Ankara'daki Falcılar

Aaa bana da ticaret yapmalısın demisti
Aman hep aynı terane bir doğum tarihinden evleneceğim adamın tipini tarif edecek bilgi nasıl bulunuyor acaba..Kahve falı olsa şekil sukul gördü derim..Ağzı iyi laf yapıyor adım gibi eminim evli bir çiftin adı tarihini versem bilemicek..

En güzeli ve doğrusu bu konularda Astroloji analizi.Doğum haritalarında her şey var.

Evim özleme gıttım kızlar eskıden de gıderdım cok memnun kalmadım ama yıne de fena degıldı

Kızlar ankarada zeynep diye biri varmış hangi cafe de bilmiyorum. ben istanbuldan olduğum için telefonda baktirdim kişilik analizi çoğunluktaydi ama ocak sonuna kadar süre verdi. Daha önce baktirip verdiği süre ya da dediklerinden çıkanlar var mi ??

Yaaa şu eylül cafe mustafa ın yerini cismini numarasını soyadını bilen biri yok mı nolurrrr

Herkese merhaba. Uzun zamandir forumu takip ediyorum. Uye olup bende deneyimlerimi paylasmaya karar verdim.. ve iyi bir falci onerisine ihtiyacim var. Ankarada cesitli semtlerde benimde baktirmadigim kimse kalmadi diyebilirim. Gecmiste fali cikanlar olmustu onlari simdi bulamiyorum. Surekli yer degistiriyorlar. Yakin zamanda rengarenk nihal evim huriye ozlem kibele efsun pandora silaya gittim. Gecmiste bahceli cadir cafe de Nuran hanim vardi fali birakmis uzuldum. Bir de 3 yil once falan taynat cafede meryem diye birisi vardi. Suan nerde oldugunu bilen var mi?

Kızlar yardım lütfen gercekten iyi bir falcıya ıhtıyacım var onerecegınız kım var bugun gıtmek ıstıyorumm

3 yil kadar once taynatta meryem diye birisi vardi. Simdi nerde oldugunu bilen var mi? Bir de evim huriyenin soyledigi ve ciktigi oluyo mu? Evim ozlemin 1 ay icinde olacak dedigi sey olmadi zaman geçti huriye de ayni konu icin olacak dedi ama daha uzun bir sure verdi. Olmasini istedigim bir sey

Eryaman'da birini biliyorum.Hem uzun bakıyor hem ücreti de uygun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…