkında hayırlısı olsun, gerçeği bilen gören Allah sadce zaman ise en güzel cevabı olucak

Şimdi bu siteden eski sayfalarda gül e baktırıp eski taynat şimdi tarot cafe gül, bana ve arkdaşlarıma dedikleri çıktı izini kaybettik dedi arkdaş ve birine yüzük demiş takılmış hayırsız bir hayırsız olmuş, bu teyze de bana ilişki içinde hal hareketlerimi yaşadıklarımı düşüncelerimi tek tek dedi olumluydu..... Nihal için çıktı diyen arkdaşlar oldu ona gittim hayatımda o anla ilgili hiçbişi bilemedi şu kadar yıllık ilişkin olmuş dedi alakası yok spesifik bişi bilseydi inancam yok benle ilgili bişi bilemedi hiç görmediği biri hakkında hayatında biri var nasıl diyor, gül teyzeye geri baktırdım kesinlikle yok günahını almış diyor......... Şimdi gül ün çıktı diyen de var Nihal in de ikisi bana uçurum aradaki dedikleri kime inanıyım?
Tavsiyem ikisini de unut. Fala gore hayatımızı sekillendirmiyoruz zaten. Bizi anlik mutlu etsinler diye gidiyoruz. Seni mutsuz mu etti birinin söylediği inanma unut onu seni mutsuz etmesine izin verme o falin. Hangi fal cikti ki dogru duzgun o ciksin. Ben fal baktirirken bakiyorum saçmaliyo benle ilgisiz konusuyo birakip cikiyorum. Kafamı karıştırmasına izin vermiyorum. Gercekten enerji meselesi anlik durum da onemli. Birinin begendigini digeri begenmeyebiliyor. O yuzden sen sana iyi gelen kimse ona git. O da o anlik seni mutlu etsin o kadar

Gırgır cafede Demet'e baktıran oldu mu? Kadın çok iddiali olabilir gibi konuşmuyor direkt söylüyor ben yanılmam diyor. Gidipte çıkan arkadaşlar var mı? Yorum yaparsanız sevinirim.

Gırgır cafede Demet'e baktıran oldu mu? Kadın çok iddiali olabilir gibi konuşmuyor direkt söylüyor ben yanılmam diyor. Gidipte çıkan arkadaşlar var mı? Yorum yaparsanız sevinirim.
Bana söyledikleri çıkmadı o an ve gelecek hatta o an için basit bişi vardı bilemedi bile yakın gelecek için

Bana söyledikleri çıkmadı o an ve gelecek hatta o an için basit bişi vardı bilemedi bile yakın gelecek için

İnanın çok sevindim, bana da bir tablo çizdi ki ben bittim gibi, felaket tellalı gibi. Ama kendinden çok emin konuşuyordu, ondan dolayı biraz tırstım. Teşekkürler cevap için.

İnanın çok sevindim, bana da bir tablo çizdi ki ben bittim gibi, felaket tellalı gibi. Ama kendinden çok emin konuşuyordu, ondan dolayı biraz tırstım. Teşekkürler cevap için.
Dediğim gibi çok basit olan yakın gelecek için kendi içimde bildiğim cevabı bilemedi şu ayda şu olucak dedi olmadı kaç ay önce baktırmıştım, dediğim gibi tüm falcılar sallıyor neredeyse kime tutarsa, tutan kişilerde tuttu deyip gidiyor 2.kez gidiyorlar misal bu sefer tutmadı diyorlar niye sallıyorlar... Bide enerji meselesi cidden uyumu şart

Herkese merhaba. Evim Cafe'deki Sinem'e gittim. Neredeyse iyi hiç bir şey söylemedi. Tarot kartlarına göre işten bile atılacaksın dedi. Bunun dışında söylediği bazı şeyler( işyerindeki sorunlarım vs. ) doğru tahminler yaptı. Daha önce Sinem' e giden oldu mu? Söylediklerinin ne kadarı çıkar?

