Ankara'daki Falcılar

an itibariyle evim özlem ve huriyenin söyledikleri bana da çıkmadı:KK43: söyledikleri tarihler geçti
pandora sılanında ocak itibariyle falı patladı.

iyi birinine ihtiyacım önerebileceğiniz kim var kızılayda

Yakın zamanda turuncu cafe de Yasemin'e gittim(esmer olan), kimseye tavsiye etmiyorum, 5 dk ya baktı ya bakmadı, akşama kadar kafa kalmadı artık v.s dedi, bir an önce bitse de gitsem diyordu yani, söylediklerinden de şu anki zamanla ilgili bile söyledikleri tutmadı, bir daha gitmem zaten

Taksim mustafa da bana öyle yapmıstı max 3 dk surdu taksı cagırmıs bu seferlık boyle olsun dedı ! O zaman parayı alırken de bu seferlık ben almayım demıyorlar ama

Merhaba arkadaşlar, kızılayda Hazal diye birine fal baktıran oldu mu hiç merak ediyorum, genç bi kız saçları siyah koyu

Kızlar iyi bir falcı bulamadık bende ona yanıyorum hepsi patladı ben oysaki Sıladan memnundum yani gecen yıl için bu yıl olacaklara dair tek tutturan oydu ikinci kez gittiğimde ise hiç ama hiç memnun kalmadım .
Sırf merak ettiğim Turuncu Yasemin kaldı nedense ayağımda oraya gitmiyor bir türlü
Artık saçma gelmeye başlamıştı ki yeniden ihtiyaç duyuyorum bu fala malesef

Kızlar iyi bir falcı bulamadık bende ona yanıyorum hepsi patladı ben oysaki Sıladan memnundum yani gecen yıl için bu yıl olacaklara dair tek tutturan oydu ikinci kez gittiğimde ise hiç ama hiç memnun kalmadım .
Sırf merak ettiğim Turuncu Yasemin kaldı nedense ayağımda oraya gitmiyor bir türlü
Artık saçma gelmeye başlamıştı ki yeniden ihtiyaç duyuyorum bu fala malesef
Bizde arkadaslarla gittik silaya onlar begendi cikti dedi ama bana soyledigi hic bisey cikmadi. Hayatım da sadece bir fal gercekten cikti o da ilk baktirdigim faldi 6 yil once. Her harfini yasadim ama kadin fal bakmayi birakmis. Belki de cok baktiriyoruz ve hepsi birbirine giriyo

Evet uzun zaman verildiğinde kimin doğru kimin yanlış olduğunu kestiremiyorum. bunun arası da yok.
Örneğin Gırgır Tuğçe ve Güneş Abla (Fal Bilim Merkezi) bir konuda kesinlikle olmayacak dedi, 3.göz Abdullah ve Gülçe Cafe Gül Abla kesinlikle olacak dedi. Turuncu Cafe Yasemin (esmer zayıf olanı) ise ikisinin ortasında bir şey söyledi, ne olacak dedi ne de olmayacak.

Hoppppaaa... Oldu mu şimdi; bir şey ya vardır ya yoktur, nasıl bu kadar tezatlar çözemedim.
Zamanı da var şimdi hangisi doğrusunu söylüyor, bilemiyorum.
Sizde de böyle durumlar oluyor mu? En azından uzun vadede söyleyipte falı bir kısımda olsa tutan var mıdır?

Kızlaar bir şey sormam lazım
Yıldızname baktırdınız mı nasıl ve baktırdıysanız kime yardımcı olursanız sevinirim

Eskiden taynat da çalışan gül teyze diye biri varmış 55 yaşlarında gözlüklü ve değişik tarot kartları var normal değil, ağzı dualı ve pozitif bir insan hani kötüyü derken bile içiniz kötü olmuyor öyle diyim bende yeni buldum kendisine baktırma fırsatı buldum zamanı var, şimdi çıkmayan oldu mu burdan baktıran ümitlenmiyim ona göre, bide bi çok gül var onlarla karıştırmayın tam tarif ettiğim gibi bi kişi yorum yaparsanız baktıran lar sevinirim

Kızlar selam son gelişmeleri yazayım size , abdullahin dedikleri maalesef çıkmadı ne anlık ne de gelecek ,mülakata gittiğim işle ilgili kesin olacak hatta oradan emekli olacaksın dedi ,ama devrim o is olmayacak başka is bak dedi kadının farklı görüş kanalları var 3 harflisi vardır belkide çünkü fincanı falan açmadan bakıyor ama aşırı paragöz ve çok çok kısa bakıyor aslında sahibine söyleyecektim ama vazgeçtim sonra bi de kursun dokturmustum devrime ama yalan dolan birsey olduğu yok , kısacası 3.göz tırt....evimdekilere gelecek olursak sevda ve sinem beni tutturamadi ama arkadaş hakkında baya bildi şimdi ve gelecek olarak ,ama Orda da zaman doldu hadi bitir demeleri saçmalık o yüzden bi daha gitmeyeceğim ,turuncudakiler bana göre fos ,kısacası iyi falcı yok benim için kızlar belki elektrik meselesi bende göremiyorlar bilemiyorum ,bu arada yildixname bakan Mehmet bana da baktı 30 liraya telefonda baya da uzun baktı ama aşırı hızlı konuşuyor birsey anlaşılmıyor genelde herkese aynı şeyi söylemiş ticaret kafası var mutlaka yapmalısın dedi halbuki alakası yok ,3 yıl sonra evlencen dedi yuh dedim çoğu söylediği şey sallapati , eskisehirde yaşıyor bildiğim kadarıyla Ankara ya tasinacakti ,bu arada o 3dk 5 dk bakan falcilara sinir oldum kesinlikle cafe sahibine şikayet edin ve başka birinin bakmasını isteyin asla altta kalmayın evim kafede öyle olmuştu hemen söyledim telafi falı baktılar

Selam kizlar evim meryemin bana soyledigi birsey onun verdigi tarihten 1 hafta once çıktı. Bakalim diger soyledikleri de cikarsa yazarim yine

Selam kizlar evim meryemin bana soyledigi birsey onun verdigi tarihten 1 hafta once çıktı. Bakalim diger soyledikleri de cikarsa yazarim yine

Çok gariptir, bana da verdiği tarihten çok önce dediği çıktı. Aramaz artık dediğim biri için arayacak biraz sabır dedi, sabıra gerek kalmadı adam aradı ben şok.

Dikmendeki yasemine baktiran varmı aranizda gerci fali birakmis artik bakmiyormus soyledigi tarihler yaklassiyorda sabirla bekliyorum bakalim kızlar birde merhemin numarası varmı telefonda bakiyormu

Kızlar rengarenk Cafe de Nihal e baktıran var mı çıkıyor mu dedikleri yada çıktı mı?
Sen baktirdin mi nihale? Tarihler asla çıkmaz. Cok pozitiftir. Evlenmeden once cok gittim ben ayriyken bu adam sana dönecek hem de oyle bir donecek ki sasircaksin ve bunla evlenceksin dedi. Gercekten evlendimde dedigi gibi oldu. Şansa tuttu belki bilemem. Ama tarihler asla cikmaz.

X