kizlar denenebilir falci olarak telefonda bakan aysen hanimi, sakarya yeteri, bahceli hulyayi soyleyebilirim. ufak tefek cikan seyler oldu ama henuz tam cikmadilar
ben hülya ya gittim çok vasattı ama bahçelide oturduğum için gülbaşak ablayı duydum instagramda takip ediyordum çingene tarotu baktırdım 1 saate yakın sürdü gidebilirsiniz çok kişiye baktırdım başarılıdır. farklı

Cidan Cafe falcıları hakkında yorum yapayım ; Funda 6 ay arayla baktırdım dedikleri çıkmadı o an bildiği bikaç şey oluyor. Sorduğum kişi hakkında 6ay önce çok iyi şu bu derken, 6 ay sonra tam zıttı nı dedi.. Tutarsız tamamen...

Cidan çimen ; ilk falı mantıklı güzeldi bir hafta sonra aralıkla gittim 2. Ci baktığı falda 1.cinin dediklerinin zıttı nı dedi.. Fal bitimini bekledim bir hafta önce dediklerinizin zıttı nı dediniz dedim bocaladı.. Tutarsız fal
Figen ; bu kadın aile içinde olan olmaz dediğim bişiyi bildi 2.ve 3. Fallar tutarlı ydı verdiği tarih çıkmadı şu olay olucak dedi olmadı yani...
Gırgır Cafe Tuğçe ; birkaç harf biliyor ve onun dışında yorumladığı şeyler olmuyor bi arkdaş evli yada bekar olduğumu bile bilemedi demiş geçmiş sayfalarda bunu bile bilemeyen uzaktaki biri ve dediği tarihler ve olaylar çıkar mı bi düşünün.. Ama güzel tatlı pozitif biri bence..

cnm kızılayda 3 göz fal evinde sibel ve abdullah var deneyebilirsin benim son dönem memnun kaldıgım falcılar bunlar :)
sibele yeni gittim ve cok saskınım hala ole seyle anlattıkı %90 neredeyse bıldı tavsıyelerıne uyuyorum su an cok ıyı bı ılıkım var cok yardımcı oldu bende tavsıye edıyorum davinci sude kendı yerını acmıs konur 1 21/15 te

normalde fala ınanmazdım ama takii eşimle sorun yasayana kadar kayınvalıdem benı ıstemıyordu ve bırını buldum allah gonderdı dıyorum kendımce bana yol gosterdı sorunlarım cozuldu sayılır allaha sukur sibeli bana bırısı onerdı umutsuz gıttımıstım ama umut doluyum gelecege dair kendisıne mınnettarım burdan ne kadar tskr.. etsem azdır oyle seyler soledıkı bana afalladım evliligimi kurtardı yasam kocum benım gıtmek ıstersen ona gıt konur sok 21/15 davıncı sude kızılayda gıttıkten sonra yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar...

normalde fala ınanmazdım ama takii eşimle sorun yasayana kadar kayınvalıdem benı ıstemıyordu ve bırını buldum allah gonderdı dıyorum kendımce bana yol gosterdı sorunlarım cozuldu sayılır allaha sukur sibeli bana bırısı onerdı umutsuz gıttımıstım ama umut doluyum gelecege dair kendisıne mınnettarım burdan ne kadar tskr.. etsem azdır oyle seyler soledıkı bana afalladım evliligimi kurtardı yasam kocum benım gıtmek ıstersen ona gıt konur sok 21/15 davıncı sude kızılayda gıttıkten sonra yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar...
fatma o kadını bılıyorum bende gıttım ve cok arkadasımı gonderdım asagı yukarı dedıgın gıbı kendısı bılıyo gercekten ben sadece fal baktırdım bıldı %95 gonderdıgım arkadaslarımın hemen hemen hepsı memnun bı arkadasımın nısanlısıyla arasını duzelttı sımdı evlendıler cocukları bıle oldu ve hala cıft olarak sıbele gıdıyolar tavsıye edıyorummm

X